„Xiaomi“ ir vėl driokstelėjo: pristatytas naujasis „Poco X3 NFC“, pasižymintis puikiu kainos ir kokybės balansu

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-09-08
„Xiaomi“ ir vėl driokstelėjo: pristatytas naujasis „Poco X3 NFC“, pasižymintis puikiu kainos ir kokybės balansu
0 Pasidalinimai
2498 Peržiūros

Dukterinė Kinijos kompanijos „Xiaomi“ įmonė „Poco“ pristatė ilgai lauktą vidutinės klasės naujieną, kuri turėtų patraukti ir Jūsų akį. Kaip ir buvo prognozuota, vakar oficialiai buvo pademonstruotas naujasis „Xiaomi Poco X3 NFC“ išmanusis telefonas. Daugelis Jūsų jau tikriausiai esate įpratę prie puikaus kainos ir kokybės balanso, todėl šįsyk nusivilti ir vėl neteks.

Naujasis „Poco“ išmanusis telefonas pasižymi 6,67 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška, o taip pat turi ir 120Hz atnaujinimo dažnį, o asmenukių kamera paslėpta nedideliame apskritime, viršutinėje ekrano dalyje per vidurį. „X3 NFC“ modelio asmenukių kamera aprūpinta 20 MP raiškos vaizdo jutikliu su f/2.2 diafragma.

Šis vidutinės klasės įrenginys veiks su „Qualcomm Snapdragon 732G“ procesoriumi, kuris buvo pristatytas visai neseniai. Verta paminėti ir tai, jog ši „Poco“ naujiena tapo pirmuoju telefonu, kuriame bus naudojamas šis lustas. „Qualcomm“ laiko jį galingiausiu „Snapdragon 700“ serijos gaminiu su 4G palaikymu. Pirkėjai naująjį „Poco X3 NFC“ galės įsigyti su 6 GB operatyviosios (RAM) bei pasirinktinai 64 GB arba 128 GB vidinės talpos.

„Poco“ į šio telefono nugarėlę įmontavo keturias kameras, o pagrindinė jų aprūpinta 64 MP raiškos vaizdo jutikliu su f/1.73 diafragma. Greta jos rasime 13 MP plataus kampo kamerą, 2 MP makro bei tokios pat raiškos gylio sensorių. „Poco X3 NFC“ taip pat palaikys dirbtiniu intelektu aprūpintas „Skyscaping 3.0“, „Night Mode“ ar „ShootSteady“ funkcijas.

Išmaniojo telefono veikimą palaikys 5160 mAh talpos baterija su 33W greituoju įkrovimu. Ir nors dažnai gamintojai mėgsta į įrenginio komplektaciją įdėti mažiau pajėgius įkrovimo blokelius, tačiau „Poco“ šį telefoną parduos su 33W krovikliu. Verta paminėti ir tai, jog „X3 NFC“ modelis turės ir ausinių lizdą, palaikys atminties korteles bei yra apsaugotas „Gorilla Glass 5“ apsauginiu stiklu.

Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ šią naujieną galima užsisakyti jau dabar. 64 GB vidinės talpos turinį modelį galima įsigyti vos už 206,57 euro, o didesnės talpos „Poco X3 NFC“ variantas parduodamas už 258,47 euro. Tiesa, išmanieji telefonai atkeliauja iš Kinijos. Jeigu nuspręsite įsigyti – tai padaryti galite paspaudę čia.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Poco X3 NFC

Aliexpress

Gearbest
197€