3 mėnesio žaidimai (2018 vasaris)

Paskelbė:   stahelis | 2018-02-06
3 mėnesio žaidimai (2018 vasaris)
0 Pasidalinimai
122 Peržiūros
Atsiradus paklausai „Telefonai.eu” redakcija pradeda naują rubriką, kurioje kiekvieną mėnesį bus publikuojami 3 redakcijos išrinkti žaidimai su trumpu aprašymu bei komentaru. Žaidimai neturi visiškai jokio reitingavimo. Šie žaidimai nėra geriausi žaidimai, neturime jokių vietų ar įvertinimo balų. Taip pat nėra svarbu, ar žaidimas naujas, ar senas, mokamas ar nemokamas, nėra jokių grafinių ar populiarumo reikalavimų, šioje rubrikoje vadovaujamės tik redakcijos skoniu ir tikimės jūsų, skaitytojų, solidarumo. Mūsų renkami žaidimai gali būti tiek „iOS”, tiek „Android” platformų žaidimai, šiame aspekte taip pat kažkokių kriterijų neturime, tad jeigu turite žaidimą, kurį norite pamatyti viename iš tokių straipsnių, palikite pavadinimą komentaruose ir mes tikrai nepraeisime pro šalį.

∞ Infinity Loop: Energy

Nemokamas. (iOS / Android)   Asmeniškai labai simpatizuoju įvairioms puzlėms ir galvosūkiams, vienintelis reikalavimas man yra jų meniškas pateikimas, ir šis žaidimas kaip niekad įgyvendina mano mintis. „Infinity Loop: Energy” yra žaidimas, kuriame jums reikės sujungti įvaires kreives ir linijas taip, kad būtų tiekiama energija nuo šaltinio iki galutinio taško. Pradžioje, kaip įprasta, viskas atrodo labai lengva, tačiau jau po dešimtojo lygio esate įtrauktas mąstyti bei pasitelkti išradingumą, kadangi žaidimas palaipsniui juntamai sunkėja. Kas be ko žaidimas puikiai grafiškai išpildytas, gražios bei spalvingos animacijos bei ramūs, susikaupti verčiantys garso takeliai sukelia tiesiog puikią mąstymo atmosferą, kuri tikrai pavogs ne vieną jūsų minutę. Kadangi žaidimas nemokamas, po tam tikrų lygių iškrenta viena kita reklama, tačiau jos visiškai pasyvios ir logiškos - juk reikia kūrėjams kažką valgyti, na o ypatumas dar tame, kad šį žaidimą sukūrė vos du žmonės, tad yra galimybė paremti juos pačiame žaidime, taip atsisakant reklamos.  

13!

Nemokamas. (iOS / Android)   Prieš kelis metus buvo labai išpopuliarėjęs žaidimas „2048”, aš manau dauguma tikrai jį girdėjo bei nemažai žaidė, šis žaidimas iš tikrųjų labai panašus. Jūs taip pat pradedate žaidimą su skaičiais, kuriuos turite sujungti ir stengiatės gauti kuo didesnį skaičių. Pagrindinis skirtumas nuo mano minėto „2048” yra tai, kad šis žaidimas turi tikslą. Jūsų tikslas yra surinkti kvadratėlį su skaičiumi 13 ir pasakysiu atvirai, šis tikslas mane tiesiog perkėlė į šį žaidimą. „2048” greitai nusibosdavo todėl, kad jame tiesiog žaidžiama iki „mirties”, ir kiek surinkau - tiek. Štai čia motyvacijos daugiau, ir norint surinkti 13 teks labai pasistengti. Žaidimas yra nemokamas, todėl turi reklamų, tačiau praktiškai visos yra labai protingai padarytos, dažniausiai jums po „mirties” leidžia rinktis, ar norite peržiūrėti reklamą ir gauti antrą šansą, ar nežiūrite ir žaidžiate iš naujo. Tokia metodika man labai patinka, kai žaidėjas turi teisę rinktis.

Smash Hit

Nemokamas. (iOS / Android)

„Smash Hit” tai žaidimas, kuris jau turbūt pateko į geriausių žaidimų kolekciją, bent jau asmeniškai pas mane, ir čia aš jį jums drąsiai rekomenduosiu. Tai yra atmosferinis žaidimas, kurį geriausia žaisti su ausinėmis siekiant įsikūnyti į patį procesą. Žaidimo esmė paprasta - jūs keliaujate koridoriuje ir jūsų užduotis yra mėtyti kamuoliukus ir daužyti stiklines piramides, o jas sudaužę gausite papildomai kamuoliukų. Žaidimo eiga su laiku sunkėja, jūs keliaujate vis greičiau ir atsiranda vis daugiau kliūčių, tad nepasakyčiau, kad šis žaidimas tiks norintiems atsipalaiduoti, nes kuo toliau, tuo didesnė įtampa. Vienintelis minusas, kurį pastebėjau - nėra „iPhone X” optimizacijos, bet čia laikina ir nedidelė problema. „Smash Hit” yra nemokamas, tad taip pat sulauksite ne itin akis draskančių reklamų, tačiau yra galimybė atsinaujinti iki „Pro” versijos be reklamų su papildomais lygiais, tačiau ir nemokamoje versijoje jausitės komfortiškai.   Gero žaidimo!  


Parašyti komentarą