„Huawei P20 Lite” apžvalga

Julius Sabaliauskas

2018-05-16, 01:00 (atnaujinta 2022-11-29, 01:59)

0 komentarų
„Huawei P20 Lite” apžvalga

„Huawei” jau kuris laikas laikomas gerai žinomu prekės ženklu Lietuvoje, kuris, daugelio manymu, vis tobulėja ir nenusileidžia savo produktais tokiems išmaniųjų telefonų lyderiams kaip „Samsung” ir „Apple”. Man asmeniškai ši kompanija visada sukeldavo pakankamai dvejopus jausmus, bet viskas pasikeitė pernai, kai tuomet pristatyti „Huawei” produktai man paliko laibai gerą įspūdį. Visgi šiandien į mano rankas pateko naujųjų flagmanų „P20” ir „P20 Pro” jaunesnysis brolis - „P20 Lite”.

„Huawei P20 Lite” apžvalga - telefono dizainas

Pasakysiu atvirai - tik gavęs šį išmanųjį ir atidaręs dėžutę pradėjau tyliai kikenti, nes prisiminiau taip mėgstamą lietuvių posakį „Iš galo pamilęs, prie priekio priprasi”. Bičiuliai, netempsiu gumos pasakęs, kad telefonas iš priekinės pusės atrodo blogiau nei tragiškai - dvi savaites naudodamasis telefonu bandžiau atsakyti sau į klausimą „Ką ten „Huawei” sau galvoja?”.

Nesupraskite manęs neteisingai, aš nesu tos viršutinės iškarpos priešininkas, pats naudojuosi „iPhone X” kaip savo pagrindiniu įrenginiu ir suprantu, kad ta iškarpa buvo reikalingas dizaino elementas, siekiant priekinėje dalyje panaikinti rėmus. Šiame modelyje mes matome visišką betvarkę, iškarpa, toks įspūdis, yra tam, kad prietaisas kuo labiau primintų „Apple” ir neatsiliktų nuo masiškai plintančios iškarpų mados. Na, su iškarpa gal ir galima susitaikyti, bet pažiūrėkite į apatinėje dalyje įžūliai spinduliuojantį „Huawei” logotipą. Rimtai, logotipas priekyje 2018-aisiais metais? Modernu. Jeigu be sarkazmo, tai telefono priekinė dalis yra apskritai blogiausią įspūdį palikęs aspektas šiame išmaniajame.

Pereikime prie galinės nugarėlės. Čia mano nuomonė apsiverčia aukštyn kojomis, nes ši telefono dalis man labai patiko. „Huawei” jau ne pirmus metus kuria išmaniuosius su besikeičiančiomis spalvomis priklausomai nuo apšvietimo ir aš šį sprendimą tiesiog dievinu. Mano rankose, kaip matote, atsidūrė mėlynos spalvos išmanusis ir tai, ko gero, gražiausia esama spalva. Nugarėlėje yra dvi vertikaliai išdėstytos kameros su blykste bei pirštų antspaudo jutiklis. Sakyčiau, vienintelis dalykas, kuris man nepatiko nugarėlėje - tekstai. Visų pirma, jų per daug. Kodėl kažkam turėtų būti svarbūs parametrai, parašyti greta kameros? Prie logotipo taip pat pilna nereikalingo teksto ir tai sukuria tam tikrą netvarką - tai nėra labai estetiška. Visų antra, tekstas išdėstytas horizontaliai, kas man išvis nėra suprantama, nes telefonu dažniausiai naudotis tenka jį laikant vertikaliai.

„Huawei P20 Lite” dešinėje briaunoje yra įjungimo bei garso mygtukai, kas, mano manymu, nėra itin protinga, apatinėje briaunoje puikuojasi „USB Type C” įkrovimo lizdas, mikrofonas ir vienas vienintelis garsiakalbis, apie kurį aš pakalbėsiu kiek žemiau. Telefonas rankose guli labai patogiai, naudodamasis juo visiškai nejutau jokio diskomforto. Pridursiu, kad naudojau jį be dėklo ir nors abi stiklinės telefono pusės gali sudaryti įspūdį, jog telefonas yra slidus - taip nebuvo, išmanusis nė karto nebandė iš mano rankų išslysti, kas yra itin malonu. Atskirai noriu pagirti iškarpoje esančią LED lemputę, kuri yra labai maža ir neerzina - pagaliau pirma man patikusi lemputė, netrukdanti ryškiais mirksėjimais.

