Antradienis, gruodžio 11, 2018
Straipsniai

Apsiperkame Kinijoje #1 – renkamės išmanųjį telefoną bei jo priedus

988peržiūros(-ų)

Niekam ne paslaptis, jog kiniškose internetinėse parduotuvėse nuolat galima rasti įvairiausių pasiūlymų, kurių dėka galite sutaupyti pinigų. Tokių akcijų ganėtinai daug vyksta „Gearbest.com“ parduotuvėje, o mes savo ruožtu pateikiame Jums keletą įdomiausių pasiūlymų.

Renkamės išmanųjį telefoną

Xiaomi Redmi 4X
Xiaomi Redmi 4X

Kuomet renkamės kinišką išmanųjį telefoną – iš pradžių visų akys krypsta į „Xiaomi“ produkciją. Ir būtent šios kompanijos įrenginiams galima gauti nemažą nuolaidą. Šiuo metu pigiau galima įsigyti „Xiaomi Redmi 4X“ telefonus, o speciali kaina taikoma ir mažesnės ir didesnės talpos modeliams.

5,0 colių įstrižainės ekranu su HD raiška pasižymintis „Xiaomi Redmi 4X“ veikia su „Qualcomm Snapdragon 435“ procesoriumi bei turi pasirinktinai 2 GB arba 3 GB operatyviosios ir 16 GB arba 32 GB vidinės atminties. Mažesnės talpos modelį šiuo metu galima įsigyti už 119,99 JAV dolerių, o talpesnį variantą – už 139,99 JAV dolerių.

Galbūt Jums reikalingas kiek patvaresnis ir dideliu atsparumu pasižymintis išmanusis telefonas? Tokiu atveju ganėtinai šaunia akcija pasižymi itin atsparus „Uhans K5000“ įrenginys, kurį jeigu pasiseks galima įsigyti vos už 89,99 JAV dolerių. Tačiau iš pradžių pažvelkime į telefoną specifikacijas.

5,0 colių įstrižainės išmanusis telefonas veikia su „MediaTek MT6753“ procesoriumi bei turi 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti atminties kortele. „Uhans K5000“, kaip ir priklauso tokio tipo įrenginiams, turi IP68 saugumo sertifikatą, kuris rodo telefono atsparumą vandeniui ir dulkėms.

Norite įsigyti šį itin atsparų išmanųjį? Iki kovo 20 dienos kiekvienas pirmasis dienos pirkėjas gaus šį išmanųjį vos už 89,99 JAV dolerių. Nauja diena „Gearbest.com“ internetinėje parduotuvėje prasideda 11:00 valandą ryto Lietuvos laiku.

Renkamės priedus telefonus

Išmanųjį telefoną įsigijote jau kiek anksčiau ir dabar Jums reikalingas mašininis įkroviklis? Puikų sprendimą šiuo klausimu Jums gali pasiūlyti „Xiaomi“ kompanija, kuri jau buvo paminėta šiame tekste. Visiems mobiliems įrenginiams įkrauti tinkamas „Xiaomi Roidmi 3S“ yra ne tik puikus įkroviklis.

Naująjį „Roidmi 3S“ galima naudoti ir kaip FM bangų siųstuvą, o tai Jums leis nevaržomai klausytis muzikos iš savo išmaniojo telefono tiesiog mašinoje. O dar įdomesnė yra šio prietaiso kaina – standartinė jo kaina yra maždaug 14,99 JAV dolerių, tačiau pirmieji 20 pirkėjų (kiekvieną dieną) „Xiaomi Roidmi 3S“ gali įsigyti vos už 9,99 JAV dolerių.

Tačiau dar daugiau įvairiausių pasiūlymų „Gearbest“ internetinėje parduotuvėje rasime atsidarę specialų ausinukų puslapį. Akcijos palietė tokių gamintojų kaip „Meizu“, „Xiaomi“ ar „Bluedio“ ausines bei ausinukus.

Pavyzdžiui, „Bluedio T3 Plus“ ausines šiuo metu galima įsigyti už 41,99 JAV dolerių, o mūsų apžvalgoje aprašytas ir labai gerai įvertinas „Bluedio F2 Active“ ausines dabar galima užsisakyti tik už 69,99 JAV dolerių. Tiems, kurie mėgsta sportuoti – ganėtinai įdomus variantas turėtų pasirodyti „Meizu EP51“ ausinukai, kuriuos šiuo metu galima įsigyti už 29,99 JAV dolerių.

Ir tai toli gražu nėra viskas ką galima pigiau įsigyti šioje internetinėje parduotuvėje šiuo metu. Žemiau pateikiame dar keletą produktų ir nuolaidų kodus, kurie leis įsigyti prekes kiek pigiau nei įprasta.

 

ProduktasKainaKaina po nuolaidosNuolaidos kodas
Elektroninis dantų šepetukas „Soocas / Soocare X3“ juodas59,9951,99soocasbpro
Elektroninis dantų šepetukas „Soocas / Soocare X3“ baltas56,9950,99

soocaswpod

 

„Xiaomi“ išmaniosios svarstyklės60,9952,99

xiaomiscponm

 

„Xiaomi Mi Home iHealth“ termomemtras38,9932,99

miihealthpo

 

Elektroninis dantų šepetukas „Xiaomi Mi Home Sonic“46,9941,99

mitoothpold

 

 

2 komentarai (-ų)

  1. Nusipirkau is ten telefona vernee thor e,turi programiniu klaidu o pardavejai trina lazankes.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.