TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 500 eurų – 2018 gruodis

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2018-12-24
0 Pasidalinimai
21 Peržiūros
Kiniški išmanieji telefonai vis labiau užkariauja ne tik Lietuvos, tačiau ir visos Europos rinkas. Tokie įrenginiai dažniausiai pasižymi itin patrauklia kainą, o už ją suteikia tikrai ne prastas, o ne retai ir labai geras specifikacijas. Telefonai.eu šiandien siūlo pažvelgti į geriausių gruodžio mėnesio kiniškų išmaniųjų telefonų iki 500 eurų penketuką. Esminių pasikeitimų šį mėnesį kaip ir neįvyko ir penketuke toliau dominuoja „Xiaomi“ kuriami produktai. Tad, siūlome dar kartą peržvelgti geriausius kiniškus telefonus, kuriuos galite įsigyti už mažiau nei 500 eurų.

„Xiaomi Pocophone F1“

Kinijos kompanija „Xiaomi“ dažnai gali pasiūlyti itin patrauklių įrenginių už žemesnę kainą, o naujausias jų kūrinys - „Pocophone F1“, kuris yra pigiausias išmanusis telefonas su „Qualcomm Snapdragon 845“ procesoriumi. Šis prietaisas kainuoja maždaug 300 eurų. „Pocophone F1“ kainas Lietuvoje visada galite patikrinti portale kaina24.lt. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=8730 limit=5 currency=EUR] „Poco F1“ pasižymi 6,18 colių įstrižainės ekranu su Full HD raiška bei veikia, su jau minėtų, „Snapdragon 845“ procesoriumi. Flagmano specifikacijomis išsiskiriantis įrenginys taip pat turi 6 GB operatyviosios (RAM) bei pasirinktinai 64 GB arba 128 GB vidinės atminties. Išmaniojo telefono nugarėlėje rasime 12,2 MPx raiškos ir 5 MPx raiškos vaizdo jutiklius, o priekinėje dalyje įmontuota kamera su 20 MPx raiškos vaizdo jutikliu. „Xiaomi Pocophone F1“ veikimą palaiko 4000 mAh talpos baterija, o telefone sukasi „MIUI 9.5“ vartotojo sąsaja, kuri sukurta pagal „Android 8.0 Oreo“ operacinės sistemos versiją.

„Honor 10“

Honor 10 Honor 10 Naujasis „Honor 10“ išties dėmesio vertas išmanusis telefonas. Prieš kelias dienas Europos rinkai pristatytas įrenginys kainuoja nuo 400 eurų, o už geriausią jo versiją tektų sumokėti tik 450. Nors jo kaina pakankamai žema, bet specifikacijos - tikrai ne prastos. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=7144 limit=5 currency=EUR] Išmanusis telefonas veikia su „Kirin 970“ procesoriumi, kuris naudojamas tokiuose įrenginiuose kaip „Huawei Mate 10 Pro“ ar „Huawei P20“. Sklandų „Honor 10“ veikimą užtikrina 4 GB operatyviosios (RAM) bei pasirinktinai 64 GB arba 128 GB vidinės atminties. Įrenginys taip pat turi 3400 mAh talpos bateriją su greito įkrovimo funkcija, o telefone sukasi „EMUI 8.1“ sistema, kuri sukurta pagal „Android 8.1“ operacinę sistemą. Londone pristatytas „Honor 10“ nugarėlėje turi dvigubą kameros konfigūraciją, kurią sudaro 24 MPx ir 16 MPx raiškos vaizdo jutikliai. Priekinėje dalyje rasime 24 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris skirtas asmenukėms.

„Xiaomi Mi 8“

Xiaomi Mi 8 Xiaomi Mi 8 Naujasis „Xiaomi Mi 8“ oficialiai pristatytas buvo vos prieš keletą savaičių ir jau dabar yra laikomas kaip vienas geriausių kiniškų telefonų. Nors šiuo metu jį galima įsigyti už mažiau nei 500 eurų, tačiau tai tikrai vertas dėmesio flagmanas. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=7426 limit=5 currency=EUR] Išmanusis telefonas pasižymi 6,21 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei turi ekrano išpjovą viršutinėje dalyje. Verta paminėti ir tai, jog ekrano su korpusu santykis siekia 88,5 proc. „Xiaomi Mi 8“ veikimu rūpinasi aukščiausios klasės „Qualcomm Snapdragon 845“ procesorius su 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties. Telefono nugarėlėje rasime dvigubą kamerą, kurią sudaro du 12 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinėje dalyje įmontuotas 20 MPx raiškos vaizdo jutiklis, kuris skirtas asmenukėms. Priešingai nei anksčiau, naujasis „Xiaomi Mi 8“ puikiai veiks Lietuvoje su visais 4G ryšio dažniais.

„OnePlus 6“

OnePlus 6 OnePlus 6 Nieko tikriausiai nenustebins, jog šioje kategorijoje visuomet randame Kinijos startuolio „OnePlus“ įrenginį. Šio mėnesio rinkinuke - naujasis „OnePlus 6“, kurį šiuo metu daugumoje internetinių parduotuvių galima įsigyti už daugiau ar mažiau nei 500 eurų. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=7308 limit=5 currency=EUR] Naujasis „flagmanų žudikas“ pasižymi 6,28 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei ekrano išpjova viršutinėje dalyje. Išmaniojo telefono veikimu rūpinasi „Qualcomm Snapdragon 845“ procesorius su 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties. „OnePlus 6“ modelį energija aprūpina talpi 3300 mAh talpos baterija. Išmaniojo telefono nugarėlėje rasime dvigubą kamerą, kurią sudaro 16 MPx ir 20 MPx raiškos vaizdo jutikliai. Priekinėje dalyje įmontuota 16 MPx raiškos vaizdo kamera, kuri skirta fiksuoti asmenukėms.

„Xiaomi Mi Mix 2s“

Šių metų pradžioje pradžioje Kinijos gamintojas „Xiaomi“ pristatė „Mi Mix 2s“ išmanųjį telefoną, kurio kaina pastaruoju metu nukrito žemiau 500 eurų ribos ir tai tikrai yra patrauklus pasiūlymas. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=7435 limit=5 currency=EUR] Itin siaurais ekrano rėmeliais pasižymintis išmanusis veikia su „Qualcomm Snapdragon 845“ procesoriumi bei turi 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties, kas yra būdinga itin aukštos klasės telefonams. Įrenginys taip pat pasižymi bene geriausiomis fotografavimo galimybėmis tarp visų „Xiaomi“ telefonų. Nugarėlėje flagmanas turi pagrindinę kamerą su 12 MPx raiškos vaizdo jutikliu bei f/1.8 dydžio diafragma bei tokios pat raiškos antrinį sensorių, kuris skirtas portretams fiksuoti. Verta paminėti ir tai, jog „Xiaomi Mi Mix 2s“ palaiko „Dual Pixel“ technologiją, kuri skirta itin paspartinti auto fokusą.

Parašyti komentarą