„Xiaomi Mi Mix Alpha” pasiūlys revoliucinį ekraną: pažvelkite į išmaniųjų telefonų ateitį

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2019-09-22
0 Pasidalinimai
24 Peržiūros

„Krioklio” pavadinimu pakrikšyti užlenktus šonus turintys ekranai, matyti neseniai pristatytuose „Vivo NEX 3” (apie jį skaitykite čia) ir „Huawei Mate30 Pro” (daugiau informacijos čia), tampa nauju mados klyksmu stagnuoti pradedančioje išmaniųjų telefonų industrijoje. Ar ši tendencija bus laikina, ar taps visuotine dizaino kryptimi, parodys laikas. Tačiau viena kompanija nori lenkto ekrano dizainą pakelti į visai kitą lygį.

Kinų milžinė „Xiaomi” ruošiasi rugsėjo 24 dieną pristatyti išmanųjį, kurio ekrano/korpuso santykis sieks daugiau nei 100%. Norėdamas pasiekti tokį rodiklį gamintojas „krioklio” ekrano dizainą turėjo dar labiau ištobulinti. Bent jau taip rodo reklaminiai „Xiaomi Mi Mix Alpha” įrenginio paveikslėliai - išmaniojo korpuso šonines briaunas visiškai dengia ekranas.

Žinoma, nereikia atmesti galimybės, jog „Xiaomi” taip tik siekia pritaukti dėmesio. Kaip ten bebūtų, tai konceptiniai vaizdai nebūtinai reiškia galutinio produkto egzistavimą. Tačiau reikia pripažinti, kad net ir šiuo metu egzistuoja technologijos, leidžiančios įgyvendinti aplink korpusą apvynioto ekrano idėją. Be to, kadangi ekranas būtų ne lankstomas, o tiesiog užlenktas, toks įrenginio dizainas būtų kur kas praktiškesnis ir legviau įgyvendinamas nei lanksčiųjų „Huawei Mate X” ar „Samsung Galaxy Fold.”

Visgi grįžkime prie rugsėjo 24 dienos prezentacijos. Ganduose minimi du „Mix” serijos modeliai - „Mi Mix 4” (kai kur minimas „Mi Mix 5G” pavadinimas) ir minėtasis „Mi Mix Alpha”. Greičiausiai, pirmasis telefonas nebus revoliucinis ir jį bus galima laikyti pirmtako „Mi Mix 3” atnaujinimu, kuris netrukus pasirodys prekyboje, o „Mi Mix Alpha” turbūt bus tik pademonstruotas kaip konceptinis modelis, apie kurio prekybą net nebus užsiminta. Tokia strategija tikrai nebūtų nauja, kadangi „Mi Mix” išmaniųjų serija būtent ir prasidėjo nuo konceptinio įrenginio.

Kitos nuogirdos atskleidžia daugiau detalių apie pristatomo „Mi Mix 5G” specifikacijas - ten išvysime šiuo metu galingiausią „Snapdragon 855+” procesorių ir net 108MP pagrindinį kameros sensorių, kurį sukūrė „Samsung”. Jam kompaniją nugarėlėje turėtų palaikyti priartinimui skirtas ir itin plataus kampo jutikliai.

Be „Mi Mix” išmaniųjų prezentacijoje išvysime ir kur kas mažiau įspūdingą „Xiaomi Mi 9 Pro 5G”, kuris nuo „Mi 9” skirsis didesnės QHD+ rezolucijos ekranu, šiek tiek galigesniu „Snapdragon 855+” lustu, didesne 4000mAh baterija ir net 30W belaidžio įkrovimo galimybe. Renginyje turėtų būti atskleistos ir visos detalės apie „Mi TV Pro” televizorių bei „MIUI 11” vartotojo sąsajos atnaujinimą.


Parašyti komentarą