ZTE naujienos atkeliauja į Lietuvą: telefonas kokio dar nematėte ir belaidžiai ausinukai

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2021-01-11
ZTE naujienos atkeliauja į Lietuvą: telefonas kokio dar nematėte ir belaidžiai ausinukai
0 Pasidalinimai
2135 Peržiūros

Banggood

Praėjusį rugsėjį Kinijos kompanija ZTE pristatė pirmąjį išmanųjį telefoną, kurio asmenukių kamera buvo paslėpta po ekranu. Iš pradžių šis įrenginys buvo pasiekiamas tik vietinėje rinkoje, tačiau dabar naujasis „Axon 20 5G“ modelis atkeliauja ir į Europą, įskaitant Lietuvą, o kartu su juo – dar vienas naujas ZTE produktas.

Nuo šiandien, pirmadienio (01.11), oficialioje gamintojo svetainėje Jūs galite užsisakyti ne tik unikaliais sprendimais aprūpintą „ZTE Axon 20 5G“, tačiau ir naujuosius „LiveBuds“ ausinukus. Išmaniojo telefono kaina siekia 449 eurus, o pirkėjai gali pasirinkti iš dviejų spalvų – tai juodos arba geltonos. Ausinukus ZTE parduoda už 39,90 eurus. Trumpai apžvelkime abu šiuos produktus.

ZTE Axon 20 5G

„ZTE Axon 20 5G“ – dėmesio vertas produktas tiems, kurie nori išmėginti naujausias technologijas. Išmanusis pasižymi 6,92 colių įstrižainės OLED ekranu su Full HD+ raiška bei 90 Hz atsinaujinimo dažniu. Šio įrenginio veikimu rūpinasi „Qualcomm Snapdragon 765G“ procesorius su 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. Žinoma, didžiausias šio telefono privalumas – po ekranu įmontuota asmenukių kamera.

ZTE atstovai pažymi, jog speciali ekranui panaudota medžiaga leidžia patekti daugiau šviesos į kameros sensorius, o specialūs lustai išsprendžia sinchronizacijos problemas su spalvomis. Po ekranu įmontuota kamera pasižymi 32 MP raiškos vaizdo jutikliu, o nugarėlėje – keturių kamerų sistema. „Axon 20 5G“ modelis turi 64 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę, o greta 8 MP plataus kampo, 2 MP makro bei 2 MP gylio sensorius. Išmaniojo telefono veikimu rūpinsis 4220 mAh talpos baterija su 30W greituoju įkrovimu.

ZTE LiveBuds

Dar vienas naujas Kinijos gamintojo produktas – belaidžiai ausinukai „ZTE LiveBuds“. Kaip galite matyti iš nuotraukų, produktas pirkėjams bus prieinamas juodos spalvos, kartu su nedidele ir paprastu dizainu pasižyminčia įkrovimo dėžute.

Rugsėjį Kinijoje pademonstruoti ausinukai aprūpinti „Bluetooth 5.0“ technologija, kas užtikrins puikią sąsają su Jūsų išmaniuoju telefonu. „LiveBuds“ taip pat aprūpinti IPX5 saugumo sertifikatu, kas leis pernelyg nesirūpinti dėl lietaus ar prakaito, kuris atsiranda įtemptų treniruočių metu. ZTE žada ir 20 valandų muzikos, kuo pasirūpins 550 mAh talpos įkrovimo dėžutė.

Kaip jau minėjome, abu naujieji ZTE produktai jau nuo šiandien yra prieinami Europoje, įskaitant ir Lietuvą. „ZTE Axon 20 5G“ parduodamas už 449 eurus, o belaidžių ausinukų kaina siekia 39,90 euro. Ką Jūs manote apie šias naujienas, kurios atkeliauja į Europą? Ar ketinate įsigyti vieną iš šių įrenginių?


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin

Geriausios kainos

ZTE Axon 20 5G

Gearbest
345€

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga