Ieškantiems geriausio telefono – geriausią kainos ir našumo santykį turintys išmanieji telefonai

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-11-09
0 Pasidalinimai
51 Peržiūros

Jau šį pirmadienį Kinijoje įvyks vienas didžiausių metų išpardavimų, kuris geriau žinomas kaip „11.11“. Išmaniųjų telefonų veikimą vertinanti programėlė „AnTuTu“ šia proga išleido sąrašą telefonų, kurie suskirstyti į skirtingas kainų kategorijas. Kiekvienai kategorijai pateikiami įrenginiai, kurie pasižymi geriausiu našumu, vertinant procesorių veikimą.

Telefonai.eu pateikia Jums „AnTuTu“ atliktų testų rezultatus, kurie prieš artėjančius išpardavimus gali padėti apsispręsti kokį išmanųjį telefoną įsigyti. Telefonų našumo testo rezultatai yra ganėtinai svarbus aspektas, kuris gali padėti nuspręsti kurį įrenginį pirkti, tad siūlome pažvelgti į geriausius iš geriausių pagal kainos ir našumo santykį.

Geriausi telefonai iki 250 JAV dolerių

Kategorija su pačiais pigiausiais telefonais, kurie tuo pačiu pasižymi puikiu našumu. Pirmoje vietoje randame „Meizu 16th“ telefoną su 6 GB operatyviosios ir 64 GB vidinės atminties, kuris nežymiai aplenkė „Meizu X8“ modelį. Trečioje pozicijoje šiame sąraše – „Honor 9X“.

Prasčiausiu kainos ir našumo santykiu šioje kategorijoje pasižymi „Redmi Note 8“ išmanusis telefonas, kuris surinko vos 169,6 taško, kai pirmoje vietoje esantis „Meizu“ flagmanas pelnė 225. „Meizu 16th“ galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

Geriausi telefonai iki 300 JAV dolerių

Antrasis kainos segmentas, kuris gali būti naudingas tiems, kurie nori įsigyti kuo pigesnį ir galingesnį telefoną. Pirmoje šio sąrašo vietoje įsitaisė „Lenovo Z6 Pro“ išmanusis, kuris veikia su „Snapdragon 855“ procesoriumi bei turi 8 GB operatyviosios ir 128 GB vidinės atminties. Antroje pozicijoje rasime „Vivo IQOO“ su 6 GB RAM ir 128 GB vidinės atminties, o trečioje vietoje rikiuojasi „Honor V20“ modelis su lygiai tokia pačia atmintinių konfigūracija.

„Lenovo Z6 Pro“ išmanųjį telefoną įsigyti galite paspaudę šią nuorodą.

Geriausi telefonai iki 450 JAV dolerių

Žengiame į jau kiek brangesnių išmaniųjų telefonų teritoriją, o čia pirmoje vietoje randame „Redmi K20 Pro“ modelį, kuris Europoje žinomas kaip „Xiaomi Mi 9T Pro“. Neabejotinai pats populiariausias variantas Lietuvoje, o tuo pačiu ir geriausias šioje kategorijoje. Antroje vietoje rasime „Meizu 16s“, o trečioje – žaidimų mėgėjams skirtą „Nubia Red Magic 3“, kuris turi 8 GB operatyviosios (RAM) bei 126 GB vidinės atminties.

Žemiausią poziciją ir šioje kategorijoje pelnė dar vienas „Xiaomi“ išmanusis. Šįsyk tai „Black Shark 2 Pro“, kuris skirtas žaidimų mėgėjams ir turi net 12 GB operatyviosios ir 128 GB vidinės atminties.

„Xiaomi Mi 9T Pro“ dabar galite įsigyti už ypatingą kainą iš „Gearbest“ parduotuvės. Dabar su nuolaidos kodu GBM9TPRO4 (mėlynas modelis) arba GBM9TPRO6 (juodas modelis) šį flagmaną galite gauti vos už 310,39 euro, įskaitant EU Priority Line siuntimą. Norėdami įsigyti šį variantą – produktą rasite paspaudę čia.

Geriausi telefonai nuo 450 JAV dolerių

Šioje kategorijoje rasime pačius galingiausius ir brangiausius telefonus, o pirmoje vietoje neabejotinas favoritas – „OnePlus 7T“ su 8 GB operatyviosios (RAM) ir 256 GB vidinės atminties. Iškart po šio telefono seka „Asus ROG Phone 2“, o trečioje pozicijoje rasime „Vivo IQOO Pro 5G“ modelį.

Prasčiausiu kainos ir našumo santykiu šiuo metu pasižymi „Huawei P30“ išmanusis telefonas su 8 GB operatyvios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties.

Geriausią šioje kategorijoje esantį „OnePlus 7T“ dabar galima įsigyti už 437,03 euro iš internetinės parduotuvės „Gearbest“. Produktą rasite paspaudę čia, o taip pat nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo GBOP7TB1111.


Parašyti komentarą