3 mėnesio žaidimai (2018 kovas)

Paskelbė:   stahelis | 2018-03-30
3 mėnesio žaidimai (2018 kovas)
0 Pasidalinimai
135 Peržiūros
Telefonai.eu” redakcija tęsia mūsų naują rubriką, kurioje kiekvieną mėnesį publikuojami 3 mūsų išrinkti žaidimai su trumpu aprašymu bei komentaru. Žaidimai neturi visiškai jokio reitingavimo. Šie žaidimai nėra geriausi žaidimai, neturime jokių vietų ar įvertinimo balų. Taip pat nėra svarbu, ar žaidimas naujas, ar senas, mokamas ar nemokamas, nėra jokių grafinių ar populiarumo reikalavimų, šioje rubrikoje vadovaujamės tik redakcijos skoniu ir tikimės jūsų, skaitytojų, solidarumo. Mūsų renkami žaidimai gali būti skirti tiek „iOS”, tiek „Android” platformoms. Šiame aspekte taip pat kažkokių kriterijų neturime, tad jeigu turite žaidimą, kurį norite pamatyti viename iš tokių straipsnių, palikite pavadinimą komentaruose ir mes tikrai nepraeisime pro šalį.

Fortnite

Nemokamas. (iOS)   Tai yra žaidimas, kurio aš labai laukiau mobiliuosiuose įrenginiuose. Kadangi turiu konsolę, šis žaidimas man puikiai pažįstamas ir persikelti į jį mobiliuosiuose įrenginiuose man nesukėlė diskomforto. „Fortnite” yra labai įdomios koncepcijos žaidimas. Jūs valdote žmogeliuką, trečiuoju asmeniu, kuris žaidimo pradžioje skrenda oro autobuse virš salos. Jūs, skrisdami virš mano minėtos salos, pasirenkate momentą, kada norėsite iššokti, ir kartu su 99 kitais žaidėjais nusileidžiate pakankamai dideliame žemėlapyje. Jame apstu namų ir kitų statinių, miestų, kuriuose rasite ginklų, šarvų bei spastų. Jūsų tikslas labai paprastas - išgyventi. Taip, taip, tarp šimto žmonių išgyventi gali tik vienas, po mirties jūsų žaidimas baigiasi, todėl intriga ir atsiranda, nes išgyventi yra sunku. Yra taip pat ir dviejų bei keturių žmonių rėžimai, kur žaidžiate komandose, siekiant išgyventi. Žaidimas iš tikrųjų yra labai įdomus ir įtraukiantis. Visi, kurie jo dar nėra išbandę, rekomenduoju išbandyti, nepasigailėsite.

8 Ball Pool

Nemokamas. (iOS / Android)   Ši mano rekomendacija yra plačiai paplitusi ir banali. Jeigu mėgstate populiarųjį biliardo stalo žaidimą „Pool”, tuomet šis žaidimas yra, ko gero, geriausias pasirinkimas jums. „8 Ball Pool” yra jau labai senas, tačiau vis dar pastoviai atnaujinamas žaidimas, kuriame jus sujungia su maždaug jums lygiaverčiu oponentu. Pats žaidimas yra nemokamas, tačiau yra ir mokamų dalykų, kurių niekada priverstinai neturėsite pirkti, aš jau ne vienerius ir ne dvejus metus žaidžiu nemokėjęs šiame žaidime nė cento. Kaip ir minėjau, paprastas bei banalus laiko žudikas.

Hearthstone

Nemokamas. (iOS / Android)

Šioje vietoje būsiu subjektyvus ir parekomenduosiu savo mėgstamiausią kortų žaidimą. „Hearthstone” yra pats populiariausias šiuo metu esantis arkadinis kortų žaidimas, kuriame yra suburtos dvi ideologijos - paeilis kortų žaidimas bei „World of Warcraft” pasaulis. Nors pastarojo žaidimo aš visiškai nepažįstu, tai man nei kiek netrukdė įsilieti į „Hearthstone” pasaulį bei kiekvieną dieną skirti bent pusvalandį šiam žaidimui. Man, iš tiesų, net baisu pagalvoti, kiek iš viso laiko aš esu šiam žaidimui skyręs, ir pagrindinis privalumas yra jo mobilumas - žaidimas prieinamas yra „Android”, „iOS”, „Windows” bei „Mac” platformose, tad visai nesunku juo mėgautis kavinėje, kelionėje ar bet kur kitur, kur yra interneto ryšys. Žaidimas reikalauja daug logikos bei kantrybės, tad naujokai neturėtų tikėtis gauti viską iš karto ir nors gali pasirodyti, kad šis nemokamas žaidimas reikalauja vidinių pirkimų, aš jau beveik ketverius metus žaidžiu jį be jokių investicijų ir nesijaučiu nuskriaustas. Gero žaidimo!  


Parašyti komentarą