Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

„Xiaomi“ ir keletas kitų gamintojų planuoja naudoti „mini LED“ ekranus

31peržiūros(-ų)

Kai kurie gamintojai jau pradeda ieškoti alternatyvų išmaniųjų telefonų ekranų gamyboje. Šiemet prognozuojama, jog „Apple“ gali išleisti net tris išmaniuosius telefonus ir net du iš jų gali būti pagaminti su OLED ekranu. Kitos kompanijos supranta tai, jog „Apple“ greičiausiai reikiamą kiekį ekranų gauti su pirmumo teisėmis, o kitiems tektų tenkintis tuo kas liko.

Pasirodė pranešimai, jog tokie gamintojai kaip „Xiaomi“ ir keletas kitų Kinijos kompanijų svarsto apie apsidraudimo galimybę ir planuoja savo išmaniuosius telefonus pristatyti su „mini LED“ ekranais. Pranešama, jog šių ekranų gamybos procesas turėtų prasidėti jau antrame šių metų ketvirtyje. Kaip didžiausias tokių ekranų privalumas yra įvardijama mažos energijos sąnaudos, o taip pat jie yra panašaus plonumo kaip ir OLED ekranai.

Vienas didžiausių tokio tipų ekranų gamintojų „Epistar“ pabrėžė, jog šių ekranų gamyba telefonams bei televizoriams tikrai prasidės antrojo ketvirčio metu, o detalesnė informacija apie „mini LED“ ekranų specifikacijas bus paskelbta dar pirmojo ketvirčio metu. Ir nors kolkas nežinoma kokie tiksliai gamintoja planuoja panaudoti šio tipo ekranus ir kokiems įrenginiams, tačiau net neabejojame, kad šiemet tikrai pamatysime ne vieną išmanųjį su „mini LED“ ekranu dėl galimo OLED ekranų deficito rinkoje.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.