„Xiaomi“ ruošia pigų „Mi 10“ telefoną – pasirodė pirmosios „Mi 10 Lite“ modelio nuotraukos

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-02-21
0 Pasidalinimai
49 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ visai neseniai išleido naujuosius „Mi 10“ serijos flagmanus, kurie jau parduodami vietinėje rinkoje. Deja, dėl „Mobile World Congress 2020“ atšaukimo, šių telefonų Europoje dar teks palaukti. Ir nors kol kas neaišku kada šie įrenginiai pasirodys mūsų regione, gamintojas jau ruošia ir kiek pigesnį šių flagmanų variantą.

Internet pasirodė pirmieji „Xiaomi Mi 10 Lite“ maketai, kurie atskleidžia, jog šis nebrangus įrenginys turės ganėtinai siaurus ekrano rėmelius, nedidelį iškirpimą su asmenukių kamera jame bei ganėtinai įdomiai atrodantį kamerų apskritimą nugarėlėje. Žvelgiant į esančias nuotraukas, nesunku pastebėti akivaizdžius dizaino skirtumus nuo galingųjų „Mi 10“ serijos prietaisų.

„Xiaomi Mi 10 Lite“ Azijos rinkoje gali būti parduodamas kaip „Xiaomi Mi CC10“, tačiau dabar pažvelkime į maketus. Nugarėlėje matomas kameros apskritimas turi keturis jutiklius, o vienas jų – su baltu pavadu. Iškart po kameromis galime matyti ir LED blykstę, o nedidelis užrašas po ja atskleidžia, jog telefone turėtų būti naudojamas 64 MP raiškos sensorius, kuriuo greičiausiai bus aprūpinta pagrindinė kamera.

Nors kol kas jokios informacijos apie šį išmanųjį telefoną nėra, tačiau tikėtina, kad jis turėtų veikti su „Qualcomm“ kurtu vidutinės klasės procesoriumi. Tai galėtų būti „Snapdragon 720G“, „730G“ arba „765G“. Tikėtina ir tai, jog šis pigesnis flagmanų atitikmuo turės 6 – 8 GB operatyviosios (RAM) bei 64 – 128 GB vidinės atminties.


Parašyti komentarą