Kokį telefoną pasirinkti.

Temos autorius M`HilL,
ZoLq prieš 1 valandą rašė:

Niekur neminėjau , kad blogas produktas. bet jie investuoją nežmoniškai į produktų reklamą , todėl jie biškį overpriced + brand'as

Na ir kodėl žmonės šneka tai, ko nežino... :) Sony į reklamą daug neinvestuoja - kaina šiuo metu susilyginus su Samsung, nors realiai jis tokių pinigų nevertas. Samsung šiuo atveju turi ką pasiūlyti - viena geriausių kamerų rinkoje, širdies pulso matuoklis(taip, nereikalinga, bet vis tiek papildoma funkcija :D), kitos kokybiškos detalės ir pan. O kaina tokia pat, kaip pvz Sony Xperia XZ. Kažko super jie nepasiūlo, o kaina vienoda. ;) Baigėsi tie laikai, kai buvo mokama už vardą, dabar visi nauji telefonai būna panašiom kainom, bet vieni gali pasiūlyti daugiau ir geriau, kiti mažiau. Taip pat ir HTC 10. Kažko išskirtinio nepasiūlo, maždaug tokie pat parametrai, kaina - vienoda. Tai kur čia overpriced ir + brandas?

Dalintis šiuo pranešimu

Dalintuose kituose puslapiuose
Blofeld prieš 46 minutes rašė:

Na ir kodėl žmonės šneka tai, ko nežino... :) Sony į reklamą daug neinvestuoja - kaina šiuo metu susilyginus su Samsung, nors realiai jis tokių pinigų nevertas. Samsung šiuo atveju turi ką pasiūlyti - viena geriausių kamerų rinkoje, širdies pulso matuoklis(taip, nereikalinga, bet vis tiek papildoma funkcija :D), kitos kokybiškos detalės ir pan. O kaina tokia pat, kaip pvz Sony Xperia XZ. Kažko super jie nepasiūlo, o kaina vienoda. ;) Baigėsi tie laikai, kai buvo mokama už vardą, dabar visi nauji telefonai būna panašiom kainom, bet vieni gali pasiūlyti daugiau ir geriau, kiti mažiau. Taip pat ir HTC 10. Kažko išskirtinio nepasiūlo, maždaug tokie pat parametrai, kaina - vienoda. Tai kur čia overpriced ir + brandas?

Dabar pažiūrėk , iki kiek temos autorius pasirengęs telefoną pirkti. Aš pries jokias kompanijas ( ar kaip jos vadinasi ) blogo neturiu , tačiau kalbu apie entry-mid end produktus , juos geriau ( mano nuomone ) pirkti iš gearbest ar kitos patikimo parduotuvęs.

Dalintis šiuo pranešimu

ZoLq prieš 3 valandas rašė:

Niekur neminėjau , kad blogas produktas. bet jie investuoją nežmoniškai į produktų reklamą , todėl jie biškį overpriced + brand'as

Tai neišvengiama, jei nori parduoti daugiau, arba turi subsidijuoti, iš kitų savo padalinių. Xiaomi mi2, mi3, mi4 kainavo labai pigiai, mi5 jau nustebino aukštesne nei tikėtasi kaina (mi5s ir mi5 plus taip pat), pažiūrėsime kaip bus su mi6. Mažai tikiu, kad vėl kainuos kaip mi4. Tas pats liečia ir Huawei, ZTE, visi anksčiau siūlė mažas kainas, bet įsisukus bizniui, kainos automatiškai keliamos, nes atsiranda daug papildomų veiklų bei tinklas plečiasi.

Grįžtant prie S7, pasikartosiu, jo kaina skelbimuose dabar labai patraukli, su garantija, būklė 10/10 galima rasti 300eur ribose ir tai bus kur kas geresnis pasirinkimas, nei imti mid-range telefoną iš kokio nors Gearbest ar pan.

Dalintis šiuo pranešimu

ZoLq prieš 11 valandų rašė:

Dabar pažiūrėk , iki kiek temos autorius pasirengęs telefoną pirkti. Aš pries jokias kompanijas ( ar kaip jos vadinasi ) blogo neturiu , tačiau kalbu apie entry-mid end produktus , juos geriau ( mano nuomone ) pirkti iš gearbest ar kitos patikimo parduotuvęs.

Naudotas S7 už 300 bus viskuo 2x geriau negu vidutinis kinietiškas telefonas. 

Beje, apie gearbest.... :D Spėju savininkai lietuviai :D

gearbest.JPG

Dalintis šiuo pranešimu

Tai žinomą , kad geras pasirinkimas pirkti naudotą. Bet yra rizika... Žinomą , nesakau , kad kiekvienas skelbimas tik taikosi tave apgauti. Bet man iš 3 naudotų telefonų pirkimo "pasisekė" du kartus būti apgautam.... Pirkau iš rankų - Telefonas vogtas. Pirkau paštu - sim kortelės lizdas neveikė , nors pardavėjas nieko nesakė.

Dalintis šiuo pranešimu

ZoLq prieš 19 valandų rašė:

Tai žinomą , kad geras pasirinkimas pirkti naudotą. Bet yra rizika... Žinomą , nesakau , kad kiekvienas skelbimas tik taikosi tave apgauti. Bet man iš 3 naudotų telefonų pirkimo "pasisekė" du kartus būti apgautam.... Pirkau iš rankų - Telefonas vogtas. Pirkau paštu - sim kortelės lizdas neveikė , nors pardavėjas nieko nesakė.

Naudotas yra naudotas naujas geriau :) nes dauguma nori sugedusi prastumt. Geru daigtu mažai kas parduoda.

Dalintis šiuo pranešimu

Iš tavo parašytų, man geriausiai atrodo Huawey P9 Lite. Arba kažką iš Samsung Galaxy S serijos rinkis

Dalintis šiuo pranešimu

Neimciau nei vieno is duotu, surink normaliai pinigu, pirk iphone 6 ar 7, nors nepigiai kainuoja, bet tai to verta.

Dalintis šiuo pranešimu

sunshine prieš 1 valandą rašė:

kurį pirktumėte samsung s7 ar huawei p10? 

pats rinkčiausi p10 , tačiau neaišku kam tu dar jį naudoji.

Dalintis šiuo pranešimu

Susikurkite savo vartotoją norėdami parašyti pranešimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus forume

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite vos kelių mygtukų paspaudimu. Tai paprasta!

Sukurti naują vartotoją

Prisijungti

Jau turite savo vartotoją? Prisijunkite.

Prisijungti dabar!
Prisijunkite norėdami prenumeruoti  
Prenumeratoriai 0