Sekmadienis, spalio 21, 2018
Straipsniai

TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 100 JAV dolerių – 2018 vasaris

154peržiūros(-ų)

Kinijoje gaminami išmanieji telefonai tampa vis populiaresni ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Telefonai.eu kiekvieną mėnesį pateiks geriausių Kinijoje pagamintų išmaniųjų telefonų rinkinukus, kuriuose geriausi telefonai bus suskirstyti pagal kainą.

Šiandien Jūsų dėmesiui jau antrasis 2018 metų rinkinukas apie penkis geriausius išmaniuosius telefonus iš Kinijos, kurių kaina yra maždaug 100 JAV dolerių. Kaip ir buvo galima tikėtis, šių metų pradžia yra itin rami ir daugumą žemiau esančių įrenginių Jūs jau matėte praėjusio mėnesio rinkinuke. Didesnių pokyčių būtų galima tikėtis po „MWC 2018“ parodos.

Xiaomi Redmi 4X“

Xiaomi Redmi 4X
Xiaomi Redmi 4X

Norėtumėte įsigyti nebrangų ir kompaktišką išmanųjį telefoną? Tuomet Jums vertėtų atkreipti dėmesį į „Xiaomi Redmi 4X“, kuris pasižymį itin kompaktišku 5,0 colių įstrižainės ekranu vos už 135,99 JAV dolerius. Už šią kainą Jūs gautumėte 3 GB operatyviosios (RAM) ir 32 vidinės (ROM) atminties.

„Xiaomi Redmi 4X“ veikia su „Qualcomm Snapdragon 435“ procesoriumi, nugarėlėje turi 13 MPx raiškos vaizdo jutiklį, o po juo ir įmontuotą pirštų antspaudų skaitytuvą. Šio išmaniojo telefono veikimą palaiko 4100 mAh talpos baterija. Verta paminėti ir tai, jog šį įrenginį galima įsigyti su didesniu atminties kiekiu – atitinkamai 4 GB ir 64 GB, tačiau toks modelis kainuoja kiek brangiau.

„Xiaomi Redmi Note 5A“

Xiaomi Redmi 5A
Xiaomi Redmi 5A

Niekam ne paslaptis, jog „Xiaomi“ išmanieji pasižymi gera kokybe ir net nesvarbu kiek jie kainuoja – ar 100 ar 200 ar 300 JAV dolerių. Ne išimtis ir „Xiaomi Redmi Note 5A“, kuris kainuoja mažiau nei 100 JAV dolerių ir pasižymi 5,5 colių įstrižainės ekranu su HD raiška.

Šis biudžetinis „Xiaomi“ įrenginys veikia su „Qualcomm Snapdragon 425“ procesoriumi bei turi 2 GB operatyviosios (RAM) bei 16 GB vidinės (ROM) atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele. Telefono nugarėlėje rasime 13 MPx raiškos vaizdo jutiklį, o priekinėje dalyje – 5 MPx raiškos jutiklį. Verta paminėti ir tai, jog įrenginio veikimu rūpinasi 3080 mAh talpos baterija.

„Xiaomi Redmi 5A“ veikia su „MIUI V9“ vartotoja aplinka, kuri sukurta naudojant „Android Nougot“ operacinę sistemą. Nors kai kurie šios kompanijos įrenginiai nepalaiko B20 dažnio, tačiau šis išmanusis telefonas palaiko visus Lietuvoje naudojamus mobiliojo ryšio dažnius, todėl Jums nekils jokių problemų naudojantis šiuo įrenginiu.

„LeEco Cool1“

LeEco Cool1
LeEco Cool1

Tiems, kurie ieško galingo, tačiau nebrangaus išmaniojo telefono – „LeEco Cool1“ yra tiesiog puikus pasirinkimas. Nors šis įrenginys kainuoja 125 JAV dolerius, tačiau už šią kainą Jūs gaunate „Qualcomm Snapdragon 652“ procesorių, kurio stabilų veikimą užtikrina 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės (ROM) atminties.

5,5 colių įstrižainės ekranu pasižymintis įrenginys turi nugarėlėje įmontuotą 13 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris geba filmuoti 4K raiška. Priekinėje įrenginio dalyje rasime 8 MPx raiškos vaizdo jutiklį. „LeEco Cool1“ išmaniojo telefono veikimą palaiko 4060 mAh talpos baterija. Tiesa, šis įrenginys nepalaiko B20 dažnio, todėl Lietuvoje mobilusis 4G ryšys gali veikti kiek lėčiau.

Blackview S6“

Išmaniųjų telefonų gamintojas „Blackview“ visai neseniai pristatė vieną pigiausių telefonų su 18:9 formato ekranu. Naujasis „Blackview S6“ šiuo metu kainuoja vos 99,99 JAV dolerių ir yra tikrai neblogas pasirinkimas tiems, kurie ieško pigaus ir madingo telefono.

„Blackview S6“ pasižymi 5,7 colių įstrižainės ekranu su HD raiška. Išmaniojo telefono veikimu rūpinasi „Mediatek MT6737“ procesorius su 2 GB operatyviosios (RAM) bei 16 GB vidinės (ROM) atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele. Įrenginys taip pat turi dvigubą kamerą nugarėlėje, o priekinėje dalyje rasime 5 MPx raiškos vaizdo jutiklį asmenukėms.

Verta paminėti ir tai, jog išmaniojo telefono veikimą palaiko ganėtinai talpi 4180 mAh talpos baterija, o pats „Blackview S6“ veikia su „Android 7.0“ operacinės sistemos versija.

„Ulefone Mix 2“Ulefone Mix 2

Ulefone Mix 2„Ulefone Mix 2“ yra turbūt pigiausias išmanusis telefonas su šiuo metu itin populiariu tapusius 18:9 ekrano formatu. 102,99 JAV dolerių kainuojantis įrenginys pasižymi „Mediatek MT6737H“ procesoriumi, kurio stabilesnį veikimą užtikrina 2 GB operatyviosios (RAM) bei 16 GB vidinės (ROM) atminties, kurią dar galima praplėsti atminties kortele.

Išmanusis telefonas išsiskiria 5,7 colių įstrižainės ekranu su HD raiška. „Ulefone Mix 2“ nugarėlėje rasime 13 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kurio diafragmos dydis – f/2.2, o priekinėje dalyje įmontuotas 8 MPx raiškos vaizdo jutiklis, kuris skirtas asmenukėms. Išmaniojo telefono veikimą palaiko 3300 mAh talpos baterija, o pačiam telefone sukasi „Android 7.0“ operacinės sistemos versija.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.