Penktadienis, gruodžio 14, 2018
Straipsniai

TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 100 JAV dolerių – 2018 kovas

2.5Kperžiūros(-ų)

Kinijoje gaminami išmanieji telefonai tampa vis populiaresni ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Telefonai.eu kiekvieną mėnesį pateiks geriausių Kinijoje pagamintų išmaniųjų telefonų rinkinukus, kuriuose geriausi telefonai bus suskirstyti pagal kainą.

Šiandien Jūsų dėmesiui jau antrasis 2018 metų rinkinukas apie penkis geriausius išmaniuosius telefonus iš Kinijos, kurių kaina yra maždaug 100 JAV dolerių. Kaip ir buvo galima tikėtis, šių metų pradžia yra itin rami ir daugumą žemiau esančių įrenginių Jūs jau matėte praėjusio mėnesio rinkinuke. Didesnių pokyčių būtų galima tikėtis po „MWC 2018“ parodos.

 

 

 

Cubot R11“

Vienu pirmųjų naujovių šios savaitės penketuke – „Mobile World Congress 2018“ parodoje pristatytas biudžetinės klasės „Cubot R11“ turbūt yra įdomiausia opcija renkantis itin pigų išmanųjį telefoną. 5,5 colių įstrižainės ekranu su 18:9 formatu bei HD+ raiška pasižymintys įrenginys veikia su „MediaTek MT6580“ procesoriumi.

Stabilų „Cubot R11“ veikimą palaiko ir 2 GB operatyviosios (RAM) bei 16 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele. Verta paminėti ir tai, jog nugarėlėje rasime dvigubą kamerą su 8 MPx ir 2 MPx raiškos jutikliais, o priekinėje dalyje – 5 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris skirtas asmenukėms. Internetinėse parduotuvė šiuo metu „Cubot R11“ kainuoja vos 94,99 JAV dolerių.

„China Mobile A3S“

Bene įdomiausias šio mėnesio penketuko išmanusis telefonas – „China Mobile A3S“, kuris šiuo metu kainuoja maždaug 65 JAV dolerius. Ką galima gauti už tokią kainą? Ogi, visai ne prastą telefoną su „Qualcomm Snapdragon 425“ procesoriumi, kurio veikimą dar palaiko 2 GB operatyviosios (RAM) bei 16 GB vidinės atminties, kurią, žinoma, galima praplėsti ir atminties kortele.

5,2 colių įstrižainės ekranu su HD raiška pasižymintis „China Mobile A3S“ nugarėlėje turi 8 MPx raiškos vaizdo jutiklį, o priekinėje dalyje – 5 MPx jutiklį, skirtą asmenukėms. Nors išmanusis telefonas ir nepasižymi „Full Screen“ tipo ekranu ar įspūdingomis specifikacijomis, tačiau už šią kainą tai yra tikrai vienas geriausių įrenginių šiuo metu.

Xiaomi Redmi 4X“

Xiaomi Redmi 4X
Xiaomi Redmi 4X

Norėtumėte įsigyti nebrangų ir kompaktišką išmanųjį telefoną? Tuomet Jums vertėtų atkreipti dėmesį į „Xiaomi Redmi 4X“, kuris pasižymį itin kompaktišku 5,0 colių įstrižainės ekranu vos už 135,99 JAV dolerius. Už šią kainą Jūs gautumėte 3 GB operatyviosios (RAM) ir 32 vidinės (ROM) atminties.

„Xiaomi Redmi 4X“ veikia su „Qualcomm Snapdragon 435“ procesoriumi, nugarėlėje turi 13 MPx raiškos vaizdo jutiklį, o po juo ir įmontuotą pirštų antspaudų skaitytuvą. Šio išmaniojo telefono veikimą palaiko 4100 mAh talpos baterija. Verta paminėti ir tai, jog šį įrenginį galima įsigyti su didesniu atminties kiekiu – atitinkamai 4 GB ir 64 GB, tačiau toks modelis kainuoja kiek brangiau.

„Xiaomi Redmi Note 5A“

Xiaomi Redmi 5A
Xiaomi Redmi 5A

Niekam ne paslaptis, jog „Xiaomi“ išmanieji pasižymi gera kokybe ir net nesvarbu kiek jie kainuoja – ar 100 ar 200 ar 300 JAV dolerių. Ne išimtis ir „Xiaomi Redmi Note 5A“, kuris kainuoja mažiau nei 100 JAV dolerių ir pasižymi 5,5 colių įstrižainės ekranu su HD raiška.

Šis biudžetinis „Xiaomi“ įrenginys veikia su „Qualcomm Snapdragon 425“ procesoriumi bei turi 2 GB operatyviosios (RAM) bei 16 GB vidinės (ROM) atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele. Telefono nugarėlėje rasime 13 MPx raiškos vaizdo jutiklį, o priekinėje dalyje – 5 MPx raiškos jutiklį. Verta paminėti ir tai, jog įrenginio veikimu rūpinasi 3080 mAh talpos baterija.

„Xiaomi Redmi 5A“ veikia su „MIUI V9“ vartotoja aplinka, kuri sukurta naudojant „Android Nougot“ operacinę sistemą. Nors kai kurie šios kompanijos įrenginiai nepalaiko B20 dažnio, tačiau šis išmanusis telefonas palaiko visus Lietuvoje naudojamus mobiliojo ryšio dažnius, todėl Jums nekils jokių problemų naudojantis šiuo įrenginiu.

„LeEco Cool1“

LeEco Cool1
LeEco Cool1

Tiems, kurie ieško galingo, tačiau nebrangaus išmaniojo telefono – „LeEco Cool1“ yra tiesiog puikus pasirinkimas. Nors šis įrenginys kainuoja 125 JAV dolerius, tačiau už šią kainą Jūs gaunate „Qualcomm Snapdragon 652“ procesorių, kurio stabilų veikimą užtikrina 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės (ROM) atminties.

5,5 colių įstrižainės ekranu pasižymintis įrenginys turi nugarėlėje įmontuotą 13 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris geba filmuoti 4K raiška. Priekinėje įrenginio dalyje rasime 8 MPx raiškos vaizdo jutiklį. „LeEco Cool1“ išmaniojo telefono veikimą palaiko 4060 mAh talpos baterija. Tiesa, šis įrenginys nepalaiko B20 dažnio, todėl Lietuvoje mobilusis 4G ryšys gali veikti kiek lėčiau.

1 komentaras

  1. Kur galeciau daugiau suzinoti apie xiomi redmi note 5a 2GB RAM/16GB ROM, 5,5″ HD DISPLAY. Kokiais daznius priima. Ar veikia TDD-LTE Band 40 dazniu, 2300MHz-2400MHz. Nes man neprijungia MEZON korteles internetui.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.