Geriausias 2019 metų biudžetinis išmanusis telefonas

Paskelbė:   Redakcija | 2019-12-24
Geriausias 2019 metų biudžetinis išmanusis telefonas
0 Pasidalinimai
897 Peržiūros

Iki 2019 metų pabaigos liko lygiai savaitė, o šiandien pradedame skelbti geriausių išmaniųjų telefonų rinkimų rezultatus. Šiemet išmaniuosius telefonus suskirstėme į 7 skirtingas kategorijas ir rinkome geriausius biudžetinės ar vidutinės klasės, geriausius žaidimams ar fotografijai, o taip pat ir geriausio kainos ir kokybės ar didelio ekrano telefonus.

Šiandien norėtumėme apžvelgti pirmąją kategoriją, o tai – geriausias 2019 metų biudžetinis telefonas ir nugalėtoju tapo „Redmi Note 8T“ išmanusis telefonas. Prisiminkime kuo ypatingas šis įrenginys.

„Redmi Note 8T“ pasižymi 6,3 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei vandens lašo formos išpjova. Šis pigus įrenginys veikia su „Qualcomm Snapdragon 665“ procesoriumi bei turi pasirinktinai 3 GB arba 4 GB operatyviosios (RAM) arba 32 GB ar 64 GB vidinės atminties. Kaip biudžetiniam telefonui – tikrai neblogos specifikacijos, tačiau tai dar tikrai ne viskas.

Išmanusis telefonas turi net 4 kameras nugarėlėje. Pagrindinė kamera turi 48 MP raiškos vaizdo jutiklį, o greta jos – 8 MP plačiakampis sensorius, 2 MP makro bei 2 MP gylio jutiklis. Žinoma, stebuklų tikėtis nereikėtų, tačiau tai neabejotinai geriausias išmanusis telefonas, kuris kainuoja gerokai mažiau nei 200 eurų.

Kalbant apie patį „Redmi Note 8T“ – jis iš esmės yra tas pats „Note 8“ modelis, tačiau turi NFC palaikymą. „Redmi Note 8” būtų galima apibūdinti kaip šiek tiek patobulintą „Redmi Note 7”. Kitaip tariant, jei planavote, bet dėl kažkokių priežasčių neįsigijote septintu numeriu pažymėto modelio, aštuntukas jums turėtų tik dar labiau patikti.

Norintiems įsigyti šį įrenginį – rekomenduojame tai daryti „GeekBuying“ internetinėje parduotuvėje, kur dabar „Redmi Note 8T“ kainuoja vos 155,29 euro. Na, o dabar grįžkime prie geriausių telefonų. Biudžetiniai telefonai per pastaruosius metus pakankamai smarkiai pajudėjo į priekį ir dabar už žemą kainą galima gauti išties puikių įrenginių.

Antroje mūsų komandos sudarytame reitingo pozicijoje liko „Realme 5 Pro“ išmanusis telefonas, o trečioji pozicija atiteko „Redmi Go“, kurio kaina sunkiai siekia 100 eurų. Lietuvoje pastarąjį įrenginį galite įsigyti vos nuo 73 eurų, o geriausius „Redmi Go“ kainų pasiūlymus rasite paspaudę čia.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Huawei P11“ turėtų pasižymėti įspūdingų duomenų kameromis, o pristatymas planuojamas „MWC 2018“ metu Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga