Sekmadienis, spalio 21, 2018
Straipsniai

TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 500 eurų – 2018 gegužė

416peržiūros(-ų)

Kiniški išmanieji telefonai vis labiau užkariauja ne tik Lietuvos, tačiau ir visos Europos rinkas. Tokie įrenginiai dažniausiai pasižymi itin patrauklia kainą, o už ją suteikia tikrai ne prastas, o ne retai ir labai geras specifikacijas.

Telefonai.eu šiandien siūlo pažvelgti į geriausių gegužės mėnesio kiniškų išmaniųjų telefonų iki 500 eurų penketuką. Pasikeitimų šį mėnesį nėra daug, tačiau pirmoji pozicijoje – naujokas, kuris Europos rinkai buvo pristatytas vos prieš keletą dienų. Taigi, jeigu ieškote aukštos klasės išmaniojo telefono iki 500 eurų – rekomenduojame pasižvalgyti po šį penketuką.

Honor 10“

Honor 10
Honor 10

Naujasis „Honor 10“ išties dėmesio vertas išmanusis telefonas. Prieš kelias dienas Europos rinkai pristatytas įrenginys kainuoja nuo 400 eurų, o už geriausią jo versiją tektų sumokėti tik 450. Nors jo kaina pakankamai žema, bet specifikacijos – tikrai ne prastos.

Išmanusis telefonas veikia su „Kirin 970“ procesoriumi, kuris naudojamas tokiuose įrenginiuose kaip „Huawei Mate 10 Pro“ ar „Huawei P20“. Sklandų „Honor 10“ veikimą užtikrina 4 GB operatyviosios (RAM) bei pasirinktinai 64 GB arba 128 GB vidinės atminties. Įrenginys taip pat turi 3400 mAh talpos bateriją su greito įkrovimo funkcija, o telefone sukasi „EMUI 8.1“ sistema, kuri sukurta pagal „Android 8.1“ operacinę sistemą.

Londone pristatytas „Honor 10“ nugarėlėje turi dvigubą kameros konfigūraciją, kurią sudaro 24 MPx ir 16 MPx raiškos vaizdo jutikliai. Priekinėje dalyje rasime 24 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris skirtas asmenukėms.

„Xiaomi Mi 6“

Xiaomi Mi 6
Xiaomi Mi 6

Nors naujausias „Xiaomi“ flagmanas ir nesulaukė tokio populiarumo kaip pernykštis, tačiau „Xiaomi Mi 6“ vis tiek yra vienas geriausių išmaniųjų telefonų už mažiau nei 500 eurų. Šiuo metu šį išmanųjį telefoną galima įsigyti nuo maždaug 344 eurų, o už tai Jūs gaunate „Qualcomm Snapdragon 835“ procesorių su 6 GB operatyviosios (RAM) ir 64 GB vidinės (ROM) atminties.

5,15 colių įstrižainės ekranu pasižymintis „Xiaomi Mi 6“ yra pakankamai kompaktiškas telefonas. Įrenginio nugarėlėje rasime 12 MPx raiškos pagrindinį vaizdo jutiklį, kurio diafragmos dydis – f/1.8, o šalia jo – 12 MPx raiškos antrasis vaizdo jutiklis. Priekinėje šio išmaniojo dalyje rasime namų mygtuką su pirštų antspaudų jutikliu.

„Xiaomi Mi 6“ veikimą palaiko 3350 mAh talpos baterija, o pats įrenginys palaiko ir „Qualcomm Quick Charge 3.0“ technologiją. Tiesa, reikėtų žinoti tai, jog šis išmanusis telefonas nepalaiko B20 dažnio, todėl mobilusis internetas Jums gali veikti kiek lėčiau nei įprasta arba jo signalas būti kiek prastesnis.

„Meizu E3“

Meizu telefonai
Meizu E3

Išmaniųjų telefonų gamintojas „Meizu“ šiemet išties išgyvena revoliucinius metus ir pristatė jau ne vieną dėmesio vertą telefoną. Dėmesio vertą pasiūlymą jie turi ir šioje kainos kategorijoje. Tai naujasis „Meizu E3“, kurio kaina siekia 393 eurus.

Naujasis kompanijos flagmanas pasižymi 5,99 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška. Išmaniojo telefono veikimu rūpinasi „Qualcomm Snapdragon 636“ serijos procesorius su 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele.

Kaip ir įprasta, „Meizu E3“ nugarėlėje rasime dvigubą kamerą, kurią sudaro 12 MPx ir 20 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinėje dalyje – 8 MPx raiškos vaizdo jutiklis, kuris skirtas asmenukėms. Verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog telefono veikimu rūpinasi 3360 mAh talpos baterija, o telefone įdiegta „FlymeOS“ operacinė, kuri sukurta pagal „Android 7.1.2“ sistemos versiją.

„Nubia Z17s“

Nubia telefonai
Nubia Z17s

Praėjusį mėnesį penketuke turėjome „ZTE Nubia Z17“, o šį mėnesį jį keičia atnaujinta jo versija – „Nubia Z17S“. Kaip ir pirmtakas, „ZTE Nubia Z17S“ pasižymi „Qualcomm Snapdragon 835“ procesoriumi, kurio stabilų veikimą užtikrina 6 GB operatyviosios (RAM) ir 64 GB vidinės (ROM) atminties. Šis įrenginys pasižymi ir madingiausiu ekranu – turi 5,73 įstrižainės ekraną, kuris pasižymi itin plonais rėmeliais.

„Nubia Z17S“ nugarėlėje turi du vaizdo jutiklius – pirmasis jų pasižymi 12,2 MPx raiška su f/1.8 diafragma bei optiniu vaizdo stabilizavimu, o antrasis yra net 23 MPx raiškos su „B&W“ jutikliu. Verta paminėti ir tai, jog priekinėje dalyje taip pat rasime du jutiklius – abu jie yra 5 MPx raiškos.

Išmanusis telefonas taip pat turi 3100 mAh talpos bateriją su greito įkrovimo funkcija. Kaip jau tampa įprasta – šis įrenginys neturi ir ausinių jungties, kurią pašalina vis daugiau telefonų gamintojų. Verta paminėti ir tai, jog naudojantis šiuo telefonu Lietuvoje Jums neteks susidurti su 4G mobiliojo ryšio problemomis.

„Xiaomi Mi Note 3“

Nors „Xiaomi Mi Note 3“ nėra laikomas flagmanu, tačiau dėl savo aukštos kokybės ir puikios kainos (maždaug 400 JAV dolerių) yra puikiai vertinamas ne tik apžvalgininkų, tačiau ir vartotojų. Išmanusis telefonas neveikia su galingiausiu procesoriumi, tačiau gali pasigirti tuo, jog turi „Qualcomm Snapdragon 660“ lustą su 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties.

Įdomu ir tai, jog remiantis „DxO Mark“ reitingu – „Xiaomi Mi Note 3“ yra vienas geriausiai fotografuojančių kiniškų telefonų. 5,5 colių įstrižainės ekranu pasižymintis įrenginys nugarėlėje turi du 12 MPx raiškos vaizdo jutiklius, o priekinėje dalyje rasime 16 MPx raiškos jutiklį. Verta paminėti ir tai, jog telefono veikimą palaiko 3500 mAh talpos baterija.

 

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.