TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 200 JAV dolerių - 2017 gruodis

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2017-12-16
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 200 JAV dolerių - 2017 gruodis
0 Pasidalinimai
823 Peržiūros

Banggood

Kinijoje gaminami išmanieji telefonai tampa vis populiaresni ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Telefonai.eu kiekvieną mėnesį pateiks geriausių Kinijoje pagamintų išmaniųjų telefonų rinkinukus, kuriuose geriausi telefonai bus suskirstyti pagal kainą. Siūlome pažvelgti į penkis geriausius kiniškus išmaniuosius telefonus, kuriuos gruodžio mėnesį galima įsigyti už mažiau nei 200 JAV dolerių. Tiesa, šįsyk penketuką beveik visiškai užvaldė „Xiaomi“ produkcija.

„Xiaomi Redmi 5 Plus“

Xiaomi Redmi 5 Plus Viena populiariausių Kinijos kompanijų „Xiaomi“ visai neseniai pristatė naująjį „Redmi 5 Plus“ modelį, kuris tapo pirmuoju kompanijos įrenginiu su 18:9 formatu pasižyminčiu ekranu. Tiems, kurie ieško tokio tipo išmaniojo telefono už patrauklią kainą – „Xiaomi Redmi 5 Plus“ yra bene geriausias pasirinkimas rinkoje. Įrenginys pakankamai pigus, o „Xiaomi“ prekinis ženklas yra vertinamas kaip vertas pasitikėjimo. Naujasis „Xiaomi Redmi 5 Plus“ pasižymi 5,99 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška. Išmaniojo telefono veikimu rūpinasi vidutinės klasės įrenginiams skirtas „Qualcomm Snapdragon 625“ procesorius su 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės (ROM) atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele. Verta paminėti ir tai, jog galima įsigyti ir 4 GB/64 GB atminties konfigūracija pasižymintį modelį, tačiau jo kaina jau perkopia 200 JAV dolerių. „Redmi 5 Plus“ modelis taip pat turi 12 MPx raiškos vaizdo jutiklį nugarėlėje, o po juo įmontuotas ir pirštų antspaudų jutiklis. Priekinėje dalyje rasime 5 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris skirtas asmenukėms. Pirmojo beveik berėmio „Xiaomi“ telefono veikimu rūpinasi 4000 mAh talpos baterija. Tiesa, tiems, kurie gyvena atokiau nuo miesto centro – reikėtų žinoti, jog šis modelis nepalaiko B20 dažnio, o dėl šios priežasties galimai prasčiau veiks mobilusis 4G internetas.

„Xiaomi Redmi Note 4“

Xiaomi Redmi Note 4 Nors aukščiau pristatytas įrenginys prekyboje pasirodė visai neseniai, tačiau kiek anksčiau išleistas „Xiaomi“ vidutinės klasės modelis „Redmi Note 4“ išlieka bene geriausiu pasirinkimu rinkoje. Kaip ir prieš tai paminėtas modelis, taip ir šis veikia su „Qualcomm Snapdragon 625“ procesoriumi, tačiau už beveik tokią pačią kainą siūlo 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės (ROM) atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele. Palyginimui, „Redmi 5 Plus“ už šią kainą siūlo atitinkamai 3 GB ir 32 GB. 5,5 colių įstrižainės ekranu su Full HD raiška pasižymintis „Redmi Note 4“ taip pat turi 13 MPx raiškos vaizdo jutiklį nugarėlėje, kuris taip pat gali filmuoti vaizdą 120fps rėžimu. Nugarėlėje po kamera įmontuotas pirštų antspaudų jutiklis, o priekinėje dalyje rasime 5 MPx raiškos vaizdo jutiklį. Verta paminėti ir tai, jog „Redmi Note 4“ turi 4000 mAh talpos bateriją. Norintiems mėgautis geriausia ryšio kokybe ir maksimalia 4G interneto sparta reikėtų žinoti tai, jog reikėtų rinktis „Xiaomi Redmi Note 4“ modelį, kuris yra skirtas pasaulinei rinkai („Global version“), kuri palaiko kone visus įmanomus dažnius.

