Naudojuosi ryšiu Telia, esu labai patenkinta, pasiekus mėnesio interneto limitą, įsijungia mobilusis internetas sulėtinta sparta, tačiau nėra jis toks lėtas. Taigi dėl iterneto dedu didelį pliusą. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Dalintuose kituose puslapiuose

Šiaip beveik visą gyvenimą naudojausi labas paslaugomis ir niekad to nesigailėjau, bes planai buvo pigūs, ryšys niekad nenuvildavo, bet praitais metais perėjes į Bitės tinklą laimingas buvau tik trumpą laiką, kaina už planą tikrai nėra tokia ir bloga, bet ryšys už savo miesto ribų beveik visur tragiškas, kas jau kas, bet Bitės tikrai niekam nesiūlyčiau... <_<

Dalintis šiuo pranešimu

Kaip reikia derinti su visais tais vadybininkais? Aš turiu T2 planą neriboti sms, pokalbiai + 5GB už 7.89 eur. Vienas žmogus gyrėsi, kad gavo už 5 eurus tokį planą... Ar čia skaitosi normaliai už tokia sumą, ar nelabai ?

Dalintis šiuo pranešimu

Sveiki,

svarstau kokį ryšio operatorių rinktis, gyvenu Varėnoje, pagrinde naudoju internetą ir pokalbius. Gal bus patarimų. Esu dabar Bitės tinkle, bet vis susiduriu su ryšio problema, jei esu kažkur už miesto, tai internetas lėtai veikia. Pagal tinklo aprėptį kaip ir geriausiai veiktų Tele2 arba Telia, čia naujausia kokią radau: http://www.delfi.lt/mokslas/technologijos/isleistas-zemelapis-kas-ir-kur-gali-naudotis-geriausiu-rysiu.d?id=71673770#!dgs=dgslt-222328:6826538 Anksčiau (prieš kelis metus) mano tėvai turėjo Tele2 (pagrinde naudojo Klaipėdoje), su ryšiu pokalbiams lyg ir viskas puikiai veikia daugelyje vietų, tik neaišku kaip su mobiliuoju internetu, gal kas turit patirties? Galvoju gal išmėginti telia, patinka, kad galima susidėlioti asmeninį planą pagal poreikius: https://www.telia.lt/privatiems/planai ir didelis tinklas, su interneto greičiais niekur problemų turbūt jau nekyla. Kažkaip anksčiau apie juos (anksčiau juk buvo Omnitel) negalvodavau, bet dabar mąstau gal pamėginti. Pats telia tai atrodo mano akyse gerai, turiu jų televizija ir internetą namie, tai esu patenkintas, bet nežinau ar taip pat yra ir su mobiliu ryšiu dabar. Jei kas bandėt Telia (buvusį Omnitel) gal galėtumėt pakomentuot, patart? Beje, gal kas turit patirties ir su roaming mokesčiais internetui? Ar operatoriai turi kažkokių pasiūlymų keliaujantiems?

Dalintis šiuo pranešimu

Susikurkite savo vartotoją norėdami parašyti pranešimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus forume

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite vos kelių mygtukų paspaudimu. Tai paprasta!

Sukurti naują vartotoją

Prisijungti

Jau turite savo vartotoją? Prisijunkite.

Prisijungti dabar!