Android įrenginių funkcijos, apie kurias iki šiol nežinojote

Paskelbė:   Redakcija | 2019-06-28
0 Pasidalinimai
31 Peržiūros

Nesuklysime pasakę, jog Android yra viena galingiausių operacinių sistemų – šį faktą dažniau ar rečiau žino kone kiekvienas, tačiau retas kuris yra iš arčiau susipažinęs su šios sistemos galimybėmis. „Android“ galima pritaikyti ne tik pagrindinėms užduotims – jei išbandysite kelias mažiau žinomas, tačiau ne mažiau vertingas funkcijas, smarkiai praplėsite savo naudojamų įrenginių galimybes!  

Svečio režimas. Jei ketinate kam nors duoti savo telefoną, tačiau nenorite, kad tas žmogus matytų visą jame esančią informaciją, duomenų perkelti ar ištrinti nereikės – galėsite juos paprasčiausiai paslėpti. Naudodami svečio režimą („Guest Mode“), patys pasirinksite, kokie duomenys bus matomi pašaliniams asmenims, o kuriuos pasilaikysite tik sau – tai gali praversti pačiose įvairiausiose situacijose! 

Galimybė itin patogiai dalintis internetu. Norint mobiliaisiais ryšio duomenimis pasidalinti su draugais (ar tiesiog kitais naudojamais įrenginiais), nebereikia ieškoti modemo ar maršrutizatoriaus – tai galite padaryti vos keliais mygtuko paspaudimais. Jums tereikia įjungti „portable WLAN hotspot“ (lietuviškai dažniausiai naudojamas „mobiliosios saitavietės“ pavadinimas) ir viskas! 

Telefono valdymas galvos judesiais. Tikriausiai kiekvienam yra tekę susidurti su situacija, kuomet reikia telefone surasti tam tikrą informaciją, tačiau abi rankos yra užimtos, o galbūt – dėl didelio šalčio tiesiog nesinori jų ištraukti iš kišenių. Visgi, parsisiuntę atitinkamą programėlę, „Android“ įrenginį galėsite valdyti savo galvos judesiais. Tikėtina, kad pirmieji kartai nebus labai sklandūs ir patogūs, tačiau jeigu pavyks įgusti, tikrai surasite progų, kada šia funkcija pasinaudoti! 

Slapti žaidimai. Naujesnių „Android“ įrenginių naudotojams „Google“ pateikė smagią paslaptį – specialų žaidimą. Norėdami jį surasti, turite nueiti į nustatymus, surasti informaciją apie naudojamą „Android“ versiją ir greitai kelis kartus ant jos paspausti – tuomet ekrane turėtų pasirodyti nedidelis zefyras: paspaudę ant jo, pateksite į smagų žaidimą. Privalu tai išbandyti! Atkreipkite dėmesį, kad žaidimas turėtų slėptis ne tik „Android“ operacinę sistemą turinčiuose telefonuose, bet ir planšetėse (jei dar tik planuojate ją įsigyti, gausų pasirinkimą rasite čia: https://pigu.lt/lt/plansetiniai-kompiuteriai/plansetes-tablets). 

Dar didesnė telefono apsauga. Ši funkcija patiks tiems, kurie telefoną dažnai pameta ar praranda jį ne dėl savo neapdairumo. Naudodami „Android“ įrenginių tvarkytuvą („Android Device Manager“), Jūs nuotoliniu būdu galite sekti savo telefoną ir kontroliuoti jame esančią informaciją, taip apsaugodami savo sukauptus duomenis. 

Galimybė ženkliai sumažinti baterijos sunaudojimą. Daugelis naujesnių išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių turi funkciją, kuri, pasirinkus juodą ar labai tamsų ekrano foną, automatiškai pikselių nebeišryškina – tai reiškia, kad baterija tarnaus kur kas ilgesnį laikotarpį. Visgi, jei pastebėsite, kad net ir po tokių veiksmų telefonas išsikrauna greičiau nei norėtųsi, vertėtų pagalvoti apie naujo prietaiso įsigijimą. Platus asortimentas pateikiamas čia: https://pigu.lt/lt/foto-gsm-mp3/mobilieji-telefonai

Dokumentų skanavimas. Naudodamiesi atitinkamomis programėlėmis ir galine telefono kamera, jį galite paversti skaneriu, leisiančiu kokybiškai nuskanuoti net ir itin labai svarbius dokumentus. Jei planavote įsigyti šį prietaisą, neskubėkite – galbūt užteks ir Jūsų išmaniojo!

Atidžiai susipažinę su savo „Android“ įrenginiu ir peržiūrėję nemokamas jam siūlomas programėles, naudingų savybių ir ypatybių surasite ir dar daugiau. O jeigu iki šiol „Android“ operacine sistema nesinaudojote ir susižavėjote jos funkcionalumu, naujų prietaisų ieškokite Pigu.lt el. parduotuvėje – čia juos įsigysite gera kaina. 


Parašyti komentarą