Antradienis, gruodžio 11, 2018
Straipsniai

TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 500 JAV dolerių – 2018 vasaris

189peržiūros(-ų)

Kinijoje gaminami išmanieji telefonai tampa vis populiaresni ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Telefonai.eu kiekvieną mėnesį pateiks geriausių Kinijoje pagamintų išmaniųjų telefonų rinkinukus, kuriuose geriausi telefonai bus suskirstyti pagal kainą. Kaip bebūtų gaila, tačiau kolkas naujieji metai neatnešė nieko ypatingai naujo.

Geriausi išmanieji telefonai iki 500 JAV dolerių išliko nepakitę ir vasario mėnesį, tačiau vertėtų net neabejoti, kad nemažai pakeitimų turėsime jau kovo mėnesį. Kaip bebūtų, dar kartą pažvelkime į geriausius kiniškus išmaniuosius telefonus, kurių kainą siekia maždaug 500 JAV dolerių.

„OnePlus 5T“

OnePlus 5T
OnePlus 5T

Tikriausiai turėjo būti nesunku atspėti, jog Kinijos startuolio „OnePlus“ naujausias modelis „5T“ bus įtrauktas į šį rinkinuką. Taip, oficialioje parduotuvėje jis kainuoja 600 JAV dolerių, tačiau „Banggood“ jį galima įsigyti už 558 JAV dolerius. Ir tai yra suma už turbūt sparčiausią „Android“ telefoną rinkoje.

„OnePlus 5T“ pasižymi 6,01 colių įstrižainės AMOLED ekranu, kuris dengia 80,5% priekinės įrenginio panelės, o pats ekranas pasižymi 18:9 formatu. Įrenginio veikimu rūpinasi „Qualcomm Snapdragon 835“ procesorius su 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės (ROM) atminties.

Negalima pamiršti ir to, jog nugarėlėje šis įrenginys turi 16 MPx raiškos pagrindinį vaizdo jutiklį, kurio diafragma yra f/1.7, o šalia jo veikia 20 MPx raiškos jutiklis, kuris padeda kamerai užfiksuoti aukštos kokybės nuotraukos tamsoje. „OnePlus 5T“ veikimą palaiko 3300 mAh talpos baterija, o telefone veikia operacinė sistema pagal „Android 7.1.1“ versiją.

„Xiaomi Mi 6“

Xiaomi Mi 6
Xiaomi Mi 6

Nors naujausias „Xiaomi“ flagmanas ir nesulaukė tokio populiarumo kaip pernykštis, tačiau „Xiaomi Mi 6“ vis tiek yra vienas geriausių išmaniųjų telefonų už maždaug 500 JAV dolerių. Šiuo metu šį išmanųjį telefoną galima įsigyti nuo maždaug 445,99 JAV dolerių, o už tai Jūs gaunate „Qualcomm Snapdragon 835“ procesorių su 6 GB operatyviosios (RAM) ir 64 GB vidinės (ROM) atminties.

5,15 colių įstrižainės ekranu pasižymintis „Xiaomi Mi 6“ yra pakankamai kompaktiškas telefonas. Įrenginio nugarėlėje rasime 12 MPx raiškos pagrindinį vaizdo jutiklį, kurio diafragmos dydis – f/1.8, o šalia jo – 12 MPx raiškos antrasis vaizdo jutiklis. Priekinėje šio išmaniojo dalyje rasime namų mygtuką su pirštų antspaudų jutikliu.

„Xiaomi Mi 6“ veikimą palaiko 3350 mAh talpos baterija, o pats įrenginys palaiko ir „Qualcomm Quick Charge 3.0“ technologiją. Tiesa, reikėtų žinoti tai, jog šis išmanusis telefonas nepalaiko B20 dažnio, todėl mobilusis internetas Jums gali veikti kiek lėčiau nei įprasta arba jo signalas būti kiek prastesnis.

„Nubia Z17s“

Praėjusį mėnesį penketuke turėjome „ZTE Nubia Z17“, o šį mėnesį jį keičia atnaujinta jo versija – „Nubia Z17S“. Kaip ir pirmtakas, „ZTE Nubia Z17S“ pasižymi „Qualcomm Snapdragon 835“ procesoriumi, kurio stabilų veikimą užtikrina 6 GB operatyviosios (RAM) ir 64 GB vidinės (ROM) atminties. Šis įrenginys pasižymi ir madingiausiu ekranu – turi 5,73 įstrižainės ekraną, kuris pasižymi itin plonais rėmeliais.

„Nubia Z17S“ nugarėlėje turi du vaizdo jutiklius – pirmasis jų pasižymi 12,2 MPx raiška su f/1.8 diafragma bei optiniu vaizdo stabilizavimu, o antrasis yra net 23 MPx raiškos su „B&W“ jutikliu. Verta paminėti ir tai, jog priekinėje dalyje taip pat rasime du jutiklius – abu jie yra 5 MPx raiškos.

Išmanusis telefonas taip pat turi 3100 mAh talpos bateriją su greito įkrovimo funkcija. Kaip jau tampa įprasta – šis įrenginys neturi ir ausinių jungties, kurią pašalina vis daugiau telefonų gamintojų. Verta paminėti ir tai, jog naudojantis šiuo telefonu Lietuvoje Jums neteks susidurti su 4G mobiliojo ryšio problemomis.

Honor View 10“

Honor View 10
Honor View 10

Tikriausi visi žinote apie naujausią „Huawei“ flagmaną „Mate 10 Pro“, tačiau ar žinojote, kad gamintojas neseniai išleido labai panašų, tačiau mažiau galingą ir kone dvigubai pigesnį modelį? Taip, naujasis „Honor View 10“ yra gerokai pigesnę kompanijos flagmano versija, kuri veikia su „Kirin 970“ procesoriumi bei turi 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės (ROM) atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele.

5,99 colių įstrižainės ekranu pasižymintis įrenginys nugarėlėje turi du vaizdo jutiklius – pirmasis 16 MPx raiškos, o antrasis – 20 MPx raiškos. Priekinėje „Honor View 10“ dalyje rasime 13 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris skirtas asmenukėms. Verta paminėti tai, jog šio telefono veikimą palaiko 3750 mAh talpos baterija, o telefone sukasi „Android 8.0“ operacinės sistemos versija.

„Oppo R11s“

Oppo r11s
Oppo r11s

Išmanusis telefonas su 6,01 įstrižainės AMOLED ekranu, kuris pasižymi Full HD+ raiška ir 18:9 formatu – tai „Oppo R11s“. Iš esmės šis telefonas yra labai panašus į „OnePlus 5T“, tačiau ne toks galingas. Pastarasis veikia su „Qualcomm Snapdragon 660“ procesoriumi bei turi 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės (ROM) atminties.

Pažvelkime į šio išmaniojo telefono kameras. Nugarėlėje įmontuotas pagrindinis 16 MPx raiškos vaizdo jutiklis, kurio diafragmos dydis – f/1.7, o šalia jo – 20MPx raiškos vaizdo jutiklis. „Oppo R11s“ geba filmuoti 4K raiškos vaizdo reportažus. Verta paminėti ir tai, jog priekinėje šio telefono dalyje rasime net 20 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuri skirtas asmenukėms.

Išmaniojo telefono veikimą palaiko 3205 mAh talpos baterija su greito įkrovimo funkcija. Tiesa, apie šį įrenginį reikėtų žinoti vieną svarbų dalyką – jis nepalaiko B20 ryšio dažnio, todėl mobilusis 4G internetas Lietuvoje gali veikti kiek prasčiau.

 

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.