„Xiaomi Mi A1“

Xiaomi Mi A1 Dar vienas „Xiaomi“ išmanusis telefonas, tačiau jis ne visai standartinis šios kompanijos kūrinys. Patinka šio gamintojo įrenginiai, tačiau nepatinka jų naudojama vartotojo aplinka „MIUI“? Tuomet „Xiaomi Mi A1“ turėtų būti puikus pasirinkimas Jums, nes šis modelis veikia su „švaria“ „Android“ operacine sistema. „Xiaomi Mi A1“, kaip ir kiti du šio gamintojo telefonai, veikia su „Qualcomm Snapdragon 625“ procesoriumi bei turi 4 GB operatyviosios (RAM) atminties. Vidinės atminties kiekį galima pasirinkti prieš perkant šį įrenginį, o pasirinkimai yra du – 32 GB arba 64 GB. Verta paminėti ir tai, jog šio telefono nugarėlėje įmontuoti du vaizdo jutikliai, kurių abiejų raiška siekia 12 MPx, o vienas iš jų padės Jums užfiksuoti nuotraukas su „bokeh“ efektu. Priekinėje telefono dalyje įmontuotas 5 MPx raiškos vaizdo jutiklis. Šio išskirtinio „Xiaomi“ išmaniojo telefono veikimą palaiko 3080 mAh talpos baterija. Verta paminėti ir tai, jog šiam išmaniajam žadama siųsti programinės įrangos atnaujinimus bent du metus, o jau visai netrukus pasirodys ir atnaujinimas į „Android Oreo“ versiją. Tiesa, šiuo metu yra pasiekiamos „beta“ versijos su naujausia programine įranga.

„Huawei Honor 7x“

Huawei Honor 7x Nors šiame rinkinuke aptariami išmanieji telefonai, tačiau šįsyk rasime ir vieną, kuris yra kiek brangesnis – tai „Huawei Honor 7x“. Šis įrenginys kainuoja kiek daugiau nei 300 JAV dolerių, tačiau tai tikrai dėmesio vertas modelis, kuris veikia su „HiSilicon Kirin 659“ procesoriumi. „Huawei Honor 7x“ taip pat turi 4 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės (ROM) atminties. Išmanusis telefonas taip pat išsiskiria puikiu 5,93 colių įstrižainės ekranu, kuris pasižymi Full HD+ raiška bei 18:9 formatu. Be madingiausio ekrano tipo – šis „Huawei“ kūrinys turi ir dvigubą kamerą nugarėlėje. Išmaniojo telefono nugarėlėje įmontuotas pagrindinis 16 MPx raiškos jutiklis, o greta jo – 2 MPx raiškos jutiklis, kuris skirtas užfiksuoti nuotraukoms su „bokeh“ efektu. Priekinėje „Honor 7x“ dalyje rasime 8 MPx raiškos vaizdo jutiklį. Įrenginio veikimą palaiko 3340 mAh talpos baterija, o kalbant apie įrenginio palaikomus ryšio dažnius – vertėtų žinoti tai, jog šis modelis nepalaiko B20 dažnio.

„LeEco Le Pro 3 X722“

LeEco Le 3 Pro „LeEco“ kompanija pasižymi tuo, jog jų pristatyti išmanieji telefonai dar ganėtinai ilgai išlaiko stabilų veikimą ir aukštos klasės veikimą. Nors šiame rinkinuke jis ir paskutinis, tačiau tikrai ne prasčiausias tarp visų – „LeEco Le Pro 3 X722“. Šis įrenginys šiuo metu kainuoja maždaug 160 JAV dolerių, tačiau pasižymi tikrai puikiomis specifikacijomis. 5,5 colių įstrižainės ekranu su Full HD raiška pasižymintis įrenginys veikia su „Qualcomm Snapdragon 820“ procesoriumi.  „LeEco Le Pro 3 X722“ taip pat turi 4 GB operatyviosios bei 32 GB vidinės atminties. Nors pagrindinės specifikacijos išties būdingos aukšto lygio įrenginiams – visa kita pakankamai vidutiniška. „LeEco Le Pro 3 X722“ nugarėlėje turi 16 MPx raiškos kamerą, kuri geba filmuoti 4K raiška bei 120fps rėžimu, o priekinėje dalyje rasime 8 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris skirtas asmenukėms. Verta paminėti ir tai, jog šio įrenginio veikimą palaiko 4070 mAh talpos baterija. Problemų nekils ir naudojantis mobiliuoju internetu, nes šis modelis palaiko daugybę ryšio dažnių, o tarp jų ir B20.

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo