Antradienis, gruodžio 11, 2018
Straipsniai

TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 200 JAV dolerių – 2018 kovas

335peržiūros(-ų)

Telefonai.eu ir toliau tęsia savo rubriką, kurioje pristato 5 geriausius išmaniuosius telefonus, kurie yra pagaminti Kinijoje ir atitinka tam tikrą kainų grupę. Šiame rinkinuke mes Jums pristatome 5 populiariausius kiniškus įrenginius, kurių kaina yra maždaug 200 JAV dolerių.

Nors visai neseniai praūžė didžiausia mobiliųjų technologijų paroda „Mobile World Congress 2018“, tačiau bent jau šį mėnesį daugybės naujovių Jums pasiūlyti neturime. Šiame segmente atsirado tik vienas didesnio dėmesio vertas įrenginys. Mažai pasikeitęs, tačiau Jūsų dėmesiui – geriausi kovo mėnesio telefonai iki 200 JAV dolerių.

„Xiaomi Redmi 5 Plus“

Xiaomi Redmi 5 Plus

Viena populiariausių Kinijos kompanijų „Xiaomi“ visai neseniai pristatė naująjį „Redmi 5 Plus“ modelį, kuris tapo pirmuoju kompanijos įrenginiu su 18:9 formatu pasižyminčiu ekranu. Tiems, kurie ieško tokio tipo išmaniojo telefono už patrauklią kainą – „Xiaomi Redmi 5 Plus“ yra bene geriausias pasirinkimas rinkoje. Įrenginys pakankamai pigus, o „Xiaomi“ prekinis ženklas yra vertinamas kaip vertas pasitikėjimo.

Naujasis „Xiaomi Redmi 5 Plus“ pasižymi 5,99 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška. Išmaniojo telefono veikimu rūpinasi vidutinės klasės įrenginiams skirtas „Qualcomm Snapdragon 625“ procesorius su 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės (ROM) atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele. Verta paminėti ir tai, jog galima įsigyti ir 4 GB/64 GB atminties konfigūracija pasižymintį modelį, tačiau jo kaina jau perkopia 200 JAV dolerių.

„Redmi 5 Plus“ modelis taip pat turi 12 MPx raiškos vaizdo jutiklį nugarėlėje, o po juo įmontuotas ir pirštų antspaudų jutiklis. Priekinėje dalyje rasime 5 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris skirtas asmenukėms. Pirmojo beveik berėmio „Xiaomi“ telefono veikimu rūpinasi 4000 mAh talpos baterija. Tiesa, tiems, kurie gyvena atokiau nuo miesto centro – reikėtų žinoti, jog šis modelis nepalaiko B20 dažnio, o dėl šios priežasties galimai prasčiau veiks mobilusis 4G internetas.

„Xiaomi Redmi Note 4“

Xiaomi Redmi Note 4

Nors aukščiau pristatytas įrenginys prekyboje pasirodė visai neseniai, tačiau kiek anksčiau išleistas „Xiaomi“ vidutinės klasės modelis „Redmi Note 4“ išlieka bene geriausiu pasirinkimu rinkoje. Kaip ir prieš tai paminėtas modelis, taip ir šis veikia su „Qualcomm Snapdragon 625“ procesoriumi, tačiau už beveik tokią pačią kainą siūlo 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės (ROM) atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele. Palyginimui, „Redmi 5 Plus“ už šią kainą siūlo atitinkamai 3 GB ir 32 GB.

5,5 colių įstrižainės ekranu su Full HD raiška pasižymintis „Redmi Note 4“ taip pat turi 13 MPx raiškos vaizdo jutiklį nugarėlėje, kuris taip pat gali filmuoti vaizdą 120fps rėžimu. Nugarėlėje po kamera įmontuotas pirštų antspaudų jutiklis, o priekinėje dalyje rasime 5 MPx raiškos vaizdo jutiklį. Verta paminėti ir tai, jog „Redmi Note 4“ turi 4000 mAh talpos bateriją.

Norintiems mėgautis geriausia ryšio kokybe ir maksimalia 4G interneto sparta reikėtų žinoti tai, jog reikėtų rinktis „Xiaomi Redmi Note 4“ modelį, kuris yra skirtas pasaulinei rinkai („Global version“), kuri palaiko kone visus įmanomus dažnius.

 

„Xiaomi Mi A1“

Xiaomi Mi A1

Dar vienas „Xiaomi“ išmanusis telefonas, tačiau jis ne visai standartinis šios kompanijos kūrinys. Patinka šio gamintojo įrenginiai, tačiau nepatinka jų naudojama vartotojo aplinka „MIUI“? Tuomet „Xiaomi Mi A1“ turėtų būti puikus pasirinkimas Jums, nes šis modelis veikia su „švaria“ „Android“ operacine sistema.

„Xiaomi Mi A1“, kaip ir kiti du šio gamintojo telefonai, veikia su „Qualcomm Snapdragon 625“ procesoriumi bei turi 4 GB operatyviosios (RAM) atminties. Vidinės atminties kiekį galima pasirinkti prieš perkant šį įrenginį, o pasirinkimai yra du – 32 GB arba 64 GB. Verta paminėti ir tai, jog šio telefono nugarėlėje įmontuoti du vaizdo jutikliai, kurių abiejų raiška siekia 12 MPx, o vienas iš jų padės Jums užfiksuoti nuotraukas su „bokeh“ efektu. Priekinėje telefono dalyje įmontuotas 5 MPx raiškos vaizdo jutiklis.

Šio išskirtinio „Xiaomi“ išmaniojo telefono veikimą palaiko 3080 mAh talpos baterija. Verta paminėti ir tai, jog šiam išmaniajam žadama siųsti programinės įrangos atnaujinimus bent du metus, o jau visai netrukus pasirodys ir atnaujinimas į „Android Oreo“ versiją. Tiesa, šiuo metu yra pasiekiamos „beta“ versijos su naujausia programine įranga.

Huawei Honor 7x“

Huawei Honor 7x

Nors šiame rinkinuke aptariami išmanieji telefonai, tačiau šįsyk rasime ir vieną, kuris yra kiek brangesnis – tai „Huawei Honor 7x“. Šis įrenginys kainuoja kiek daugiau nei 300 JAV dolerių, tačiau tai tikrai dėmesio vertas modelis, kuris veikia su „HiSilicon Kirin 659“ procesoriumi.

„Huawei Honor 7x“ taip pat turi 4 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės (ROM) atminties. Išmanusis telefonas taip pat išsiskiria puikiu 5,93 colių įstrižainės ekranu, kuris pasižymi Full HD+ raiška bei 18:9 formatu. Be madingiausio ekrano tipo – šis „Huawei“ kūrinys turi ir dvigubą kamerą nugarėlėje.

Išmaniojo telefono nugarėlėje įmontuotas pagrindinis 16 MPx raiškos jutiklis, o greta jo – 2 MPx raiškos jutiklis, kuris skirtas užfiksuoti nuotraukoms su „bokeh“ efektu. Priekinėje „Honor 7x“ dalyje rasime 8 MPx raiškos vaizdo jutiklį. Įrenginio veikimą palaiko 3340 mAh talpos baterija, o kalbant apie įrenginio palaikomus ryšio dažnius – vertėtų žinoti tai, jog šis modelis nepalaiko B20 dažnio.

„ZTE Blade V9“

Išmaniųjų telefonų gamintojas ZTE pristatė tikrai patrauklų išmanųjį telefoną „ZTE Blade V9“. Maždaug 159,99 JAV dolerių kainuojantis įrenginys pristatytas Barselonoje įvykusioje „Mobile World Congress 2018“ parodoje ir yra tikrai vertas Jūsų dėmesio.

„ZTE Blade V9“ pasižymi 5,7 colių įstrižainės ekranu su FullHD+ raiška bei itin siaurais ekrano rėmeliais kraštuose. Išmaniojo telefono veikimą palaiko „Qualcomm Snapdragon 450“ procesorius su 3 GB operatyviosios bei 32 GB vidinės atminties, kurią dar galimą praplėsti ir atminties kortele.

Išmanusis telefonas nugarėlėje turi dvigubą kamerų konfigūracią nugarėlėje – pagrindinis jutiklis yra 16 MPx raiškos, o antrasis – 5 MPx raiškos ir skirtas „bokeh“ efektui sukurti. Priekinėje „ZTE Blade V9“ rasime 13 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuri skirtas asmenukėms. Verta paminėti ir tai, jog telefono veikimą palaiko 3200 mAh talpos baterija.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.