„Xiaomi” pristatė dar pigesnę „Mi Band 4C” apyrankę: reikalingi patobulinimai ir dar geresnė kaina

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-19
„Xiaomi” pristatė dar pigesnę „Mi Band 4C” apyrankę: reikalingi patobulinimai ir dar geresnė kaina
0 Pasidalinimai
908 Peržiūros

Banggood

„Xiaomi” visada buvo viena tų kompanijų, kurioms rūpėjo pasiūlyti ne tik geriausią produktą, bet ir padaryti tai už mažiausią įmanomą kainą. Taigi, nieko nuostabaus, jog pristačiusi šiek tiek brangesnę ir prabangesnę nei įprastą „Mi Band 5”, „Xiaomi” atsigręžė ir į plonesnes pinigines turinčiuosius - Taivane debiutavo „Mi Band 4C”.

Tiesą sakant, „Mi Band 4C” nėra visškai naujas produktas. Kompanija šiuo atveju vėl naudoja gausią savo prekinių ženklų kolekciją - „Mi Band 4C” tėra pervadinta jau kurį laiką Kinijoje pardavinjėma „Redmi Band”.

Pagrindinis jos privalumas, apart mažesnės kainos - didesnis OLED ekranas ir modernesnis dizainas. Tiesą sakant, apyrankės išvaizda šiek tiek primena analogiškus „Huawei” ir jos dukterinės kompanijos „Honor” gaminius.

Kitas privalumas - USB-A jungtis. Nuo šiol aksesuarą bus galima įkrauti be specialaus įkroviklio - tam pakaks USB jungties, kas daugeliui vartotojų bus nemažas patogumas. Vis dėlto ši naujovė slepia vieną trūkumą. „Mi Band 4” gabėjo vienu įkrovimu atlaikyti net 20 dienų, o „Mi Band 4C” - tik 14. Vis dar neblogas rezultatas, bet ne toks įspūdingas. „Mi Band 4C”, taip pat kaip ir tarptautinei rinkai skirta „Mi Band 4”, neturi NFC ryšio modulio.

Pereikime prie svarbiausio - kainos. Taivane „Mi Band 4C” parduodama vos už 15 eurų - net 33% pigiau nei „Mi Band 4”, net jai ir pritaikius visas įmanomas nuolaidas”. Prietaisą galima įsigyti su oranžinės, juodos, mėlynos ar alyvuogių žalios spalvų dirželiu. Laimė, dirželiai yra keičiami, o apyrankės ir 3 spalvų dirželių komplektas atsieis vos 20 eurų.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga