Ypatingas visiškai bevielių „Xiaomi AirDots Pro” kainos pasiūlymas

Paskelbė:   Redakcija | 2019-06-20
Ypatingas visiškai bevielių „Xiaomi AirDots Pro” kainos pasiūlymas
0 Pasidalinimai
215 Peržiūros

Banggood

„Xiaomi” šių metų pradžioje pristatė savo antrąsias visiškai belaides ausines „AirDots Pro”, kurios Kinijoje žinomos „Mi Air True Wireless” pavadinimu. Jos, kitaip nei pigiosios „AirDots”, taikosi į šiek tiek aukštesnį kainų segmentą, bet net ir kainuodamos tris kartus pigiau, jos gali būti laikomos 150 eurų vertės „Apple AirPods” konkurentėmis.

Šiandien turime jums gerų žinių - „AirDots Pro” galite įsigyti už išskirtinai mažą kainą. Viskas, ką jums tereikia padaryti, tai paspausti čia ir vėliau, nuolaidos kodo langelyje suvesti kodą MIAIRBUDS. Pardavėjas siūlo nemokamą siuntimą, su kuriuo nerizikuojate mokėti mokesčių Lietuvoje. Šiuo metu kai kurių Lietuvos operatorių salonuose, identiškas produktas kainuoja dvigubai bragiau.

Kalbant apie „AirDots Pro”, svarbu paminėti, jog viena belaidė ausinės sveria vos 5,8 gramo, o kartu su dėklu - tik 58 gramus. Be to, dėl savo gero svorio paskirstymo kotelyje bus kur kas patogesnės nei pigiosios „AirDots”. Tiesa, net ir toks lengvumas nesutrukdė joms gauti IPX4 atsparumo aptaškymui sertifikato, tada nereikės jaudintis, jei klausantis muzikos lauke pradės lyti ar jaudintis dėl neigiamo prakaito poveikio ausinėms išbėgus pabėgioti.

Kiekviena ausinė turi specialų lietimui jautrų laukelį, todėl palietę galite atmesti ir pakelti skambučius, aktyvuoti aplinkinio garso slopinimą (ganėtinai reta funkcija tokio tipo ausinėse) bei valdyti muzikos grojimą - sustabdyti, perjungti dainą. Be to, abiejų ausinių viduje yra specialūs jutikliai, todėl jeigu ištrauksite ausinę iš ausies, ji iškart nustos groti, o jei per 30 minučių nebetęsite klausymo, ausinės išsijungs.

Vienu įkrovimu kiekviena ausinė gali ištverti maždaug 3 valandas muzikos klausymo, o jų dėklas turi integruotą bateriją, galinčią „AirDots” įkrauti dar papildomoms 10 valandų muzikos grojimo. Beje, dėklas įkraunamas „USB-C” jungtimi, tad nereikės nešiotis atskiro įkrovimo, jeigu turite bent jau poros metų senumo išmanųjį.

Vis dėlto geriausias šio produkto dalykas - naudojimo patogumas. Pakaks vienąkart suporuoti ausines su telefonu ir kitąkart, kai norėsite klausytis muzikos, tereikės atidaryti dėklą ir įsidėti „AirDots Pro” į ausis - jos automatiškai prisijungs prie jūsų išmaniojo Bluetooth ryšiu. Ir taip, visiškai nesvarbu, naudojate „iPhone” ar „Android” telefoną - funkcionalumas bus identiškas.

Taigi, kaip jau minėjome, nepraleiskite progos įsigyti „AirDots Pro” čia. Prieš atlikdami mokėjimą, nepamirškite suvesti kodo MIAIRBUDS ir būtinai pasirinkite nemokamą pristatymą, kad išvengtumėte mokesčių Lietuvoje.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Internete plinta naujojo „Xiaomi Mi 7“ nuotraukos Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi“ ir toliau koncentruosis į inovacijas bei kokybę Autorius: Admin
Apžvalga
„Xiaomi Mi A1“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi“ pardavė virš milijono išmaniojo telefono „Redmi 5A“ kopijų Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi“ ir keletas kitų gamintojų planuoja naudoti „mini LED“ ekranus Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo