Mes išbandėme – puikaus „Jimmy JV53“ rankinio siurblio apžvalga + geriausia kaina internete jam įsigyti!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-02-21
0 Pasidalinimai
50 Peržiūros

Mūsų portalas startavo kaip išmaniųjų telefonų naujienų ir apžvalgų tinklalapis, tačiau pastaruoju metu vis dažniau pateikiame ir kiek kitokio turinio. Kadangi sulaukiame nemažai Jūsų susidomėjimo – vis dažniau pateikiame naujienų apie kompiuterius, žaidimus, robotus siurblius ar įvairią kitą techniką.

Visai neseniai išbandėme ir rankinį dulkių siurblį „Xiaomi Jimmy JV53“, kurio video apžvalgą galite rasti mūsų „YouTube“ kanale. Mūsų skaitytojai šį produktą iš „Geekbuying“ parduotuvės gali įsigyti vos už 169,80 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą JV53ES179. Tai pati žemiausia kaina internete, o produktas tikrai vertas šių pinigų. Norėdami jį įsigyti – spauskite čia.

Žemiau rasite mūsų trumpą apžvalgą apie šį produktą, o taip pat norėtumėme paprašyti prenumeruoti mūsų „YouTube“ kanalą. Kiekviena Jūsų prenumerata mums atvers daugiau galimybių kurti įvairesnį video turinį, o svarbiausia, kad tai galėsime daryti gerokai dažniau! Mūsų kanalą rasite paspaudę čia.

https://www.youtube.com/watch?v=iDuMfPY-5EU

„Xiaomi Jimmy JV53“ yra vienas naujausių „Xiaomi“ rankinių dulkių siurblių ir vos tik pravėrus jo dėžę į akis krinta jo spalva bei pakankamai gausi komplektacija. Baltos ir rožinės spalvų derinys galbūt patiks ne visiems, tačiau gaunama priedų įvairovė tikrai gali nustebinti.

„Jimmy JV53“ veikia su 425 W galios varikliu ir tai yra 25 W galingesnis sprendimas nei praėjusios kartos modelyje. Veikdamas galingiausiu režimu šio rankinio dulkių siurblio galia pasiekia net 20kPa. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys turi lengvai ištuštinamą atliekų dėžutę, HEPĄ filtrą ir yra labai patogus naudoti.

Rankinis dulkių siurblys pakuotėje turi ir papildomų antgalių, kurie padės Jums siurbiant sunkiau prieinamas vietas ar mažesnes erdves. Būtina paminėti ir pakankamai talpią šio prietaiso bateriją. „Xiaomi Jimmy JV53“ baterijos talpa siekia 2500 mAh.

Tai yra neabejotinai puikus pasirinkimas tiems, kurie galvojo įsigyti puikiai žinomo gamintojo „Dyson“ produkciją, tačiau nenori išleisti tiek daug pinigų. „Jimmy JV53“ yra gerokai pigesnis, o savo galia prilygsta „Dyson V8“ modeliui.

Kaip jau minėjome, dabar šį rankinį siurblį internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ galima įsigyti vos už 169,80 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą JV53ES179. Tai pati žemiausia kaina internete, o produktas tikrai vertas šių pinigų. Norėdami jį įsigyti – spauskite čia.


Parašyti komentarą