Sveikučiai, taigi mąstau tokį įsigyti. Tokį laptopą, kur atsisega klaviatūra ir galima naudoti kaip planšetę. Gal kas nors bandėt? Kokie atsiliepimai? Žinau, kad jos nebūna galingos, man pagrinde reikalingas dalykas tekstų rašymui, redagavimui, nu ir kaip visi - facebook'as, YouTube, įvairios svetainės, kartais filmus pažiūrėt ir panašiai. Sunkiausia, ką veikčiau jame - žaidimas Hearthstone, ir tai iš bėdos, jei netemptų labai nenusiminčiau.

Taigi, pagrindinis kriterijus man - biudžetas. Noriu, kad šitas daiktas man nekirstų per kišenę. Ar įmanoma tokį rasti už gerą kainą, kad nebūtų visiškas lagynas, būtų padorus naudojime ir nebūtų iš Kinijos bevardės įmonės? Pasidalinkit žiniomis, gal kas konkrečiu modeliu jeigu galit, na ir iš bėdos šiaip elementarus laptopas sueitų, bet jų architektūra kitokia, tai jie nelabai stabiliai veikia kiek pastebėjau, jei jau laptopą pirkt tai reik galingesnį. Žodžiu, lauksiu patarimų, ačiū!

Dalintis šiuo pranešimu

Dalintuose kituose puslapiuose

Aš naudoju Lenovo Yoga 2 Pro jau porą metų ir esu labai patenkintas, bet labiau kaip laptopu. Jo ekranas ne"atsisega" nuo klaviatūros, bet persilenkia į kitą pusę 360 laipsnių. Negalėčiau pasakyti, kad tą tablet mode naudoju labai dažnai, nebent kartais gulint arba kai ant stalo nėra vietos, nes visgi normalios Windows programos dauguma pritaikytos naudotis pele/trackpad'u ir pirštais kartais sunku pataikyti arba šiaip nelabai patogu, be to ir pats kompas, nors nėra iš didžiųjų, visgi kaip planšetė tikrai didelė ir sunki. Galios netrūksta, be įprasto ofiso/interneto gali ir su Solidworks padirbėt arba pažaist kokį paprastesnį žaidimą, Hearthstone nebandžiau, bet, manau, veiktų be problemų, ypač kai 6 kartos Intel grafika dar patobulėjo lyginant su Haswell. Bet tai nėra pigus pasirinkimas, dabartinis atitikmuo Yoga 900 kainuoja apie 1000 eurų. O su pigesnėm alternatyvom greičiausiai bus kažkokių kompromisų - ekranas prastas, silpnas procesorius, prastas surinkimas, etc., pratusiam prie Apple kokybės gali ir nelabai patikti.

Gan daug pažįstamų naudoja MS Surface, bet dažniausiai ir juos matau naudojančius prietaisą kaip laptopą, t.y. su prijungta klaviatūra ir pastatytus ant stalo vertikaliai. Visgi turbūt pilna Windows OS patogesnė naudotis ne tiesiogiai pirštais, o klaviatūra ir pele, ir programų optimizacijos liečiamam ekranui dar tikrai trūksta.

Kitas variantas, jei norisi visgi dažniau naudotis kaip tablet'u, pirkti Android/iOS planšetę su prijungiama klaviatūra, bus lengvesnė ir mažesnė, kaina taipogi būtų daug palankesnė. Bet tada iškyla klausimas, ar užteks mobilios OS funkcionalumo.

Dalintis šiuo pranešimu

Tokio daikto pats nesirinkčiau asmeniškai , rinkčiausi konkrečiai arbą laptopą , arba plančetę arba viską daryčiau per kompiuterį , o youtube atsigulus naudočiau telefoną ar laptopą. Jeigu tau tikrai reikią laptopo-plačetės tiesiog rinkis plančetę , nes biudžetinės tiesiog nevertos dėmesio , turėjau pastatomą kažkokią lenovo yoga... Vertinčiau 4/10 nes pirkau biudžetinę , ekranas klaikus , raišką patylėsiu... Tad mano nuomone tiesiog rinkis plančetę ;) 

Dalintis šiuo pranešimu

ZoLq 1 hour ago rašė:

Tokio daikto pats nesirinkčiau asmeniškai , rinkčiausi konkrečiai arbą laptopą , arba plančetę arba viską daryčiau per kompiuterį , o youtube atsigulus naudočiau telefoną ar laptopą. Jeigu tau tikrai reikią laptopo-plačetės tiesiog rinkis plančetę , nes biudžetinės tiesiog nevertos dėmesio , turėjau pastatomą kažkokią lenovo yoga... Vertinčiau 4/10 nes pirkau biudžetinę , ekranas klaikus , raišką patylėsiu... Tad mano nuomone tiesiog rinkis plančetę ;) 

Planšetė netinka. Reikia kažko su fizine normalia klaviatūra.

