„iPhone 12” - ko galima tikėtis? Kainos, dizainas, specifikacijos

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-08-29
„iPhone 12” - ko galima tikėtis? Kainos, dizainas, specifikacijos
0 Pasidalinimai
4081 Peržiūros

Banggood

Kaip ir kiekvienais metais, ruduo yra laukiamiausias mėnuo Apple fanams. Tendencingai, kiekvieną rudenį sulaukiame naujų iPhone įrenginių, apie kuriuos spekuliacijos netyla jau nuo vasaros įvairūs šaltiniai vis intriguoja, apie tai, ko galime tikėtis.

Šie metai taip pat nėra išimtis. Vis labiau artėjant prie numatomo pristatymo, daugėja naujienų, gandų ir paskalų. Tad ko galime tikėtis šiemet pasirodančioje iPhone 12 linijoje?

Dizainas

Jau yra daugiau mažiau aišku, jog Apple atsigręžia į legendinį iPhone 4 ir iPhone 5 dizainą ir grąžina kampuotas formas.

Kas džiugina, kad Apple suprato, jog jų pirkėjų delnai kiekvienais metais nedidėja ir nusprendė pristatyti kiek mažesnį iPhone modelį šių metų linijoje.

Pirmasis šių metų eilėje atsidurs „iPhone 12”  su 5,4 colių (13,7 cm) įstrižainės ekranu ir bendras jo dydis turėtų būti kiek didesnis nei pirmos kartos iPhone SE ir kiek mažesnis nei antros kartos SE.

Tačiau jei jūs neturite noro įsigyti mažesnio „iPhone”, tuomet galėsite rinktis „iPhone 12 MAX” modelį su 6,1 colio (15,5 cm) ekranu, kuris bus šiek tiek didesnis, nei praeitų metų „iPhone 11” modelis

Žinoma Apple išlaikys ir savo PRO liniją, kurioje pristatys įprastą PRO ir PRO MAX modelius, kurių dydis nesiskirs nuo praeitų metų PRO linijos, atitinkamai 6,1 ir 6,7 colių ekranai.

Ekranas

Pradėkime nuo ekrano. Visi nauji iPhone modeliai turės naujas AMOLED matricas, kurias, kaip ir pernai, gamins „Samsung”. Žinoma, naujiesiems ekranams bus suteiktas koks nors skambus „Liquid” ar „XDR” pavadinimas. Ekranų rezoliucijos skirsis pagal jų dydį, mažiausias 5,4 colių ekranas pasižymės 2340 x 1080 raiška, didžiausias 6,7 colių ekranas galės pasigirti 2778 x 1284 rezoliucija.

Dėti per daug vilčių, jog vadinamasis “notch” arba ekrano išpjova bus sumažinta iki tskylutės viduryje ekrano, neverta. Apple gal kiek ir sumažins iškarpos dydį, tačiau ji vis vien išliks didelė, vien dėl visų technologijų, kurios yra paslėptos ten.

5G ryšys

Turbūt kontraversiškiausia šių metų technologiją neaplenks ir naujų „iPhone” modelių. Kaip skelbiama visi nauji „iPhoneĮ modeliai bus aprūpinti „Qualcomm X55 5G” modemais, siūlančius iki 7 Gb/s atsisiuntimo ir 3 Gb/s įkėlimo greičius. „Qualcomm” 5G mikroschema palaikys itin greitas, bet itin silpnas mmWave ir sub-6Ghz bangas, kurios bus pasiūlys geresnį teritorijos padengimą, bet mažesnę spartą. Plokštės skirsis pagal rinkas ir vieni regionai sulauks abiejų bangų, kiti tik silpnesnių sub-6Ghz palaikymo. Žinoma, „Apple” pateiks ir „iPhone”, modelį palaikantį tik 4G ryšio standartą, tačiau jis pasirodys kiek vėliau, nei 5G variantai.

Kamera

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet Apple pristatys geriausią iki šiol ir turbūt geriausią rinkoje kamerą. Visgi tai bus tik nedidelis patobulinimas, lyginant su 2019 metų vienuoliktukais. Tikimasi, jog labiausiai bus patobulintas naktinis režimas bei atsiras 120 arba 240 kadrų per sekundę filmavimo palaikymas, pasirinkus 4K raišką.

Didžiausia naujovė bus LiDAR skaitytuvas, kuris padės geriau jūsų telefonui suprasti erdvę ir geriau pateikti papildytos realybės sprendimus. Šį skaitytuvą jau buvo galima sutikti „iPad PRO” modelyje.

 

Magnetai nugarėlėje

Paskutiniu metu atsiranda vis daugiau informacijos apie magnetus iPhone nugarėlėje. Kam tiksliai jie bus skirti, yra sunku pasakyti, tačiau numanoma, kad jie bus skirti naująjį iPhone visuomet idealiai pozicionuoti ant naujojo Apple bevielio kroviklio.

 

Sausiję faktai:

Procesorius:

5 nanometrų A14

RAM:

4GB (iPhone 12 / 12 MAX)

6GB (iPhone PRO / PRO MAX)

Baterija:

iPhone 12 - 2227 mAh

iPhone 12 MAX - 2775 mAh

iPhone 12 PRO - 2815 mAh

iPhone 12 PRO MAX - 3687 mAh

Talpa:

64 GB, 128 GB arba 256 GB - iPhone 12 / 12 MAX

128 GB,  256 GB arba 512GB - iPhone 12 PRO / PRO MAX

Ką rasime dežutėje

Nelabai ką rasime. Apple siekdami sutaupyti ir nedidinti naujų modelių kainų, imasi griežto taupymo. Šių metų iPhone 12 dėžutėje rasite telefoną ir įkrovimo laidą. Nei ausinių, nei įkrovimo blokelio tikėtis neverta. Bent laidas, tikimasi, kad jau bus USB-C standarto ir tvirtesnis nei iki šiol buvę.

Tai neliečia „iPhone 12 PRO” linijos telefonų, kuriose rasime įkrovimo blokelį.

Tokio taupymo Apple privalo imtis dėl 5G plokštės, kuri yra brangi ir iškelia telefono kainą.

Būtent naujasis Apple verslo modelis prieštarauja didelėms telefonų kainoms, bet apie tai kituose mūsų straipsniuose.

Kainos

Mūsų rinkoje prognozuojamos panašios kainos kaip praėjusiais metais:

  • „iPhone 12”: 799 - 849 eur
  • „iPhone 12 MAX”: 899 - 969 eur
  • „iPhone 12 PRO”: 1149 - 1219 eur
  • „iPhone 12 PRO MAX”: 1319 - 1419 eur

Pirmieji modeliai prekybininkus turėtų pasiekti spalio mėnesį.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo