„Xiaomi“ telefonai jau gauna „MIUI 11“ atnaujinimą, pasitikrinkite ar Jūsų telefonas jau turi šią versiją

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-10-11
0 Pasidalinimai
38 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ visai neseniai buvo surengusiu didžiulį renginį, kurio metu pristatė naujausius savo produktus, o tarp jų ir MIUI 11“. Ir nors pristatymas įvyko gerokai anksčiau, tačiau atnaujinimai vartotojus pradėjo pasiekti tik dabar ir jau žinomi bent 6 kompanijos įrenginiai, kurie pagaliau sulaukė naujinio.

Pranešama, kad naująją „MIUI 11“ jau gali išbandyti „Xiaomi Mi 8 SE“, „Xiaomi Mi Max 3“, „Mi 9 SE“, „Mi Mix 2s“. „Android 10“ operacinės sistemos pagrindu veikianti vartotojo sąsaja dar prieš kelias dienas pasiekė „Redmi Note 7“ ir „Redmi K20“ išmaniuosius.

Pirmieji telefonai su „MIUI 11“ jau žinomi, o taip pat žinoma kada turėtų pasirodyti šis atnaujinimas ir kitiems „Xiaomi“ ir „Redmi“ išmaniesiems telefonams.

Spalio vidurys: „Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi 9 Transparent“, „Xiaomi Mi 9 SE“, „Xiaomi Mi MIX 3“, „Xiaomi Mi MIX 2S“, „Xiaomi Mi 8“, „Xiaomi Mi 8 Youth“, „Xiaomi Mi 8 Explorer’s Edition“, „Xiaomi Mi 8 SE“, „Xiaomi Mi MAX 3 “, „Xiaomi Mi 9T“, „Xiaomi Mi 9T Pro“, „Redmi K20 Pro“, „Redmi K20 Pro Premium Edition“, „Redmi K20“, „Redmi Note 7“, „Redmi Note 7 Pro“, „Redmi 7“.

Spalio pabaiga: „Xiaomi Mi 9 Pro 5G“, „Xiaomi Mi CC 9“, „Xiaomi Mi CC 9 Meitu Custom Version“, „Xiaomi Mi CC 9e“, „Xiaomi Mi MIX 2“, „Xiaomi Mi Note 3“, „Xiaomi Mi 6“, „Xiaomi Mi 6X“, „Redmi 7A“, „Redmi 6 Pro“, „Redmi Note 5“, „Redmi 6A“, „Redmi 6“, „Redmi S2“

Lapkritis: „Xiaomi Mi MIX“, „Xiaomi Mi 5s“, „Xiaomi Mi 5s plus“, „Xiaomi Mi 5X“, „Xiaomi Mi 5C“, „Xiaomi Mi Note 2“, „Xiaomi Mi Play“, „Xiaomi Mi Max 2“, „Redmi Note 8“, „Redmi Note 8 Pro“, „Redmi 5 Plus“, „Redmi 5“, „Redmi 5A“, „Redmi 4X“, „Redmi Note 5A“.

Kaip tikriausiai jau žinote, naujoji „MIUI 11“ veiks „Android 10“ operacinės sistemos pagrindu ir pagaliau turės ne tik atnaujintą dizainą, tačiau juodą jo versiją. Kaip žinia, toks sprendimas šiuo metu yra itin populiarus, nes teigiama, jog tai padeda sutaupyti baterijos energijos. Žinoma, „Xiaomi“ atnaujino ir vartotojo sąsajoje matomas piktogramas bei animacijas, o taip pridėjo naujų dizaino temų, fono paveikslėlių ir atliko kitų smulkių dizaino pakeitimų.

„Xiaomi“ taip pat patobulino ir „visuomet įjungto ekrano“ funkciją, kuri sulaukė papildomų valdiklių. Tai reiškia, jog dabar užrakinto telefono ekranas Jums galės pateikti daugiau svarbios informacijos, žinoma, jeigu Jūsų prietaisas palaiko tokią galimybę.


Parašyti komentarą