„Xiaomi“ vertinamas ne tik dėl žemos kainos: kompanijos produkcija sulaukė pripažinimo dėl savo vertės išsaugojimo

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-15
„Xiaomi“ vertinamas ne tik dėl žemos kainos: kompanijos produkcija sulaukė pripažinimo dėl savo vertės išsaugojimo
0 Pasidalinimai
537 Peržiūros

Išmaniųjų telefonų nuvertėjimas ir jų perdirbimas – ganėtinai opi šios rinkos problema. Sprendžiant su tuo susijusias problemas, pasirodė kalbos, jog „Apple“ savo naujausius įrenginius gali pristatyti be jiems skirtų įkroviklių dėžutėje, o Kinijoje pasirodė informacija apie labiausiai savo vertę išlaikančius prietaisus.

Dar 2014 metais Kinijoje startavo perdirbimo paslaugas teikiantis startuolis „Huishoubao“, kuris užsiima išmaniųjų telefonų perdirbimu, o taip pat renka statistiką apie labiausiai savo vertę išlaikančius įrenginius. Naujausia informacija rodo, kad pirmojo šių metų ketvirčio metu į lyderio poziciją pakilo „Xiaomi“, kurios telefonai tapo labiausiai savo vertę išsaugančiais prietaisais. Žinoma, tokia statistika sudaryta remiantis Kinijos rinkos situacija.

Po pirmoje vietoje esančios „Xiaomi“ žengia „OnePlus“ ir „Black Shark“, kurie pirmąsyk nuo šio reitingo sudarymo pradžios pakilo taip aukštai ir užėmė atitinkamai antrąją bei trečiąją pozicijas. Ketvirtoje pozicijoje randame didžiausią Kinijos telefonų gamintoją „Huawei“, o iškart po to seka ir dukterinė jų įmonė „Honor“. Šeštoje vietoje rikiuojasi gamintojas, kuris pastaruosius metus buvo užtikrintas šio sąrašo lyderis – tai „Apple“.

Ir nors „Xiaomi“ yra šio reitingo lyderis, tačiau žvelgiant į šią statistiką pagal telefonų modelius – lyderis jau kitas. Pirmoje vietoje rikiuojasi „Huawei P40 Pro“, kuris bent jau pirmojo šių metų ketvirčio metu labiausiai išlaikė savo vertę. Sąrašą pratęsia „Honor 30 Pro“, „OnePlus 8 Pro“, „Xiaomi Mi 10 Pro“ ir „Black Shark 3 Pro“, kurie ir sudaro pirmąjį penketuką.

Skelbiama, kad šis reitingas sudaromas atsižvelgiant į išmaniųjų telefonų likvidumą, laikotarpį, gamintoją ir, žinoma, naujo modelio kainą. Ar sutinkate su tokia statistika? Kaip manote kaip analogiška statistika atrodytų mūsų rinkoje?


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

OnePlus 8 Pro

Aliexpress

Geriausios kainos

Xiaomi Black Shark 3 Pro

Aliexpress

Geriausios kainos

Xiaomi Mi 10 Pro 5G

Aliexpress

Geriausios kainos

Huawei P40 Pro

Aliexpress

Gearbest
1114€