„Xiaomi Mi Band 5” gaus naują jutiklį ir „Amazon Alexa” asistentą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-22
„Xiaomi Mi Band 5” gaus naują jutiklį ir „Amazon Alexa” asistentą
0 Pasidalinimai
464 Peržiūros

Banggood

„Mi Band” apyrankių serija yra ypatinga - ji padėjo „Xiaomi” tapti vienu didžiausių dėvimų įrenginių gamintojų ir šio segemento lyderiu. Sėkmės priežastis - reikalingiausios funkcijos ir itin nedidelė kaina. Taigi, akivaizdu, jog kompanija nesiruošia užsisėdėti vietoje ir jau rengia „Mi Band 4” pamainą.

Remiantis naujausia informacija, „Mi Band 5” nuo šiol galės matuoti ne tik pulsą, bet ir kraujo prisotinimą deguonimi (SpO2), kuris itin svarbus nors kiek rimčiau sportuojantiems, nes padeda išvengti persitreniravimo. Iš kitų naujų su sveikata susijusių funkcijų būtų galima paminėti patogų menstruacinio ciklo sekimą moterims.

Kalbant apie išmanias funkcijas, gera naujiena yra ta, jog pagaliau tarptautinei rinkai skirtas apyrankės modelis sulauks NFC palaikymo - anksčiau tuo galėjo džiaugtis tik kinai. Tiesa, tuo abejoja kitas šaltinis, pateikiantis informaciją apie specialią „Mi Band 5 Smart” versiją su papildomu funkcionalumu. Pastarosiosios modelio numeris turėtų būti XMSH11HM, o įprastos „Mi Band 5” - XMSH10HM.

Išmanesnis variantas palaikys „Amazon Alexa” balso asistentą, nes turės integruotą mikrofoną. Tuo pasižymėjo ir brangesnis „Mi Band 4” variantas, tačiau veikiantis ten asistentas buvo Kinijos rinkai skirtas „Xiao AI”. Beje, jis palaikė ir mobiliesiems mokėjimams skirtą NFC, tad tikėtina, jog tuo pasižymės ir „Mi Band 5 Smart”

Pastebėtina, kad „Amazon Alexa” jau palaiko 8 kalbas (veikia Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Japonijoje, Europoje ir Indijoje). Deja, tarp jų nėra lietuvių. Svarbu ir tai, jog apyrankė neturės garsiakalbio, tad balso komandas įvykdys ekrane.

Tam pasitarnaus ir nemažai paaugusi ekrano įstrižainė - 1,2 colio vietoje 0,95. Manoma, kad pirmiausia „Mi Band 5” debiutuos Kinijoje (kalbos sukasi apie birželio mėnesį), o po poros mėnesių pasirodys ir tarptautinėje rinkoje.

Šaltinis: GSMarena

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Apžvalga
„Doogee Mix“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga