„Xiaomi“ irgi nori turėti „Ultra“ telefoną: „Redmi K30“ seriją gali papildyti dar viena naujiena

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-04
„Xiaomi“ irgi nori turėti „Ultra“ telefoną: „Redmi K30“ seriją gali papildyti dar viena naujiena
0 Pasidalinimai
447 Peržiūros

Dukterinė Kinijos milžinės „Xiaomi“ įmonė „Redmi“ šiemet jau pristatė ne vieną „K30“ serijos išmanųjį telefoną. Suskaičiuoti šios serijos įrenginius nepakaks vienos rankos pirštų, tačiau naujausia informacija rodo, kad gamintojas pademonstravo dar ne viską ir jau visai netrukus gali pasirodyti dar vienas naujas modelis.

Kaip skelbia „XDA-Developers“ bendruomenės narys kacskrz „Redmi“ ruošia dar vieną išmanųjį telefoną, kuris bus pristatytas su naujausia „MIUI 12“ vartotojo sąsajos versija. Įrenginys žymimas kodiniu pavadinimu „cezanne“ ir tikėtina, kad tai bus „Redmi K30 Ultra“ modelis.

Remiantis informacija, kuri paaiškėjo analizuojant „Xiaomi“ plėtojamos vartotojo sąsajos kodą, šis įrenginys turės keturias kameras nugarėlėje, o asmenukių kamera turėtų būti įmontuota išslenkančiame modulyje. Tikėtina, kad „Redmi K30 Ultra“ turės pagrindinę kamerą su 64 MP raiškos vaizdo jutikliu, o kitų kamerų specifikacijos kol kas išlieka nežinomos.

Įdomu tai, jog naujasis telefonas turėtų veikti su „MediaTek“ procesoriumi. Atsižvelgiant į tai, jog įrenginyje bus naudojama 64 MP kamera, labiausiai tikėtina, kad „Redmi“ į šį prietaisą įmontuos „Dimensity 1000“ mikroschemų rinkinį, su 5G modemu. Kiek anksčiau buvo pasirodę gandų, jog įrenginys taip pat gali pasižymėti 144 Hz ekranu, tačiau bent jau šiai dienai tai yra visa žinoma informacija apie naująjį „Redmi K30 Ultra“.

Primename, jog „Xiaomi“ dukterinė įmonė „Redmi“ šiemet jau pristatė šešis „K30“ serijos išmaniuosius telefonus. Be standartinio „Redmi K30“ modelio, šią seriją sudaro „K30 5G“, „K30 Pro“, „K30i 5G“, „K30 5G Racing“ bei „Redmi K30 Pro Zoom“ išmanieji telefonai.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Redmi K30 Pro

Aliexpress

Geriausios kainos

Xiaomi Redmi K30

Aliexpress

Geriausios kainos

Xiaomi Redmi K30 Ultra

Aliexpress