„Xiaomi“ ruošia daugiau staigmenų – galimai kuriamas telefonas su 120Hz ekranu ir 5x optiniu priartinimu

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-10-13
0 Pasidalinimai
14 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ šiemet pristatė tiek telefonų, jog suskaičiuoti juos būtų labai sudėtinga. Tačiau tarp gausybės labai panašių įrenginių – ir keletas tikrai įdomių variantų. Įdomu ir tai, jog gamintojas keletą kozirių dar tikriausiai laiko kišenėje ir mus visus gali nustebinti jau labai greitai.

Kiek anksčiau, buvo pasirodę pranešimų, jog „Xiaomi“ ruošia išmanųjį telefoną su 8K raiškos filmavimo galimybe, o dabar paaiškėjo, kad galimai ruošiamas flagmanas su 120 Hz atsinaujinimo dažnį turinčiu ekranu. Tokią informaciją aptiko „XDA Developers“ bendruomenės nariai, kurie nagrinėjo „MIUI 11“ vartotojo sąsajos kodą.

Be itin aukšto atsinaujinimo dažnio paaiškėjo ir tai, jog „Xiaomi“ ketina pasiūlyti ir kiek patobulintą teleobjektyvo sensorių. Kameros programėlėje rasta informacija atskleidžia, jog nežinomas naujas įmonės telefonas turės teleobjektyvą su 5x optinio priartinimo galimybe. Verta paminėti ir tai, jog aplikacijoje galima rasti ir ultra režimą, kuris leis vaizdą priartinti iki 50 kartų, pasitelkiant skaitmeninį priartinimą.

Tiesa, tikimybė, jog „Xiaomi“ ruošia vieną telefoną, kuris turėtų kamerą su 8K filmavimo galimybe ir tikrai įspūdingu ekranu, nėra labai didelė. Labiau tikėtina, kad tai bus du atskiri įrenginiai, tačiau kad ir ką beplanuotų gamintojas – daugiau informacijos turėtų atsirasti jau netrukus.

Primename, jog šiuo metu rinkoje yra tik du telefonai, kurie turi tokį aukštą ekrano atsinaujinimo dažnį – tai „Asus ROG 2“ ir „Razer Phone“. Pirmąjį iš šių dviejų galima įsigyti ir Lietuvoje, o geriausias „Asus ROG 2“ kainas rasite paspaudę šią nuorodą.


Parašyti komentarą