Sekmadienis, spalio 21, 2018
Naujienos

„Xiaomi Mi Mix 2S“ galimai slepiasi po kodu „Polaris“

67peržiūros(-ų)

Pastaruoju metu sklando daug gandų apie „Mi Mix 2S“. „Xiaomi“ dar niekad nebuvo atnaujinę savo flagmano dukart per metus, tad daugelis į tuos gandus žiūrėjo skeptiškai. Kaip bebūtų, visai neseniai patikimuose šaltiniuose pasirodė nutekintos informacijos iš „AnTuTu“ sistemos. Joje galima pamatyti, kiek taškų surinko telefonas, užkoduotas vardu „Polaris“. Tie patys šaltiniai taip pat teigia, jog „Polaris“ yra būtent „Xiaomi Mix 2S“.

Aklai tikėti, kad „Polaris“ yra būtent „Mi Mix 2S“ nereikėtų, kadangi tai yra pirmas kartas, kai šie du vardai buvo sugretinti. Kad ir kaip bebūtų, telefonas testo metu pasirodė tikrai nuostabiai ir surinko aukštą „AnTuTu“ taškų skaičių. Iš to galima spręsti, kad „Xiaomi“ ruošiasi smarkiai atnaujinti savo flagman‘ą ir pagrindinis pokytis bus „Snapdragon 845 SoC“ procesorius.

Geriausi kainų pasiūlymai

Aliexpress.com
€409,76
Ebay.com
€435,91
Banggood.com
€444,19
Bigbox.lt
€517,99
Avitela.lt
€523,99

 

Ne taip ir seniai internete buvo pasirodę galimai „Mi Mix 2S“ dizaino eskizai. Juose matomas pagal visas šių dienų madas „sulipdytas“ telefonas – su ekranu, dengiančiu beveik visą priekinę įrenginio dalį bei maža išpjova šalia priekinės kameros dešiniajame kampe.

Sklinda kalbos, kad „Xiaomi“ pristatys savo atnaujinimus Barselonoje įvyksiančios „MWC 2018“ parodos metu. Ar taip iš tikrųjų nutiks, pamatysime jau visai netrukus, kelių savaičių bėgyje. Naujojo „Xiaomi Mi Mix 2s“ kainas Lietuvoje galite sužinoti portale kaina24.lt.

Rašyti komentarą