„Xiaomi” išleido specialią „Redmi K20 Pro” versiją

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2019-07-04
0 Pasidalinimai
27 Peržiūros

„Xiaomi” dukterinė kompanija „Redmi” pristatė riboto leidimo „Redmi K20 Pro Avengers Limited Edition” modelį, skirtą ištikimiausiems „Keršytojų” filmo herojų fanams.

Kitaip nei šviesoje atspalvį keičiančios „Glacier Blue” ir „Flame Red” spalvos, naujoji versija pasižymės neblizgia juodos spalvos nugarėle.

Telefonas taip pat vartotoją pasieks ypatingoje dėžutėje, kurioje bus galima rasti mėlynos spalvos „Avengers” dėklą.

„Redmi K20 Pro Avengers Limited Edition” kol kas oficialiai planuojamas pardavinėti tik Kinijoje ir bent jau šiuo metu nepaskelbta apie prekybos planus kitose rinkose. Vis dėlto lietuviai, norintys būtent šios modelio versijos neturėtų nuliūsti - labai didelė tikimybė, kad „Redmi K20 Pro Avengers Limited Edition” galėsite įsigyti kinų elektroninėse parduotuvėse, tokiose kaip „AliExpress.”

„Xiaomi” kol kas nepaskelbė apie „Keršytojų” telefono kainą ir atminties kiekį. Kita vertus, telefono specifikacijos neturėtų skirtis nuo įprasto „Redmi K20 Pro.” Iš jų svarbiausios yra itin spartus „Snapdragon 855” procesorius, 6,39 colio įstrižainės AMOLED technologijos ekranas, neturintis jokių išpjovų ir užimantis beveik visą priekinę dalį. Pastarąja ypatybę leido įgyvendinti iš viršutinės briaunos dėka specialaus motorizuoto mechanizmo iškylanti 20 megapikselių asmenukių kamera. Na, o nugarėlėje rasime kritikų palankiai įvertintas, „Xiaomi Mi 9” modelyje debiutavusias kameras - 48MP pagrindinę, 13MP priartinimui ir portreto režimui skirtą bei 8MP itin plataus kampo jutiklį.

Daugiau informacijos apie „Redmi K20 Pro” galite rasti čia.


Parašyti komentarą