Savaitės TOP: nauja „Huawei“ technologija, 6G ryšys, „Nokia“ naujienos ir itin pigus „Blackview“ telefonas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-06-09
0 Pasidalinimai
25 Peržiūros

Kiekvieną savaitę išmaniųjų telefonų rinkoje įvyksta daugybė dalykų, todėl viską sužinoti ir perskaityti yra itin sudėtina. Nuo šiol, kiekvieną sekmadienį, Telefonai.eu pateiks Jums populiariausias ir įdomiausias savaitės naujienas. Tokiu būdu Jūs galėsite sužinoti visus svarbiausias įvykius vienoje vietoje.

Šią savaitę įvyko nemažai dalykų, o bene populiariausia tema išliko situacija tarp Kinijos milžinės „Huawei“ ir JAV Vyriausybės. Tiesa, nors tai vis dar plačiai aptariama tema, tačiau nei vienas iš šios savaitės įvykių nepateko tarp skaitomiausių ir daugiausiai Jūsų dėmesio sulaukusių. Taigi, pažvelkime į tai kas buvo populiariausia.

Nauja „Huawei“ technologija, kuri sparta pralenks „iOS“

Gegužės 31d. „Honor 20” serijos pristatyme „Huawei” dukterinės kompanijos „Honor” prezidentas Zhao Ming sakė, jog „Honor 20” serijos telefonuose įdiegta „Ark kompiliatoriaus” technologija yra revoliucinis proveržis Android operacinei sistemai. Jo teigimu, dėl naujojo kompiliatoriaus „Android“ sistema gali lygintis, o gal net ir pralenkti „iOS“.

Zhao Ming pasidžiaugė, kad ši technologija suteikia „neįsivaizduojamą greitį” bei „operacijų erdvę.” „Huawei” netgi nepabijojo „Ark kompiliatoriaus” pavadinti auksiniu pirštu – po jo apdorojimo aplikacijos paleidimo efektyvumas pagerėja beveik trečdaliu, operacinės sistemos sklandumas – ketvirtadaliu, o reakcija (angl. response) pagreitėja net 44%.

Visą naujieną rasite paspaudę šią nuorodą.

„Nokia“ pristatė itin pigų išmanųjį telefoną – „Nokia 2.2“

„Nokia“ pristatė telefoną, kuris kainuos vos 100 eurų

Kompanijos „HMD Global“ valdoma „Nokia“ įmonė pristatė dar vieną naują išmanųjį telefoną, o šįsyk jis išsiskiria itin žema kaina. Naujoji „Nokia 2.2“ kainuos maždaug 100 eurų ir bus skirtas tiems, kurie ieško nebrangaus įrenginio.

Naujasis „Nokia 2.2“ pasižymi 5,71 colių įstrižainės ekranu su vandens lašo formos išpjova viršutinėje dalyje ir HD+ raiška. Kaip galima matyti nuotraukose, išmanusis turi ganėtinai didelius rėmelius aplink visą ekraną, tačiau atsižvelgiant į jo kainą – tai neturėtų Jūsų stebinti. „Nokia“ telefonas veiks su „Mediatek Helio A22“ procesoriumi.

Visą naujieną rasite paspaudę šią nuorodą.

Pamirškite 5G, Kinijoje jau kuriamas 6G ryšys

Kinai jau pradeda kurti 6G ryšio technologiją

2019-tieji bus tie lūžio metai, kai 5G ryšys pradės plisti visame pasaulyje, bet telekomunikacijų sektorius nestovi vietoje ir po truputį pradeda galvoti apie 6G.

Taigi, mūsų neturėtų stebinti, jog didžiausias pasaulyje mobiliojo ryšio operatorius „China Mobile” sukirto rankomis su Tsinghua universitetu, siekdamas plėtoti „gamybą ir mokymąsi”, pagreitinant pagrindinių technologijų inovacijas ir plėtojant jų transformaciją bei industrializaciją.

Visą naujieną rasite paspaudę šią nuorodą.

Itin pigus išmanusis iš „Blackview“ stovyklos

Tikriausiai jau anksčiau Jums teko girdėti ir apie kompaniją „Blackview“, kuri visai neseniai pristatė itin pigų įrenginį „Blackview A60 Pro“. Šis telefonas yra analogas „Xiaomi“ sukurtam „Redmi 6A“ įrenginiui, tačiau už gerokai patrauklesnę kainą.

Abu šie įrenginiai priskiriami biudžetinei klasei, tačiau „Blackview“ produktas yra bent 10 eurų pigesnis ir šiuo metu kainuoja maždaug 62 eurus. Naujasis „Blackview A60 Pro“ veikia su „Mediatek Helio A22“ procesoriumi bei turi 3 GB operatyviosios (RAM) bei 16 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti atminties kortele.

Visą naujieną rasite paspaudę šią nuorodą.

„Nokia“ ruošiasi dar vieno išmaniojo telefono pristatymui

Kiek anksčiau buvo skelbiama, jog „HMD Global“ planuoja pristatyti atnaujintą „X71“ modelį, kuris būtų žinomas kaip „Nokia 6.2“, tačiau panašu, kad ši informacija nėra tiksli. Pranešama, kad naujasis „Nokia 6.2“ bus visiškai naujas įrenginys.

Naujausia informacija rodo, jog išmanusis telefonas pasižymės 6,2 colių įstrižainės ekranu bei nugarėlėje turės dvigubą kamerą. Pranešama, kad „Nokia 6.2“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 632“ procesoriumi bei taip pat turės 4 GB operatyviosios (RAM) atminties.

Visą naujieną rasite paspaudę šią nuorodą.


Parašyti komentarą