Trumpai apibendrinsiu. Išmanusis mane nustebino savo medžiagomis bei ergonomika - surinkimas iš tikrųjų aukšto lygio, net nepasakyčiau, kad čia yra žemesnės klasės telefonas. Kita vertus, dizainas mane labai nuvylė ir nors galinė nugarėlė atrodo itin elegantiškai, naudodamiesi telefonu mes sąveikaujame būtent su priekine jo dalimi ir ji tiesiog gadina visą patirtį.

„Huawei P20 Lite” apžvalga - telefono ekranas

Ekranas man, ko gero, yra svarbiausia dalis išmaniajame, kadangi kad ir ką darytumėte savo telefone, neišvengsite kontaktakto su šiuo komponentu. Net ir žinant mano priekabumą ir skeptiškumą telefono ekranams, aš jau kurį laiką neturiu prie ko prisikabinti, kai kalbame apie „Huawei” išmaniuosius. Šįkart ne išimtis - „Huawei P20 Lite” turi 1080 x 2280 raiškos „IPS LCD” technologijos matricą ir patikėkite - ji gera! „Huawei P20 Lite“ ekrano kontrastas bei spalvos itin tikslios dėka ką tik paminėtos „IPS” technologijos, saulėje ryškumo pakanka komfortiškai naudotis, o 5.8 colio dydžio įstrižainė užtikrina malonią patirtį.

Dabar apie iškarpą. Taip, ji yra ir, taip, už jos „užkliūna" akis. Nors jos apimamas plotas pakankamai nedidelis, tačiau „Android” operacinėje sistemoje viršutinė telefono dalis atlieka daug svarbesnę funkciją nei „iOS” - joje atvaizduojamos pranešimų ikonėlės, tad ir jūsų žvilgsnis ten dažniau nukrypsta. Kita vertus, „Huawei” paliko pasirinkimą viršutinę dalį gražiai sulieti su iškarpa, todėl ji tampa nepastebima, tačiau net ir būdama viršuje ji nesukelia daugelio vartotojų įsivaizduojamo diskomforto.

„Huawei P20 Lite” apžvalga - telefono veikimas

„Huawei P20 Lite” turi nuosavos gamybos „Kirin 659” lustą ir 4 gigabaitus operatyviosios atminties (RAM). Visuomet į šiuos lustus žiūrėjau skeptiškai, kadangi jie buvo randami tik „Huawei” telefonuose ir visada atsilikdavo nuo naujausiųjų „Spdragon” procesorių. Deja, šiandien mano nuomonė nepasikeitė, aš vis dar norėčiau matyti „Huawei” išmaniuosius su „Snapdragon” lustais, tačiau, matyt, tai kompanijai per brangu.

Nesupraskite manęs neteisingai, įrenginio veikimu nesu nusivylęs, bet nepasakyčiau, kad ir labai patenkintas. Visų pirma, paminėsiu, kad esu pakankamai šališkas „Huawei” telefonuose diegiamoje vartotojo sąsajoje „EMUI”, kurios aštunta versija ir yra šiame išmaniajame. Tikriausiai šališkumas atsirado dėl panašumo į „iOS”, bet juk tai yra tik pliusas - bet kuris „iOS” vartotojas puikiai orientuosis naudodamasis „Huawei P20 Lite”, nes ikonėlės, nustatymai ir visi programėlių parametrai turi labai panašią struktūrą ir dizainą.

Pradėjęs naudotis išmaniuoju, aš, kaip jau įprasta, susiejau „Huawei” telefoną su savo „Google” paskyra ir atsisiunčiau visas savo naudojamas programėles - keblumų nepatyriau. Socialiniai tinklai veikė nuostabiai, buvo malonu naudotis „Facebook”, „Messenger”, „Twitter”, „Instagram” bei panašiomis socialinėmis programėlėmis, tačiau viskas pakrypo kiek kitokia linkme, kai telefonas patyrė šiek tiek daugiau apkrovos. Vienu metu atėjo pranešimai iš „Messenger”, „Telegram” bei „Facebook” ir telefonas lyg keliom sekundėm tarsi užmigo. Beje, tai ne vienintelis atvejis - ši nemaloni situacija kartodavosi vos tik „Huawei P20 Lite” gaudavo daugiau darbo nei įprastai.

Patirtis su žaidimais taip pat dvejopa. Paprasti, grafiškai nesunkūs žaidimai buvo paleidžiami ir veikdavo puikiai, tačiau mano mėgstamiausias „Hearthstone”, kuris nėra labai reiklus grafiniam lustui, atvaizdavo stringančias animacijas. Nepasakyčiau, kad neįmanoma žaisti, tačiau malonumo tokia patirtis tikrai nesuteikia. Pabandžiau ir „World of Tanks”, ten situacija tokia pat bloga - strigimai kas kelias sekundes, jei ne dažniau. Išvada tokia, kad žaidimams šis telefonas ne itin tinkamas, nebent esate labai nereiklus žaidėjas ir laisvalaikiu žaidžiate tokius nesunkius žaidimus kaip „2048” ar sprogdinate saldainiukus per „Candy Crush Saga”.

Pakalbėkime apie programinę įrangą, kurią gaunate tiesiai „iš dėžutės”. Pabandysiu nesikeikti, tačiau mane iš tikrųjų labai nervina faktas, jog tik įsijungę „Huawei P20 Lite” jau turite du kalendorius, dvi naršykles, dvi elektroninio pašto programėles, du laikrodžius, dvi užrašų programėles. Taip, viena yra „Huawei” kūrybos, kita priklauso „Google”. Kad ir kaip tai būtų bandoma motyvuoti pasirinkimo laisve, tai nėra tas pasirinkimas, kurio norėtų vartotojai, kadangi standartinių aplikacijų ištrinti negalima, jos nuolat bus jūsų darbalaukyje ir norės „maitintis" telefono resursais - galbūt be jų „Huawei” išmanusis veiktų greičiau?

„Huawei P20 Lite” apžvalga - telefono audio

„Huawei”, kiek prisimenu, niekada nestebino savo garso ypatumais. Šįkart stebuklų taip pat neįvyko. Išmanusis turi vos vieną garsiakalbį apačioje, tačiau jis nėra blogas, pasižymi aukštu garso lygiu bei patenkinama kokybe. Atskirai pagirsiu už iniciatyvą palikti 3.5 milimetro ausinių jungtį, kurios dėka galite klausytis muzikos savo mėgstamomis ausinėmis bei „AUX” jungtimi automobilyje. Pasirinkimo laisvė visuomet yra sveikintina.

Kalbant apie ausines, esu tos pačios nuomonės kaip garsiakalbių atžvilgiu. Daug garso, kokybė vidutiniška, jokio stebuklo, bet nusivilti taip pat neteko. Manau, kad šio telefono pirkėjai, nebūdami audiofilais, garso kokybe tikrai nenusivils, ypač žinant „Huawei P20 Lite” kainą ir klasę.

„Huawei P20 Lite” apžvalga - telefono kamera

Kai testavau panašios klasės „Huawei Mate 10 Lite” telefoną, išleistą vos prieš pusmetį, likau nustebintas pakankamai gerų kameros rezultatų. Nenuostabu, jog bovo tikimasi, kad ir šio įrenginio kamera bus kokybiška ir, sakykim, gaus didesnį, nei vidutinį įvertinimą.

Testuodamas galinę kamerą, kurioje yra du 16 megapikselių moduliai (vienas su f/2.2 diagragma, kitas - f/2.0), likau visiškai nenusivylęs ir netgi patenkintas tuo faktu, kad žemesnės klasės telefonai pagaliau tampa daugiau ar mažiau tinkami mobiliesiems fotografams. Nuotraukose gausu detalių, jos yra ryškios, spalvos tikslios ir nepersodrintos kaip „Samsung” išmaniųjų kamerų darytuose kadruose. Taip pat malonu tai, kad padaryti puikų kadrą pavykdavo pirmu bandymu. Primenu, jog niekada rankiniu būdųu nekeičiu kameros nustatymų ir visada testuoju jos galimybes automatiniu režimu.

Asmenukių gerbėjams taip pat patiks šio telefono priekinė kamera. Ji vėlgi nėra stebuklinga, tačiau puikiai atlieka savo darbą, jeigu apšvietimas geras. Tą patį reziumuodamas galiu pasakyti ir apie pagrindines šio telefono kameras - jos puikiai pasirodo gerame apšvietime, bet prasto apšvietimo sąlygomis kamera susiduria su sunkumais ir galime nuotraukose pastebėti daug triukšmo.

„Huawei P20 Lite” apžvalga - telefono baterija

„Huawei P20 Lite” viduje slepia 3000mAh talpos bateriją, maitinačią tokius energijai reiklius dalykus kaip aukštos rezoliucijos „IPS” ekraną, „Kirin” lustą ir panašiai. |Negaliu pasakyti, kad šis telefonas demonstruoja neįprastus baterijos rezultatus. Teko ne tik įtemptai naudotis, bet ir palikti prietaisą kelioms dienoms ant stalo, todėl atskirai norėčiau pagirti budėjimo režimą. Per kelias paras neaktyvumo telefonas „išsiurbė” vos 17%.

Kalbant apie nuolatinį įtemptą naudojimą, likau pakankamai patenkintas, kadangi praktiškai visada ekrano ryškumas buvo nustatytas iki aukščiausio rodmens, nes buvau lauke priešais saulės spindulius. Tačiau vėlgi nebuvau šokiruotas, nes mano anksčiau testuotas „Huawei Mate 10 Lite” demonstravo geresnius baterijos tarnavimo rezultatus.

Per dėžutėje esantį „USB Type C” laidą galima greitai įkrauti bateriją - mano atveju telefonas vos per 20 minučių įsikrovė nuo 0% iki 57% , kas yra malonu, žinant, jog mūsų gyvenimo tempas greitėja ir nesinori būti prikabintam prie kokio nors ilgai kraunančio, sakykim, „lightning” laido.

„Huawei P20 Lite” apžvalga - ar verta pirkti?

Dvi savaitės su šiuo išmaniuoju tikrai nebuvo vienareikšmiškos. Pradžioje jis man nepatiko, vėliau sužavėjo ekranu ir kameros galimybėmis, dar vėliau pradėjo strigti įtemptose situacijose ir vėl užsitarnavo mano antipatiją. Galutinį verdiktą sugalvojau tik rašydamas šią apžvalgą, kur labai įkyriai bandžiau lyginti su „Huawei Mate 10 Lite” išmaniuoju.

Pasakysiu iškart: „Huawei P20 Lite” pirkti neapsimoka, nes praktiškai visose srityse jis pralaimi tos pačios kainos ir klasės „Huawei Mate 10 Lite” telefonui. „P20 Lite” gali pasigirti nebent kiek geresne kamera, tačiau aš net nedvejodamas rinkčiausi „Mate 10 Lite”, nes „P20 Lite” yra neišbaigtas produktas ir naudotis juo man nebuvo itin malonu. Jeigu sudomino - „Huawei P20 Lite“ kainą galite pasitikrinti portale kaina24.lt.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

„Nissan“ pristatė naująjį „Qashqai“ modelį: atnaujintas dizainas, naujas įrangos lygis ir patobulintos technologijos

Pranešimas spaudai

2024-04-20, 16:34

0 komentarų

Per kiek daugiau nei trejus metus nuo trečiosios kartos „Nissan Qashqai“ pasirodymo Europoje parduota daugiau nei 350 000 jo vienetų. Norint savo segmente Senajame žemyne išlaikyti pirmaujančią poziciją, atėjo laikas visapusiškai atnaujinti modelį: atlikti tiek estetinius, tiek reikšmingus technologinius patobulinimus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Nissan“ pristatė naująjį „Qashqai“ modelį: atnaujintas dizainas, naujas įrangos lygis ir patobulintos technologijos

Per kiek daugiau nei trejus metus nuo trečiosios kartos „Nissan Qashqai“ pasirodymo Europoje parduota daugiau nei 350 000 jo vienetų. Norint savo segmente Senajame žemyne išlaikyti pirmaujančią poziciją, atėjo laikas visapusiškai atnaujinti modelį: atlikti tiek estetinius, tiek reikšmingus technologinius patobulinimus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje

„Daugybė „Qashqai“ modelio atnaujinimų buvo padaryta siekiant padidinti jo patrauklumą, tarp jų – naujo lygio „N-Design“ įranga. Be to, visame modelio asortimente atsirado papildomų komforto patobulinimų, o dėl naujų „Google“ funkcijų jis savo segmente išsiskiria skaitmeninėmis integracijomis.

Unikaliu dizaino, patogumo ir veiksmingų technologijų deriniu pasižymintis „Qashqai“ atvėrė atskirą segmentą. Atnaujinimai leidžia „Nissan“ išlaikyti krosoverių segmento kūrėjų ir novatorių pozicijas“, – sakė Arnaud Charpentier, „Nissan AMIEO“ (Afrika, Viduriniai Rytai, Indija, Europa ir Okeanija) regiono produktų strategijos viceprezidentas.

Atšviežinta išvaizda

Žvelgiant į naujojo modelio išvaizdą, į akis krenta visapusiškai atnaujintos priekinės grotelės. Dizaineriai, įkvėpti senoviškų japoniškų šarvų, sukūrė dešimtis trimačių kablelio formos elementų. Šie blizgiais juodais dažais nudažyti elementai atrodo tarsi plūduriuojantys erdvėje tarp variklio dangčio krašto ir numerio laikiklio.

Naujuosiuose priekiniuose žibintuose sumontuotą adaptyviųjų tolimųjų šviesų modulį papildo mažesnis blokas, padedantis plačiau paskirstyti spindulius. Šis sprendimas užtikrina geresnį matomumą esant prastam apšvietimui ir tvyrant rūkui.

Dieninius žibintus, esančius žemiau pagrindinių šviesų, sudaro penki maži lęšiai. Jie yra tokios pat formos kaip radiatoriaus grotelių „kableliai“. Dienos šviesos juosia pagrindinio priekinio žibinto lęšį ir jį susijungia su plonu žibintu virš jo.

Nauji 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai dabar standartiškai montuojami nuo vidutinio įrangos lygio. Aukštesniuose įrangos lygiuose siūlomi nauji 19 arba net 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai.

Naujas įrangos lygis

Atnaujinto modelio naujiena – „N-Design“ lygio įranga. Ji buvo specialiai sukurta „Qashqai“ pirkėjams, kurie norėtų, kad jų pasirinkto automobilio versija atrodytų drąsesnė ir lepintų akį unikaliomis estetinėmis detalėmis.

Apatinė kėbulo dalis po durimis ir ratų arkomis yra „N-Design“ modelio kėbulo spalvos. Taip pat ši versija gali būti komplektuojama su unikaliais, visiškai naujais 20 colių lengvojo lydinio ratlankiais.

Aukštesnio įrangos lygio modeliuose prietaisų skydelio, durų įdėklų bei porankių, centrinės konsolės ir kitos dalys gali būti aptrauktos „Alcantara“ oda. Aukščiausio įrangos lygio automobiliuose taip pat buvo atnaujintos sėdynių apdailos detalės – dabar jos užtikrina dar aukštesnę kokybę.

Patobulinta neatsiejama technologija

Viena dažniausiai naudojamų „Qashqai“ funkcijų – aplinkinio vaizdo monitorius (AVM) – taip pat buvo visapusiškai patobulinta. Tai yra išskirtinė „Nissan“ technologija, sukurta dar 2007 m.

Kai įjungiama atbulinės eigos pavara, keturių išorinių kamerų vaizdas sujungiamas, kad vairuotojas vaizdą matytų lyg iš paukščio skrydžio. Tai leidžia saugiau manevruoti. Atnaujintoje AVM sistemoje naudojamos kameros perduoda itin aiškų vaizdą bet kokiomis apšvietimo sąlygomis.

Dabar sistema apima ir 3D funkciją: vairuotojas gali matyti automobilį ne tik iš viršaus, bet ir iš aštuonių skirtingų išorinės kameros vaizdo taškų. Automobilį galima vizualizuoti iš priekio, galo, šonų ar kampų. Tai padeda nustatyti bet kokius nematomus išorinius pavojus.

Be to, dėl papildomos funkcijos vairuotojas aiškiai mato priekinių ratų padėtį – lyg žiūrėtų į juos iš apačios. Tai leidžia tiksliai manevruoti ankštose vietose, pavyzdžiui, automobilių stovėjimo aikštelėse. Jose dažnai būna betoninių bortelių, į kuriuos galima apgadinti ratlankius.

Kita nauja išmanioji AVM funkcija leidžia „Qashqai“ vairuotojui išsaugoti dažnai lankomas stovėjimo vietas, kad automobilis automatiškai atpažintų jas naudodamas geolokacinę pozicionavimo sistemą (GPS). Kai taip atsitiks, transporto priemonė įsimins tikslią padėtį, kad kiekvieną kartą ją būtų galima pastatyti be vargo – tai ypač naudinga siaurose erdvėse.

Efektyvesnės pagalbos vairuotojui sistemos

Autonominio avarinio stabdymo funkcijos buvo perkalibruotos, kad tiksliau nustatytų riziką ir greičiau reaguotų galimo susidūrimo atveju. Tai taikoma priekinio avarinio stabdymo dėl galimo susidūrimo su automobiliu, pėsčiuoju ar dviratininku sistemoms ir išmaniojo avarinio stabdymo funkcijai.

Avarinio eismo juostos laikymosi sistema dabar automatiškai aktyvuojama vos užvedus „Qashqai“. Ji suaktyvina įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos ir nukrypimo nuo juostos prevencijos sistemas, kai greitis viršija 60 km/val. Vairuotojui siunčiami įspėjimai vairo vibracijomis, kuomet sistema nustato, kad automobilis yra per arti eismo linijų arba kelio pakraščio.

Atnaujinto „Qashqai“ naujiena – greitas ir paprastas „Driver Assist Custom“ režimas, leidžiantis vairuotojams greitai ir tiksliai pritaikyti skirtingų pagalbos technologijų intervencijos lygį pagal savo pageidavimus.

„Google“ integracija

Atnaujintas „Qashqai“ yra pirmasis „Nissan“ modelis su integruotomis „Google“ paslaugomis, kurios leidžia sujungti skaitmeninį vairuotojo gyvenimą ir jo automobilį.

„Qashqai“ standartiškai komplektuojamas su „Google“ žemėlapiais, o prisijungę vairuotojai gali pasiekti savo mėgstamas ir lankytinas vietas per asmeninę „Google“ paskyrą. Tai sumažina priklausomybę nuo mobiliojo telefono ir ryšio tiekėjo tinklo. Kadangi duomenys atnaujinami belaidžiu būdu, žemėlapio informacija visada būna naujausia.

„Google Assistant“ funkcija suteikia vairuotojui galimybę naudotis balso komandomis, kad nereiktų paleisti vairo. Vairuotojai taip pat gauna prieigą prie programėlių ekosistemos: jas galima atsisiųsti iš „Google Play“.

Elektromobilumas be įkrovimo

Naujasis „Qashqai“ siūlomas su hibridine galios sistema arba su „e-POWER“ – unikalia elektrifikuota jėgos pavara. Ją sudarantis benzininis variklis teikia elektros energiją elektros motorui. Šis naudojamas tik ratams sukti. Tai kur kas paprastesnis modelis nei daugybė šiandien parduodamų tradicinių hibridų.

Tiesioginis elektros variklio galios tiekimas į ratus reiškia didelį momentinį sukimo momentą ir nuoseklų įsibėgėjimo pojūtį. Taip suteikiamas elektromobilio vairavimo pojūtis, tačiau nereikia sukti galvos dėl įkrovimo. Šis dalykas gali atrodyti patrauklus tiems klientams, kurie dar nėra visiškai pasiruošę pereiti prie elektromobilių.

Vienintelis sistemoje naudojamo pažangaus 3 cilindrų variklio su turbokompresoriumi vaidmuo yra gaminti elektros energiją. Per keitiklį ji siunčiama į 140 kW galios elektros motorą arba į 1,8 kWh talpos bateriją (arba į abu, pagal poreikį).

Nuo 2022 m. rugsėjo mėn., kai ši pavara buvo pristatyta „Qashqai“ ir „X-Trail“ modeliuose, „Nissan“ pardavė daugiau nei 100 000 „e-POWER“ galios sistemą turinčių transporto priemonių Europoje.

Naujasis „Qashqai“ jau dabar gaminamas „Nissan Sunderland“ gamykloje Anglijoje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas