Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Straipsniai

TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 500 eurų – 2018 birželis

454peržiūros(-ų)

Kiniški išmanieji telefonai vis labiau užkariauja ne tik Lietuvos, tačiau ir visos Europos rinkas. Tokie įrenginiai dažniausiai pasižymi itin patrauklia kainą, o už ją suteikia tikrai ne prastas, o ne retai ir labai geras specifikacijas.

Telefonai.eu šiandien siūlo pažvelgti į geriausių birželio mėnesio kiniškų išmaniųjų telefonų iki 500 eurų penketuką. Šio mėnesio penketuke – keletas naujovių, kuris turėtų sulaukti nemažo Jūsų dėmesio! Taigi, jeigu ieškote aukštos klasės išmaniojo telefono iki 500 eurų – rekomenduojame pasižvalgyti po šį penketuką.

Geriausi kainų pasiūlymai

Aliexpress.com
€310,82
Ebay.com
€394,00
Bigbox.lt
€395,00
Avitela.lt
€429,99
Banggood.com
€604,14

„Xiaomi Mi 8“

Xiaomi Mi 8
Xiaomi Mi 8

Naujasis „Xiaomi Mi 8“ oficialiai pristatytas buvo vos prieš keletą savaičių ir jau dabar yra laikomas kaip vienas geriausių kiniškų telefonų. Nors šiuo metu jį galima įsigyti už maždaug 513 eurų, tačiau tai tikrai vertas dėmesio flagmanas.

Išmanusis telefonas pasižymi 6,21 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei turi ekrano išpjovą viršutinėje dalyje. Verta paminėti ir tai, jog ekrano su korpusu santykis siekia 88,5 proc. „Xiaomi Mi 8“ veikimu rūpinasi aukščiausios klasės „Qualcomm Snapdragon 845“ procesorius su 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties.

Telefono nugarėlėje rasime dvigubą kamerą, kurią sudaro du 12 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinėje dalyje įmontuotas 20 MPx raiškos vaizdo jutiklis, kuris skirtas asmenukėms. Priešingai nei anksčiau, naujasis „Xiaomi Mi 8“ puikiai veiks Lietuvoje su visais 4G ryšio dažniais.

„Honor 10“

Honor 10
Honor 10

Naujasis „Honor 10“ išties dėmesio vertas išmanusis telefonas. Prieš kelias dienas Europos rinkai pristatytas įrenginys kainuoja nuo 400 eurų, o už geriausią jo versiją tektų sumokėti tik 450. Nors jo kaina pakankamai žema, bet specifikacijos – tikrai ne prastos.

Išmanusis telefonas veikia su „Kirin 970“ procesoriumi, kuris naudojamas tokiuose įrenginiuose kaip „Huawei Mate 10 Pro“ ar „Huawei P20“. Sklandų „Honor 10“ veikimą užtikrina 4 GB operatyviosios (RAM) bei pasirinktinai 64 GB arba 128 GB vidinės atminties. Įrenginys taip pat turi 3400 mAh talpos bateriją su greito įkrovimo funkcija, o telefone sukasi „EMUI 8.1“ sistema, kuri sukurta pagal „Android 8.1“ operacinę sistemą.

Londone pristatytas „Honor 10“ nugarėlėje turi dvigubą kameros konfigūraciją, kurią sudaro 24 MPx ir 16 MPx raiškos vaizdo jutikliai. Priekinėje dalyje rasime 24 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris skirtas asmenukėms.

OnePlus 6

OnePlus 6
OnePlus 6

Nieko tikriausiai nenustebins, jog šioje kategorijoje visuomet randame Kinijos startuolio „OnePlus“ įrenginį. Šio mėnesio rinkinuke – naujasis „OnePlus 6“, kurį šiuo metu „Gearbest“ internetinėje parduotuvėj galima įsigyti už mažiau nei 500 eurų!

Naujasis „flagmanų žudikas“ pasižymi 6,28 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei ekrano išpjova viršutinėje dalyje. Išmaniojo telefono veikimu rūpinasi „Qualcomm Snapdragon 845“ procesorius su 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties. „OnePlus 6“ modelį energija aprūpina talpi 3300 mAh talpos baterija.

Išmaniojo telefono nugarėlėje rasime dvigubą kamerą, kurią sudaro 16 MPx ir 20 MPx raiškos vaizdo jutikliai. Priekinėje dalyje įmontuota 16 MPx raiškos vaizdo kamera, kuri skirta fiksuoti asmenukėms.

„Meizu E3“

Meizu telefonai
Meizu E3

Išmaniųjų telefonų gamintojas „Meizu“ šiemet išties išgyvena revoliucinius metus ir pristatė jau ne vieną dėmesio vertą telefoną. Dėmesio vertą pasiūlymą jie turi ir šioje kainos kategorijoje. Tai naujasis „Meizu E3“, kurio kaina siekia 393 eurus.

Naujasis kompanijos flagmanas pasižymi 5,99 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška. Išmaniojo telefono veikimu rūpinasi „Qualcomm Snapdragon 636“ serijos procesorius su 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele.

Kaip ir įprasta, „Meizu E3“ nugarėlėje rasime dvigubą kamerą, kurią sudaro 12 MPx ir 20 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinėje dalyje – 8 MPx raiškos vaizdo jutiklis, kuris skirtas asmenukėms. Verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog telefono veikimu rūpinasi 3360 mAh talpos baterija, o telefone įdiegta „FlymeOS“ operacinė, kuri sukurta pagal „Android 7.1.2“ sistemos versiją.

„Nubia Z17s“

Nubia telefonai
Nubia Z17s

Praėjusį mėnesį penketuke turėjome „ZTE Nubia Z17“, o šį mėnesį jį keičia atnaujinta jo versija – „Nubia Z17S“. Kaip ir pirmtakas, „ZTE Nubia Z17S“ pasižymi „Qualcomm Snapdragon 835“ procesoriumi, kurio stabilų veikimą užtikrina 6 GB operatyviosios (RAM) ir 64 GB vidinės (ROM) atminties. Šis įrenginys pasižymi ir madingiausiu ekranu – turi 5,73 įstrižainės ekraną, kuris pasižymi itin plonais rėmeliais.

„Nubia Z17S“ nugarėlėje turi du vaizdo jutiklius – pirmasis jų pasižymi 12,2 MPx raiška su f/1.8 diafragma bei optiniu vaizdo stabilizavimu, o antrasis yra net 23 MPx raiškos su „B&W“ jutikliu. Verta paminėti ir tai, jog priekinėje dalyje taip pat rasime du jutiklius – abu jie yra 5 MPx raiškos.

Išmanusis telefonas taip pat turi 3100 mAh talpos bateriją su greito įkrovimo funkcija. Kaip jau tampa įprasta – šis įrenginys neturi ir ausinių jungties, kurią pašalina vis daugiau telefonų gamintojų. Verta paminėti ir tai, jog naudojantis šiuo telefonu Lietuvoje Jums neteks susidurti su 4G mobiliojo ryšio problemomis.

1 komentaras

  1. Idomu skaityti. Kadangi daug rasote apie kiniskus telefonus, butu idomu daugiau suzinoti apie tiekejus, galimybes isigyti ir ar realiai egzistuoja bent minimali kokybes garantija.
    Taip pat gal reiketu informuoti skaitytojus, kad realiai perkant tiesiogiai is Kinijos del ismuitinimo ir PVM, kaina bent 100 Eur isaugtu.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.