5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 250 eurų – 2019 vasaris

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-02-18
0 Pasidalinimai
100 Peržiūros

Kiniški išmanieji telefonai vis labiau užkariauja ne tik Lietuvos, tačiau ir visos Europos rinkas. Tokie įrenginiai dažniausiai pasižymi itin patrauklia kainą, o už ją suteikia tikrai ne prastas, o ne retai ir labai geras specifikacijas.

Telefonai.eu ir toliau tęsia geriausių kiniškų išmaniųjų telefonų rubriką. Šiandien siūlome pažvelgti į penketuką telefonų, kurių kaina nesiekia 250 eurų. Rinkinuke rasite nemažai naujienų, kurios prekyboje pasirodė visai neseniai.

„Xiaomi Redmi Note 7“

„Xiaomi“ visai neseniai atskyrė „Redmi“ kaip visiškai atskirą prekinį ženklą, o pirmuoju šios naujos kompanijos telefonu tapo „Redmi Note 7“, kuris yra vienas geriausių variantų savo kainos grupėje. Šis naujasis įrenginys šiuo metu kainuoja kiek daugiau nei 230 eurų, tad pažvelkime ką gausime už šią sumą.

„Redmi Note 7“ pasižymi 6,3 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei veikia su „Qualcomm Snapdragon 660“ procesoriumi. Išmaniojo telefono stabilų veikimą užtikrina 3 GB operatyviosios (RAM) ir 32 GB vidinės atminties. Tiesa, sumokėję kiek daugiau, galite įsigyti ir modelį su dvigubai daugiau atminties. Jeigu manote, jog neužteks vidinės talpyklos – žinokite ir tai, kad įrenginys palaiko atminties korteles iki 256 GB.

Išmanusis telefonas nugarėlėje turi dvigubą kamerą, kurią sudaro 48 MPx ir 5 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinėje „Redmi Note 7“ pusėje rasime 13 MPx kamerą. Šio telefono veikimą palaiko 4000 mAh talpos baterija. Naujojo „Redmi Note 7“ kainas Lietuvoje rasite portale kaina24.lt, o taip pat jį galite įsigyti ir portale „Gearbest“, paspaudę šią nuorodą.

„Huawei Honor 8X“


Niekam ne paslaptis, jog Kinijos milžinė „Huawei“ yra įkūrusi dukterinę kompaniją „Honor“, kuri kuria vidutinės klasės telefonus už labai patrauklia kainą. Vienas toks įrenginių – „Honor 8X“, kuris šiuo metu kainuoja maždaug 231 eurą.

6,5 colių įstrižainės ekranu, su Full HD+ raiška, pasižymintis „Honor 8X“ veikia su „Kirin 710“ procesoriumi bei turi 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti atminties kortele iki 400 GB. Išmaniojo telefono nugarėlėje rasime dvigubą kamerą su dviem 20 MPx raiškos vaizdo jutikliais, o priekinėje dalyje – 16 MPx raiškos jutikliu pasižyminti kamera.

Naujasis „Honor 8X“ pasižymi 3750 mAh talpos baterija bei veikia su EMUI vartotojo sąsaja, kuri sukurta pagal „Android 8.1“ operacinę sistemą. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys palaiko visus reikiamus 4G ryšio dažnius, todėl jis yra puikiai tinkamas naudotis su bet kuria lietuviška SIM kortele. „Honor 8X“ kainas Lietuvoje rasite portale kaina24.lt arba jį galite įsigyti iš „Gearbest“ internetinės parduotuvės, paspaudę šią nuorodą.

„Lenovo S5 Pro“

Itin aktyviai praėjusiais metais į išmaniųjų telefonų rinką sugrįžusi kompanija „Lenovo“ turi Jums ką pasiūlyti ir šiemet. Gamintojas savo asortimente turi telefoną „Lenovo S5 Pro“, kuris šiuo metu kainuoja kiek daugiau nei 200 eurų.

Išmanusis telefonas pasižymi 6,2 colių įstrižainės ekranu su ekrano išpjova bei Full HD+ raiška. Įrenginys veikia su „Qualcomm Snapdragon 636“ procesoriumi bei turi net 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties. Telefone sukasi ZUI10 vartotojo sąsaja, kuri sukurta pagal „Android 8.1“ operacinės sistemos versiją.

„Lenovo S5 Pro“ yra vienintelis įrenginys šiame penketuke, kuris turi dvi kameras ne tik nugarėlėje, tačiau ir priekinėje dalyje. Nugarėlėje rasime 12 MPx ir 20 MPx raiškos jutikliais aprūpintas kameras, o priekinėje dalyje – 8 MPx ir 20 MPx kameras. Telefono veikimą palaiko 3500 mAh talpos baterija. „Lenovo S5 Pro“ kainas Lietuvoje rasite portale kaina24.lt arba jį galite įsigyti iš „Gearbest“ internetinės parduotuvės, paspaudę šią nuorodą.

„Xiaomi Mi A2“

Kinijos kompanija „Xiaomi“ per metus išleidžia ne vieną išmanųjį telefoną, kuris kainuoja kiek daugiau nei 200 eurų, o vienas tokių pasižymi dar ir tuo, jog veikia su švaria „Android“ operacine sistema. Naujasis „Xiaomi Mi A2“ yra bene vienas geriausių įrenginių šioje kainos grupėje.

Telefonas pasižymi 5,99 colių įstrižainės Full HD+ raiškos ekranu bei veikia su „Qualcomm Snapdragon 660“ procesoriumi. Stabiliu „Mi A2“ modelio veikimu rūpinasi 4 GB operatyviosios bei 32 GB vidinės atminties. Gamintojas taip pat pasirūpino ir ištverminga baterija, kurios talpa siekia 3030 mAh.

„Xiaomi Mi A2“ nugarėlėje turi dvigubą kamerą, kurią sudaro 12 MPx ir 20 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinėje dalyje – 20 MPx raiškos jutiklis. Taip pat reikėtų nepamiršti svarbiausio šio įrenginio privalumo – švari „Android“ operacinė sistema ir jos atnaujinimai bent du metus. Jeigu domina „Xiaomi Mi A2“ kainos Lietuvoje – jas galite rasti kaina24.lt portale. Telefoną taip pat galite įsigyti internetinėje parduotuvėje „Gearbest“, paspaudę šią nuorodą.

„Elephone A5“

Kiek daugiau nei 210 eurų kainuojantis „Elephone A5“ yra itin stilingas ir įdomus pasirinkimas tiems, kurie ieško nebrangaus įrenginio.

Išmanusis telefonas pasižymi 6,18 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei turi itin populiariu sprendimu tapusią ekrano išpjovą. Skelbiama, jog telefonas veiks su „MediaTek Helio P60“ procesoriumi bei turės 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties, kurią dar galima bus praplėsti ir atminties kortele.

Didžiausias naujojo „Elephone A5“ akcentas – jo kameros. Kaip jau minėjome, šis įrenginys turi net 5 kameras. Nugarėlėje rasime tris ir jos turės 12 MPx, 5 MPx ir 0,3 MPx raiškos vaizdo jutiklius. Priekinėje telefono dalyje gamintojas įmontavo dvigubą kamerą su 20 MPx raiškos bei 2 MPx raiškos vaizdo jutikliais.

Telefoną taip pat galite įsigyti internetinėje parduotuvėje „Gearbest“, paspaudę šią nuroodą.


Parašyti komentarą