Skelbiamas „FIFA20“ ir „FIFA21“ turnyras: registruotis galima jau dabar!

Lukas Snarskis

2020-10-28, 15:30 (atnaujinta 2021-04-27, 00:41)

0 komentarų
Skelbiamas „FIFA20“ ir „FIFA21“ turnyras: registruotis galima jau dabar!

Išleisdama naują žaidimą „FIFA21“, „LG Electronics“ (LG) kartu su GOEXANIMO skelbia pirmąjį Baltijos šalių jungtinį „FIFA20“ ir „FIFA21“ turnyrą „LG OLED FIFA Baltic Cup“. Finalas vyks lapkričio 29 d. Pagrindinis turnyro prizas yra naujasis LG OLED 48 'CX serijos televizorius, sukurtas specialiai žaidimams.

Dabar, kai atšaukta dauguma sporto įvykių, „eSports“ tampa ypač populiariu. Elektroninis sportas kiekvienam dalyvauti įvairiuose turnyruose ar tapti žiūrovu leidžia nepriklausomai nuo turnyro vietos. Pastaraisiais metais LG ypatingą dėmesį skyrė naujausių žaidimo technologijų integravimui į televizorius, o tai gali aiškiai pagerinti „eSport“ žaidėjo našumą.

Norėdami dalyvauti „LG OLED FIFA Baltic Cup“ finale ir kovoti dėl naujojo televizoriaus, žaidėjai savo gebėjimus turės įrodyti kvalifikaciniame etape laimėdami vieną iš šešių kvalifikacinių turnyrų. Kiekvienoje iš Baltijos šalių vyks du kvalifikaciniai turnyrai – vienas XBOX One platformoje ir vienas PlayStation 4 platformoje. Trijose Baltijos šalyse vyks iš viso šeši turnyrai.

Kvalifikaciniuose turnyruose visi dalyviai gali dalyvauti nemokamai. Turnyrai vyks lapkričio 9–19 d. ir į kiekvieną kvalifikacinį turnyrą galite užsiregistruoti iki 23.59 val., likus vienai dienai iki turnyro. Kiekviename kvalifikaciniame turnyre gali dalyvauti ne daugiau kaip 256 žaidėjai. Turnyras yra „Double Elimination Best-of-One“ formato; žaidėjai XBOX One ir PlayStaion 4 platformose turės žaisti „FIFA20“ versijos žaidimą. Su turnyro taisyklėmis galite susipažinti interneto svetainėje Goexanimo.lv.

XBOX One kvalifikacinio turnyro kalendorius:

  • Latvijos kvalifikacija: Lapkričio 9 – 10.
  • Estijos kvalifikacija: Lapkričio 10–11.
  • Lietuvos kvalifikacija: Lapkričio 11–12.

PlayStation 4 kvalifikacinio turnyro kalendorius:

  • Latvijos kvalifikacija: Lapkričio 16–17.
  • Estijos kvalifikacija: Lapkričio 17–18.
  • Lietuvos kvalifikacija: Lapkričio 18–19.

Finaliniame turnyre dalyvaus tik šeši geriausi vieną iš kvalifikacinių turnyrų laimėję žaidėjai. Žaidimo formatas yra „Best-of-One Round-Robin group stage" ir taip pat Grand final” bei "3rd place decider". Finalinio turnyro žaidėjams turnyro laikui bus suteikta žaidimo „FIFA21“ kopija ir taip pat finalo platforma XBOX One. Vertingų LG prizų galės laimėti ne tik turnyro dalyviai, bet ir žiūrovai.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Kinai meta milžiniškus resursus į elektromobilių rinką: naujausias tyrimas atskleidžia neįtikėtiną realybę, vienas iš gamintojų gavo įspūdingą sumą iš vyriausybės

Arnas Balčiūnas

2024-04-17, 19:55 (atnaujinta 2024-04-18, 04:29)

1 komentaras

Elektrinių automobilių populiarumas auga. Daugelis bendrovių gamina vis daugiau būtent tokiais varikliais aprūpintų transporto priemonių, o kai kuriose šalyse jų populiarumas – itin didelis. Niekam ne naujiena ir didėjantis Kinijos gamintojų populiarumas.

Kinai meta milžiniškus resursus į elektromobilių rinką: naujausias tyrimas atskleidžia neįtikėtiną realybę, vienas iš gamintojų gavo įspūdingą sumą iš vyriausybės

Elektrinių automobilių populiarumas auga. Daugelis bendrovių gamina vis daugiau būtent tokiais varikliais aprūpintų transporto priemonių, o kai kuriose šalyse jų populiarumas – itin didelis. Niekam ne naujiena ir didėjantis Kinijos gamintojų populiarumas.

Remiantis naujai atliktu tyrimu, paaiškėjo, kad Kinijos automobilių milžinė BYD gavo mažiausiai 3,4 milijardus eurų tiesioginių vyriausybės subsidijų, kurios buvo suteiktos kaip dalis Pekino siekio paskatinti dominavimą elektrinių transporto priemonių ir kitų švarių technologijų srityje.

Parama pirmaujančiam Kinijos elektromobilių gamintojui šoktelėjo nuo 220 milijonų eurų 2020 metais iki 2,1 milijardo eurų vos po dviejų metų, trečiadienį paskelbė Vokietijos Kylio pasaulio ekonomikos institutas.

BYD taip pat gauna naudą iš vietinių baterijų gamintojų rėmimo ir pirkėjams daromų nuolaidų savo automobiliams, teigiama ataskaitoje, kuri pateikiama Europos Sąjungai pradėjus tyrimą dėl galimai nesąžiningos paramos Kinijos elektromobilių sektoriui.

Tokios subsidijos, kaip tos, kurios yra išmokėtos BYD, „leido Kinijos įmonėms greitai išsiplėsti ir užvaldyti Kinijos rinką, bei vykdyti sparčią plėtrą į ES rinkas“, teigia Vokietijos vyriausybei patariantis institutas.

ES susiduria su skatinimais iš naujo subalansuoti prekybą su Kinija, po to, kai tokios šalys, kaip Prancūzija, įvardija ekonomines grėsmes, kylančias dėl į bloko rinką plūstančių Kinijoje pagamintų prekių.

BYD ir jos konkurentai „Nio“ ir „Geely“ po augimo Kinijoje, plečiasi į Europą, kurioje vykstant įtemptam elektromobilių kainų karui vakarietiški gamintojai, įskaitant „Tesla“ ir „Volkswagen“, pralaimi rinkos dalį.

Kylio instituto teigimu, iš esmės visos Kinijos biržos bendrovės 2022 metais gavo tiesioginių išmokų, pažymėdami paramą vėjo, saulės ir geležinkelių bendrovėms. Kinijos parama pramonei yra „mažiausiai tris, keturis“ kartus didesnė, nei ES ir EBPO šalyse, teigė grupė.

ES įsteigė 40 milijardų eurų inovacijų fondą, kuris padės konkuruoti su Kinija ir JAV infliacijos mažinimo įstatyme numatytomis subsidijomis.

Spalį, Europos Komisija pradėjo tyrimą siekdama išsiaiškinti, ar Kinijos parama bendrovėms, įskaitant BYD, SAIC ir „Geely“ suteikė šalies pramonei nesąžiningą pranašumą. Pradiniai tarifai gali įsigalioti jau liepos mėnesį.

Kinija tyrimą dėl subsidijų pavadino protekcionistiniu ir teigia, kad jos automobilių gamintojai laimi elektromobilių lenktynes dėl savo geros kokybės produktų.

Kinijos komercijos ministras Wangas Wentao sekmadienį Paryžiuje teigė, kad Kinijos elektromobilių gamintojai remiasi „nuolatinėmis technologinėmis naujovėmis“ ir pažangiomis vietinėmis pasiūlos grandinėmis, o ne vyriausybe.

Kitą savaitę įvyksianti Vokietijos kanclerio Olafo Scholzo kelionė į Kiniją reiškia „puikią galimybę“ derėtis su Pekinu dėl jo subsidijų, teigia vienas iš ataskaitos bendraautorių, Dirkas Dohse.

BYD veiklą pradėjo kaip baterijų gamintojas, tačiau investavo dideles sumas į elektromobilių ir „plug-in“ tipo hibridų technologijų tyrimus. Ji patyrė staigų augimą po to, kai dėl dosnių subsidijų įsigyjant elektromobilį, pradėjo kilti vietinė Kinijos automobilių rinka.

Bendrovė, kuri 2023 metais deklaravo apytiksliai 4,1 mlrd. eurų siekiančias pajamas, taip pat sugebėjo sumažinti vakarietiškų gamintojų kainas Kinijoje. Jos „Seagull“ hečbeko su 10 colių besisukančiu ekranu mažmeninė kaina prasideda nuo mažiau, nei 10 000 JAV dolerių.

1 komentarų

China car

Žlobai, iš ko perspauzdinote šitą tekstą? BYD yra patys baterijų gamintojai, antri pagal dydįkinojoje.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.