TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 150 eurų – 2018 birželis

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2018-06-07
0 Pasidalinimai
16 Peržiūros
Kiniški išmanieji telefonai vis labiau užkariauja ne tik Lietuvos, tačiau ir visos Europos rinkas. Tokie įrenginiai dažniausiai pasižymi itin patrauklia kainą, o už ją suteikia tikrai ne prastas, o ne retai ir labai geras specifikacijas. Telefonai.eu šiandien siūlo pažvelgti į geriausių gegužės mėnesio kiniškų išmaniųjų telefonų iki 150 eurų penketuką. Šio mėnesio penketuką sudaro išmanieji, kurie kainuoja nuo 90 eurų, tad, tinkamą įrenginį ras net ir tie, kurie ieško itin pigaus telefono.

„Elephone A4“

Elephone A4 Elephone A4 Norite įsigyti nebrangų išmanųjį telefoną, kuris primintų „iphone X“? Turbūt bene geriausias pasirinkimas būtų naujasis „Elephone A4“, kuris šiuo metu kainuoja maždaug 113 eurų. Įrenginio dizainas itin primena vieną populiariausių telefonų rinkoje. Naujasis „Elephone A4“ pasižymi 5,85 colių įstrižainės ekranu su HD+ raiška, o taip pat turi ir išpjovą viršutinėje dalyje. Išmanusis telefonas veikia su „MediaTek MT6739“ procesoriumi bei turi 3 GB operatyviosios (RAM) bei 16 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti atminties kortele iki 128 GB. Įrenginio nugarėlėje rasime 8 MPx raiškos vaizdo jutiklį, o priekinėje dalyje - 5 MPx raiškos jutiklis. Itin patrauklia kaina pasižymintis „Elephone A4“ veikia su „Android 8.1“ operacine sistema, o pačio telefono veikimą palaiko 3000 mAh talpos baterija.

„Xiaomi Redmi Note 5A“

Xiaomi telefonai „Xiaomi Redmi 5A“ išmanusis telefonas Niekam ne paslaptis, jog „Xiaomi“ išmanieji pasižymi gera kokybe ir net nesvarbu kiek jie kainuoja – ar 100 ar 200 ar 300 eurų. Ne išimtis ir „Xiaomi Redmi Note 5A“, kuris kainuoja mažiau nei 100 eurų ir pasižymi 5,5 colių įstrižainės ekranu su HD raiška. Tiesa, galima įsigyti ir didesniu atminties kiekiu pasižymintį modelį, kuris kainotų maždaug 137 eurus. Šis biudžetinis „Xiaomi“ įrenginys veikia su „Qualcomm Snapdragon 425“ procesoriumi bei turi 2 GB operatyviosios (RAM) bei 16 GB vidinės (ROM) atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele. Telefono nugarėlėje rasime 13 MPx raiškos vaizdo jutiklį, o priekinėje dalyje – 5 MPx raiškos jutiklį. Verta paminėti ir tai, jog įrenginio veikimu rūpinasi 3080 mAh talpos baterija. „Xiaomi Redmi 5A“ veikia su „MIUI V9“ vartotoja aplinka, kuri sukurta naudojant „Android Nougat“ operacinę sistemą. Norėtumėme atkreipti dėmesį ir į tai, jog su pasaulinei rinkai skirta programine įranga, „Xiaomi Redmi 5A“ palaiko B20 ryšio dažnį.

„UMIDIGI A1 Pro“

UMIDIGI telefonai „UMIDIGI A1 Pro“ išmanusis telefonas Kinijos gamintojas „UMIDIGI“ neseniai pristatė naują išmanųjį telefoną „UMIDIGI A1 Pro“, kuris tapo patrauklausiu pasiūlymu Jums ir gegužės mėnesiui. Praėjusį mėnesį dar vyko išankstiniai pardavimai, o dabar jau galite užsisakyti šį išmanųjį iškart, o jo kaina siekia maždaug 118 eurų. 5,5 colių įstrižainės ekranu pasižymintis išmanusis telefonas veikia su naujuoju „MediaTek MT6739“ procesoriumi bei turi 3 GB operatyviosios 16 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele. Išmaniojo telefono veikimą palaiko 3150 mAh talpos baterija. „UMIDIGI A1 Pro“ nugarėlėje turi dvigubą kamerą, kurią sudaro 13 MPx ir 5 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinėje dalyje rasime 5 MPx raiškos vaizdo jutiklį. Verta paminėti ir tai, jog gmaintojas į telefoną įdiegė naujausią „Android 8.1“ operacinės sistemos versiją.

„LeTV X522“

LeTV telefonai „LeTV X522“ išmanusis telefonas Nors kompanija „LeTV“ išgyvena ne pačius geriausius laikus, tačiau jos išmanieji telefonai - išties verti Jūsų dėmesio. Maždaug 95 eurus kainuojantis „LeTV X522“ pasižymi tikrai aukštesnės klasės specifikacijomis nei dauguma kitų įrenginių už tą pačią kainą. Žinoma, šiame įrenginyje nerasite inovatyvių sprendimų ar modernaus dizano, tačiau jo galimybės - nenuvils. 5,5 colių įstrižainės ekranu su Full HD raiška pasižymintis „LeTV X522“ veikia su „Qualcomm Snapdragon 652“ procesoriumi bei turi 3 GB operatyviosios bei 32 GB vidinės atminties. Išmaniojo telefono nugarėlėje rasime 16 MPx raiškos vaizdo jutiklį, o priekinėje - 8 MPx raiškos jutiklį. Išmaniojo telefono veikimą palaiko 3000 mAh talpos baterija.

„Cubot R11“

Cubot telefonai „Cubot R11“ išmanusis telefonas „Mobile World Congress 2018“ parodoje pristatytas biudžetinės klasės „Cubot R11“ turbūt yra įdomiausia opcija renkantis itin pigų išmanųjį telefoną. 5,5 colių įstrižainės ekranu su 18:9 formatu bei HD+ raiška pasižymintys įrenginys veikia su „MediaTek MT6580“ procesoriumi. Už šį išmanųjį šiuo metu Jums reikėtų paploti maždaug 90 eurų. Stabilų „Cubot R11“ veikimą palaiko ir 2 GB operatyviosios (RAM) bei 16 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele. Verta paminėti ir tai, jog nugarėlėje rasime dvigubą kamerą su 8 MPx ir 2 MPx raiškos jutikliais, o priekinėje dalyje – 5 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris skirtas asmenukėms. Internetinėse parduotuvė šiuo metu „Cubot R11“ kainuoja maždaug 90 eurų.

Parašyti komentarą