Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

„Xiaomi Mi Mix 3“ galimai turės atskirą mygtuką virtualiam asistentui

77peržiūros(-ų)

Xiaomi Mi Mix 3“ turėtų pratęsti savo pirmtako „Mix 2S“ pasisekimą, kuris buvo didžiulis. Prieš keletą savaičių vis netilo gandai apie naujojo telefono pasirodymą, tačiau paskutiniu laikotarpiu naujienos buvo aprimę. Kaip bebūtų, tyla truko neilgai ir dabar prieš savo akis turime, kaip manoma, „Mix3“ dizaino diagramas.

Iš jų galima susidaryti nuomonę, jog korpuso kraštai telefono priekyje bus itin ploni. Nėra jokių ženklų, jog priekyje bus montuojama vaizdo kamera, todėl galima daryti išvadą, kad įrenginys turės išstumiamą vaizdo kamerą arba priekinė kamera bus sumontuota po ekranu. Nors nutekinta diagrama ir neatskleidžia daug detalių, yra vienas labai įdomus niuansas – fizinis mygtukas dešiniame telefono kampe.

Tai negali būti įjungimo/išjungimo mygtukas ar garso reguliavimo mygtukas, mat abu šie mygtukai montuojami dešiniajame telefono šone. Lieka du variantai – tai gali būti mygtukas skirtas virtualiam dirbtinio intelekto asistentui arba papildomas programuojamas mygtukas. Informacijos patvirtinančios kurią nors iš šių teorijų kol kas nėra.

Apie „Xiaomi Mi Mix 3“ sklando daug gandų. Nutekintos nuotraukos atskleidė, jog telefono priekyje praktiškai nebus korpuso šonų, o per visą plotį drieksis ekranas. Tiesa, kaip ir pirmtakas, „Mix 3“ turės nedidelę dalį korpuso apatinėje priekio dalyje. Taip pat egzistuoja tikimybė, jog visi šie gandai ir tariamai nutekintos nuotraukos yra laužti iš piršto, todėl nenustebkite, jei „Xiaomi“ iš stalčiaus ištrauks kažką visiškai naujo.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.