„Xiaomi” galimai netrukus pristatys elektrinį motorolerį

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-03-26
0 Pasidalinimai
27 Peržiūros

„Xiaomi” grupinio finansavimo platformos „Youpin” socialinio tinklo „Weibo” paskyroje pasirodė paslaptingas reklaminis plakatas, kuriame vaizduojamas motorolerio vairas ir skelbiama apie kovo 26 dieną Kinijoje vyksiantį pristatymą. Šį įrašą paskelbė „Xiaomi” dukterinė kompanija „70Mai”, iki šiol gaminusi daugybę išmanių vaizdo registratorių ir galinio vaizdo veidrodėlių.

Šiek tiek anskčiau „70Mai” socialiniame tinkle, paskelbusi tris iliustratyvius paveikslus, savo fanų klausė, kokią funkciją jie labiausiai norėtų elektriniuose motoroleriuose. Buvo galima rinktis iš berakčio užvedimo, valdymo balsu bei vaizdo įrašymo funkcijų. Taigi, paslaptingas plakatas tikrai kažkai yra susijęs su šiuo produktu. Nors neturime duomenų, kad galėtume teigti, jog tai išties bus elektrinis motoroleris, ansktesniuose paveiksluose matomas ekranas labai primena elektrinio motorolerio skydelį. Visgi egzistuoja tikimybė, jog pristatytas nus ne pats motoroleris, o mopedams skirtas multifunkcinis valdymo ekranas.

Iš paveikslų galima spręsti, jog jis palaikys tik Kinijoje prieinamą „Xiaomi” balso asistentą „XiaoAI”, navigaciją, bus valdomas lietimu. Išmanusis ekranas taip pat pasižymės 4G ryšio palaikymu.

Vienintelis dalykas, kuris vis dar leidžia neatmesti elektrinio motorolerio pristatymo galimybės, yra beraktis užvedimas. Vargu ar tokią funkciją galėtų įprastiems mopedams galėtų pasiūlyti multifunkcinis ekranas. Jei „Xiaomi” neužsiims elektrinio motorolerio gamyba, galbūt šis skaitmeninis skydelisbus pasiūlytas elektrinių mopedų gamintojams. Kaip ten bebūtų, „70Mai” ruošia tikrai labai įdomų ir praktišką produktą.


Parašyti komentarą