TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 250 eurų – 2018 birželis

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2018-06-08
0 Pasidalinimai
12 Peržiūros
Kiniški išmanieji telefonai vis labiau užkariauja ne tik Lietuvos, tačiau ir visos Europos rinkas. Tokie įrenginiai dažniausiai pasižymi itin patrauklia kainą, o už ją suteikia tikrai ne prastas, o ne retai ir labai geras specifikacijas. Telefonai.eu šiandien siūlo pažvelgti į geriausių gegužės mėnesio kiniškų išmaniųjų telefonų iki 250 eurų penketuką. Deja, tačiau iš esmės telefonai išliko tie patys, bet šiek tiek keitėsi jų pozicija penketuke. Kaip bebūtų, siūlome pažvelgti į geriausius šio mėnesio išmaniuosius iki 250 eurų, o pigiausio jų kaina - vos 180 eurų.

„Xiaomi Redmi Note 5“

Xiaomi Redmi Note 5 išmanusis Xiaomi Redmi Note 5 Labiausiai Jūsų dėmesio vertas išmanusis telefonas už mažiau nei 250 eurų - „Xiaomi Redmi Note 5“. Nors kolkas vyksta tik išankstiniai pardavimai, tačiau 5,99 colių įstrižainės ekranu su Full HD raiška pasižymintis įrenginys yra tikrai akį traukiantis variantas. Nuo 180 eurų kainuojantis „Redmi Note 5“ modelis pasižymi „Qualcomm Snapdragon 636“ procesoriumi su 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties. Tiesa, už kiek didesnę kainą galima įsigyti ir modelį su atitinkamai 4 GB ir 64 GB atminties. Išmaniojo telefono veikimą palaiko 4000 mAh talpos baterija. Išmanusis telefonas nugarėlėje turi įmontuotą dvigubą kamerą, kuri pasižymi 12 MPx ir 5 MPx raiškos vaizdo jutikliais, o priekinėje dalyje gamintojas įmontavo 13 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris skirtas asmenukėms fiksuoti. Verta paminėti ir tai, jog „Redmi Note 5“ palaiko visus reikiamus 4G ryšio dažnius, todėl Jums nekils jokių problemų naudojantis šiuo įrenginiu Lietuvoje.

„Lenovo S5“

Lenovo telefonai Lenovo S5 Nors pastaruoju metu iš gamintojo „Lenovo“ stovyklos nebuvo girdėti daug naujienų, tačiau naujasis „Lenovo S5“ yra tikrai įdomus pasirinkimas. Maždaug 238 eurus kainuojantis išmanusis telefonas pasižymi 5,7 colių įstrižainės ekranu su Full HD raiškos ekranu. Tiesa, šio įrenginio ekranas nėra toks berėmis kaip dauguma šiemet išleidžiamų telefonų. „Lenovo S5“ veikia su „Qualcomm Snapdragon 625“ procesoriumi, o jo stabilų veikimą užtikrina 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti su atminties kortele iki 128 GB. Išmanusis telefonas turi 3000 mAh talpos bateriją, o pačiame telefone įdiegta „ZUI 3.7“ operacinė sistema, kuri sukurta pagal „Android Oreo“ versiją. Kaip ir įprasta, šis išmanusis telefonas nugarėlėje turi dvigubą kamerą, kurią sudaro du 13 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinėje dalyje rasime 16 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuri skirtas asmenukėms.

„UMIDIGI S2 Pro“

UMIDIGI S2 Pro telefonai UMIDIGI S2 Pro Ganėtinai gerą pasiūlymą iki 250 eurų turi ir gamintojas „UMIDIGI“, kurio išmanųjį telefoną galime rasti ir kitame šio mėnesio rinkinuke. Naujasis „UMIDGI S2 Pro“ pasižymi 6 colių įstrižainės ekranu su Full HD raiška ir šiuo metu kainuoja maždaug 229 eurus. Beveik berėmiu ekranu pasižymintis telefonas veikia su „MediaTek Helio P25“ procesoriumi bei turi 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti su atminties kortele iki 256 GB. „UMIDIGI S2 Pro“ veikimą palaiko net 5100 mAh talpos baterija. „UMIDIGI S2 Pro“ išmanusis telefonas nugarėlėje turi dvigubą kamerą, kurią sudaro 13 MPx raiškos ir 5 MPx raiškos vaizdo jutikliai. Priekinėje dalyje gamintojas įmontavo 16 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris skirtas asmenukėms fiksuoti.  

„Elephone S8“

Elephone S8 telefonai Elephone S8 O jeigu įsigyti išmanųjį telefoną už kiek daugiau nei 200 eurų, tačiau su 2K raiškos ekranu? „Elephone“ turi vieną tokį pasiūlymą - tai 6,0 colių įstrižainės ekranu išsiskiriantis „Elephone S8“ telefonas, kurį dabar galima įsigyti už maždaug 213 eurų. Išmanusis telefonas pagamintas su „MediaTek Helio X25“ procesoriumi, o jo stabiliu veikimu rūpinasi 4 GB operatyviosios (RAM) ir 64 GB vidinės atminties. „Elephone S8“ veikimą palaiko 4000 mAh talpos baterija, o pats įrenginys veikia su „Android 7.1.1“ operacinės sistemos versija. Nors dauguma išmaniųjų telefonų jau turi dvi kameras nugarėlėje, tačiau „Elephone S8“ turi tik vieną - 21 MPx raiškos vaizdo jutiklį. Priekinėje telefono dalyje rasime 8 MPx raiškos vaizdo jutiklį.

„Xiaomi Redmi S2“

Xiaomi telefonai „Xiaomi Redmi S2“ išmanusis telefonas Visai neseniai pasirodęs „Xiaomi Redmi S2“ kainuoja maždaug 160 eurų ir yra turbūt pigiausias išmanusis telefone šiame rinknuke. Kaip bebūtų, šis įrenginys tikrai vertas Jūsų dėmesio, o paties gamintojo teigimu, jis puikiai tinkamas asmenukių mėgėjams. Išmanusis telefonas veikia su „Qualcomm Snapdragon 625“ procesoriumi bei turi 4 GB operatyviosios bei 64 GB vidinės atminties. „Redmi S2“ pasižymi 5,99 colių įstrižainės ekranu su HD+ raiška. Paties įrenginio veikimu rūpinasi 3080 mAh talpos baterija. „Xiaomi Redmi S2“, kaip ir įprasta, turi dvigubą kamerą, kurią sudaro 12 MPx ir 5 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinėje dalyje rasime 16 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris padės Jums užfiksuoti puikias asmenukes. Vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, jog šis išmanusis telefonas palaiko visus reikiamus 4G interneto dažnius Lietuvoje.

Parašyti komentarą