„Xiaomi” ruošia naują „MIUI 12” funkciją: telefonas atpažins nugarėlės tapšnojimą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-29
„Xiaomi” ruošia naują „MIUI 12” funkciją: telefonas atpažins nugarėlės tapšnojimą
0 Pasidalinimai
1457 Peržiūros

Ne paslaptis, kad „Xiaomi” išlieka viena labiausiai „Apple” kopijuojančių kompanijų, pradedant įrenginių („Xiaomi Mi 8” atrodė kaip iš akies lupta „iPhone X” kopija) ir baigiant programinės įrengos dizainu. Panašu, jog Kinijos milžinė nė neketina sustoti ir naujojoje „MIUI 12” sąsajoje ketina pristatyti naudingą „iOS 14” funkcijąm - nugarėlės tapšnojimo aptikimą.

Šį atradimą atliko „XDA-Developers” kolektyvas, pasiknaisiojęs „MIUI 12” kode. Žvelgiant į žemiau pridedamas ekrano nuotraukas, matoma, kad vartotojas galės pasirinkti ne tik dvigubą, bet ir trigubą patapšnojimą, abiem šiems gestams priskirdamas skirtingą veiksmą.

Naujosios funkcijos panaudojimo scenarijai gali būti labai įvairūs - patapšnojus telefono galą bus galima atverti pranešimų juostą, greituosius nustatymus, įjungti kameros aplikaciją ar išsaugoti ekrano nuotrauką.

Taip pat prie galimų veiksmų galima paminėti ekrano išjungimą, dabartinės aplikacijos uždarymą, padalinto ekrano režimo įjungimą.

„Xiaomi”, kaip ir „Apple”, greičiausiai ketina šią funkciją pasiūlyti visiems „MIUI 12” palaikantiems įrenginiams, tačiau spėjama, kad ji pirmiausia pasieks kompanijos flagmanus, kadangi jos pritaikymas konkrečiam prietaisui užima nemažai laiko.


Parašyti komentarą