Žaidimų gerbėjams tai patiks: naujas „Nubia“ flagmanas pasirodys jau kitą savaitę

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-21
Žaidimų gerbėjams tai patiks: naujas „Nubia“ flagmanas pasirodys jau kitą savaitę
0 Pasidalinimai
226 Peržiūros

Kinijos kompanija „Nubia“ šiemet pristatė įspūdingąjį „Red Magic 5G“ išmanųjį telefoną, kuris pasižymi 144 Hz ekranu bei įspūdinga aušinimo sistema. Tačiau tai dar ne viskas ką gamintojas suplanavęs šiemet, ir dabar aiškėja, kad ruošiamas dar vienas flagmanas – tai „Red Magic 5s“.

Pirmosios naujienos apie šį išmanųjį telefoną pasirodė dar praėjusią savaitę, o dabar tapo aiški ir jo pristatymo data. Naujasis „Nubia Red Magic 5S“ oficialiai pristatytas bus jau liepos 28 dieną. Taigi, laukti šios naujienos liko viso labo tik savaitė.

Iš anksčiau jau žinome, kad „Red Magic 5S“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 865+“ procesoriumi bei naudos LPDDR5 operatyviąją (RAM) bei UFS 3.1 atmintines. Dešinėje šio išmaniojo briaunoje taip pat bus įmontuoti 320Hz lietimo jautrumu pasižymintis mygtukai, kurie pagerins Jūsų žaidimų patirtį.

Pranešama ir tai, jog „Nubia“, kartu su šiuo flagmanu, pristatys ir „Wind Cooling Magic Box“ aksesuarą, kuris šiam telefonui suteiks ausinių lizdą, papildomą USB-C lizdą, o taip pat ir 30W greitojo įkrovimo palaikymą. Kaip bebūtų, bent jau kol kas atrodo, kad tai bus atskiras šio telefono komponentas.

„Nubia“ per pastaruosius metus pristatė jau ne vieną žaidimų gerbėjams skirtą išmanųjį telefoną, o vienas pirmųjų buvo „Red Magic 3“ modelis, kuris pasirodė kartu su „Snapdragon 855“ procesoriumi. Praėjusiais metais buvo pristatytas ir „Red Magic 3s“ flagmanas, kuris išsiskyrė „Snapdragon 855+“ lustu, o šiemet visų dėmesį prikaustė „Red Magic 5G“, kuris pasižymi įspūdingomis specifikacijomis bei itin patrauklia kaina, o taip pat yra prieinamas ir europiečiams. Norėdami įsigyti šį telefoną – tai padaryti galite čia.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Išrastas savaime susitaisantis stiklas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga