„Xiaomi“ į Europą atgabena tris pigius telefonus: oficialiai pristatyti „Redmi 9“ serijos modeliai

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-16
„Xiaomi“ į Europą atgabena tris pigius telefonus: oficialiai pristatyti „Redmi 9“ serijos modeliai
0 Pasidalinimai
1338 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ vakar surengė didžiulį renginį, kurio metu buvo pristatyti nauji produktai, skirti Europos rinkai. Kaip ir įprasta, bene daugiausiai dėmesio sulaukė išmanieji telefonai, o jų į mūsų regioną atkeliaus trys ir visi jie pasižymės labai žema kaina.

Naujieji „Redmi 9A“ ir „Redmi 9C“ išmanieji telefonai dar visai neseniai buvo pademonstruoti Azijos rinkoje, o dabar jie tapo prieinami ir Europoje. Pirmoji iš šių naujienų mūsų šalies parduotuvėse turėtų kainuoti maždaug 99 eurus, o „Redmi 9C“ kaina sieks 119 eurų. Tiesa, pigesnį įrenginį jau dabar galima įsigyti ir internetinėje parduotuvėje „Gearbest“, o čia jo kaina tesiekia 89,10 euro. Norėdami jį įsigyti – spauskite čia.

Abu išmanieji telefonai pasižymi 6,53 colių įstrižainės ekranais su HD+ raiška. „Redmi 9A“ ir „Redmi 9C“ priekinėje dalyje taip pat turi ir nedidelę vandens lašo formos išpjovą, kurioje įmontuota asmenukėms skirta kamera su 5 MP raiškos vaizdo jutikliu. Ir nors abu įrenginiai pasižymi vienodais ekranais, tačiau didžioji dalis kitų specifikacijų – skirtingos.

Naujasis „Redmi 9A“ veikia su „MediaTek Helio G25“ procesoriumi, kai „9C“ modelis turi „Helio G35“ mikroschemų rinkinį. Abu šie išmanieji telefonai pasižymi 2 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties. Kaip ir įprasta tokio tipo produktams, abu šie įrenginiai palaiko ir atminties korteles, todėl jeigu manote, kad talpyklos gali ir nepakakti – visuomet galite panaudoti papildomą atmintinę.

Nemažai skirtumų rasime naujųjų įrenginių nugarėlėse. „Redmi 9A“ turi tik vieną kamerą, kuri pasižymi 13 MP raiškos vaizdo jutikliu. „Redmi 9C“ kaip pagrindinę kamerą naudoja tą patį pagrindinį jutiklį, tačiau greta jo – dar dvi kameros. Telefono nugarėlėje dar rasime 5 MP makro bei 2 MP raiškos gylio sensorius.

Didžiausias šių išmaniųjų telefonų privalumas – 5000 mAh talpos baterija. Verta paminėti ir tai, jog visi „Redmi 9“ ir „Redmi Note 9“ serijos išmanieji telefonai turi tokios talpos baterijas, tačiau naujieji du išsiskiria ir žema kaina. „Redmi“ naujienos pirkėjus pasieks su „Android 10“ operacinės sistemos versija bei „MIUI 12“ vartotojo sąsaja.

Naujasis „Redmi 9A“ Europoje bus parduodamas pilkos, žalios bei mėlynos spalvų, o „Redmi 9C“ bus galima rinktis iš oranžinės, mėlynos ir pilkos. Tiesa, nors abu šie įrenginiai jau kuris laikas prieinamas Kinijoje, tačiau kada tiksliai jie nuguls Europoje esančių pardavėjų sandėliuose – išlieka neaišku.

Dar vienas išmanusis telefonas, kuris atkeliauja į mūsų rinką – tai „Redmi 9“. Nors dizainas labai primena praėjusių metų pabaigoje debiutavusį „Redmi K30”, o spalvų paletė ganėtinai ryški, „Redmi 9” tikrai neatrodo blogai. Galbūt sunku kalbėti apie kažkokią prabangą, bet išmanusis išties atrodo kaip aukštesnės klasės įrenginys. Vis dėlto kur kas didesnis siurprizas slepiasi priekyje - 6,53 colio įstrižainės FHD+ ekranas. Pagaliau „Xiaomi” atsisakė archajiškos HD raiškos net ir savo pigiausiuose modeliuose.

„Redmi 9” viduje gamintojas įmontavo „MediaTek Helio G80” lustą, bet nusivilti tikrai neverta - naujos kartos „MediaTek” jau seniai nebėra kaistantys vėžliai ir gali varžytis net ir su aukštesnės klasės „Snapdragon” procesoriais. Pagrindinė „Redmi 9“ kamera naudos 13 MP raiškos vaizdo jutiklį, o greta jo – 8 MP plataus kampo, 5 MP makro bei 2 MP gylio sensoriai.

Didžiausią įspūdį palikusi specifikacija yra net 5020mAh baterija. Turint galvoje ganėtinai efektyvų lustą ir vėliau pasirodysiančios „MIUI 12” vartotojo sąsajos optimizacijas, telefonas turėtų tarnauti mažiausiai dvi dienas. Palaikomas ir 18W greitasis įkrovimas.

Šis išmanusis kainuos nuo 149 eurų, o už šią kainą gausime 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties modelį. Norėdami daugiau atminties, už 169 eurus galėsite įsigyti 4 GB ir 64 GB variantą.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Redmi 9

Aliexpress

Gearbest
144€

Geriausios kainos

Xiaomi Redmi 9A

Aliexpress