„Xiaomi” reikia saugotis? Pigusis „Google Pixel 4a” tiesiog išgraibstytas iš pardavėjų

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-08
„Xiaomi” reikia saugotis? Pigusis „Google Pixel 4a” tiesiog išgraibstytas iš pardavėjų
0 Pasidalinimai
1371 Peržiūros

Prieš keletą dienų pristatytas „Google Pixel 4a” žiniasklaidos buvo priimtas nevienareikšmiškai. Nors dauguma ekspertų telefoną rekomendavo dėl geros kameros ir nemodifikuotos programinės įrangos, neapsieita ir be priekaištų dėl nuobodumo - naujasis pikselis neturi jokių išskirtinių funkcijų, o jo specifikacijos, net ir galvoje turint kainą, yra daugių daugiausiai patenkinamos. Visgi panašu, jog vartotojams tokios nuomonės - nė motais.

Pranešama, jog „Google Pixel 4a” Jungtinių Amerikos Valstijų „Amazon” prekybos platformoje buvo tiesiog iššluotas, vos pradėjus priiminė išankstinius užsakymus rugpjūčio 3 dieną. Panašiai nutiko ir su JAV elektronikos prekybos milžine „Best Buy”, kurios lentynose „Pixel 4a” taip pat neužsibuvo. Nors nedideles įrenginių atsargas dar turėjo firminė „Google Store” parduotuvė ir keletas kitų pardavėjų, atsargos senka tiesiog akimirksniu.

Visa tai padėjo „Google Pixel 4a” tapti geriausiai parduodamu su visais operatoriais galinčiu veikti išmaniuoju Valstijose. Kita vertus, sėkmę buvo galima prognozuoti, kadangi pernai išleistas „Pixel 3a”, pradėjęs pigių „Google” telefonų seriją, sugebėjo padvigubinti liūdnokus kompanijos išmaniųjų telefonų pardavimus.

Tiesa, „Pixel 4a” išankstiniai užsakymai kol kas priimami tik keliose šalyse: JAV, Kanadoje, Australijoje, Singapūre ir Taivane, tad bendrą vaizdą susidaryti ganėtinai sunku. Visgi telefonas bus siūlomas ir didžiosiose Europos valstybėse - Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje ir Ispanijos - oficiali prekybos pradžia numatyta rugsėjo 10 dieną. Būtent tada ir galėsime spręsti, kaip sekasi šiam „Google” mažyliui.

Nors susidomėjimas šiuo telefonu visame pasaulyje yra didesnis nei tikėtasi, Europoje jam teks stoti į kovą su puikias specifikacijas už nedidelę kainą siūlančiais kinų telefonais bei šių metų staigmena tapusiu „iPhone SE (2020)”.

Jei norite sužinoti daugiau apie „Pixel 4a” parametrus, spauskite čia. Na, o jei svarstote apie naujojo Pikselio pirkimą, šiame straipsnyje pateikiame 2 argumentus už ir prieš, kurie padės apsispręsti.


Parašyti komentarą