„Xiaomi” vadovas atskleidė mėgstamiausius savo telefonus: trejetuke ir du senesni flagmanai

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-27
0 Pasidalinimai
670 Peržiūros

Naujienose „Xiaomi” vardą esame pratę matyti prie įvairiausių naujų išmaniųjų telefonų, laikrodžių ar kokių kitų inovatyvių produktų pristatymo, tačiau kartais kompanija pasitelkia netradicinius komunikacijos būdus. Šįkart į eterį pateko „Xiaomi” generalinio direktoriaus Lei Jun prisipažinimas, kurie kompanijos išmanieji jam yra labiausiai prie širdies.

Svarbu paminėti, kad prieš keletą savaičių bendrovės galva jau buvo publikai atskleidęs, kuris „Xiaomi” telefonas yra jo mėgstamiausias. Juo tapo „Xiaomi Mi Mix 2”, kadangi tai pirmasis išmanusis pasaulyje, turėjęs vientisą keramikos korpusą. Lei Jun tokį pasirinkimą paaiškino tuo, jog gaminant „Mi Mix 2” keraminį korpusą jis net 7 dienas privalo būti kaitinamas 1400ºC, taip pat jam reikalingi kiti sudėtingi gamybos procesai.
 

Tačiau šįkart vadovas buvo dar atviresnis ir atskleidė kitus du labiausiai patinkančius modelius. Vienas jų - beveik trejų metų senumo „Xiaomi Mi 6”, tačiau ne įprasta jo versija, o ypatingoji „Bright Silver Discovery Edition”. Lei Jun, kaip ir „Mi Mix 2” atveju, pabrėžia sudėtingą gamybos procesą. Siekiant išgauti sidabrinį veidrodžio atspalvį, stiklas dažomas specialia vakuuminio dengimo technologija. Žinant, kad prekyboje pasirodė tik labai limituotas šios „Mi 6” versijos išmaniųjų kiekis, akivaizdu, jog toks gamybos būdas masinei produkcijai buvo pernelyg brangus ir komplikuotas. Beje, „Mi 6” yra ypatingas ir tuo, kad jo rėmas buvo gaminamas iš labai tvirto nerūdijančio plieno, o ne aliuminio, ką šiandien gali pasiūlyti nebent brangiausi „iPhone”.

Na, o kaip ir buvo galima tikėtis, trejetuką užbaigia ne kas kitas, o pats naujausias „Xiaomi” flagmanas - „Mi 10 Pro”, kuris yra pirmasis kompanijos aukščiausios klasės telefonas, parduodamas visame pasaulyje, o ne tik keliose rinkose. Lei Jun atskleidė, kad kompanija, kurdama „Mi 10 Pro”, pirmąkart nesistengė sumažinti jo kainos ir susifokusavo į geriausią patirtį tiems, kurie ieško paties geriausio telefono.

Turbūt nereikia nė sakyti, kad „Xiaomi” generalinis direktorius viešumoje su tokiais pareiškimais pasirodė ne be priežasties. Jau kurį laiką internete netyla kalbos, kad Kinijos milžinė ruošiasi naujo „Mi Mix” serijos modelio debiutui, tad Lei Jun, tituluodamas „Mi Mix 2” savo mėgstamiausiu telefonu, po truputį ruošia dirvą.

Visai neseniai rašėme apie nutekėjusią „Mi Mix 4” dėžutės nuotrauką, kuri atskleidė išties originalius ir įspūdį darančius dizaino sprendimus. Kviečiame paskaityti, paspaudus šią nuorodą.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Mi Mix 2


Geriausios kainos

Xiaomi Mi 6


Geriausios kainos

Xiaomi Mi 10 Pro 5G