Dalintis šiuo pranešimu

bent jau as tikrai nepirkciau hibrido :D jei laptopas tai laptopas, jei planse tai planse. Kodel ? man geriau du device nes per abu galima dirbti skirtingus darbus, o hibridas tik del patogumo, nori planses nusiemi klaviatura ir dziaugies

Dalintis šiuo pranešimu

Esmė dar kad reikia windowsų :) na, supratau, matyt kol kas susilaikyti teks.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu

Dalintis šiuo pranešimu

iLT prieš 2 valandas rašė:

Windows iš patirties ant telefonu galiu pasakyt kad mėšlas,  tikriausiai lieviausias sprendimas... 

Dalintis šiuo pranešimu

iLT prieš 2 valandas rašė:

Windows iš patirties ant telefonu galiu pasakyt kad mėšlas,  tikriausiai lieviausias sprendimas... 

Dalintis šiuo pranešimu

ZoLq prieš 1 valandą rašė:

Windows Phone ir full Windows yra du skirtingi dalykai :D

Dalintis šiuo pranešimu

Pati plančetė yra mirštantis dalykas,

jei jau galvoji apie plančetę plius klaviatūra, tai daug naudingiau būtų imt koki ultrabook tipo kompiuteri. Ką prarasi kad neturėsi liečiamo ekrano?

Dalintis šiuo pranešimu

zxc prieš 5 valandas rašė:

jei jau galvoji apie plančetę plius klaviatūra, tai daug naudingiau būtų imt koki ultrabook tipo kompiuteri. Ką prarasi kad neturėsi liečiamo ekrano?

Galbut žaidžią žaidimus, ir jam labiau patinką liečiamas ekranas

Dalintis šiuo pranešimu

Ultrabookai yra mirę. O planšetės ir laptopo hibridas dažniausiai būna pigiau nei paprastas laptopas.

Dalintis šiuo pranešimu

Blofeld prieš 17 minučių rašė:

1115 € už tokius gan labai paprastus parametrus? Shit.. :) 

Gali geriau pasiūlyti? Tokius pačius parametrus tik pigiau arba geresnius už tokią pačią kainą?

Dalintis šiuo pranešimu

djst 2017-03-10 at 00:04 rašė:

Gali geriau pasiūlyti? Tokius pačius parametrus tik pigiau arba geresnius už tokią pačią kainą?

https://www.telia.lt/prekes/kompiuteriai/nesiojami/dell/30001025 (Iš Telia pigiausiai šis modelis).  Tik aišku nebus toks plonas, nors man asmeniškai svarbiau, kad turėtų gerus parametrus.

Esu matęs ir po 1000 € su i5 HQ ir GTX 960M. 

Dalintis šiuo pranešimu

Blofeld prieš 2 valandas rašė:

https://www.telia.lt/prekes/kompiuteriai/nesiojami/dell/30001025 (Iš Telia pigiausiai šis modelis).  Tik aišku nebus toks plonas, nors man asmeniškai svarbiau, kad turėtų gerus parametrus.

Esu matęs ir po 1000 € su i5 HQ ir GTX 960M. 

Tavo pasiūlytas 15", o aš norėčiau 17" ekrano, su tokiu ekranu pasirinkimas nėra didelis, taip pat, kaip ir paminėjai, man svarbu plonumas, nes jau pabodo tąsyti su savimi "dėžę" :) Tavo pasiūlytame vienintelis geresnis dalykas, tai vaizdo plokštė galingesnė, visa kita prasčiau ir brangiau.

Dalintis šiuo pranešimu

aš už, nes būnant namuose lengviau naudotis loptopu, nes patogesnė klaviatūra. o einant kažkur, patogiau pasiimti planšetę.

Dalintis šiuo pranešimu

Susikurkite savo vartotoją norėdami parašyti pranešimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus forume

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite vos kelių mygtukų paspaudimu. Tai paprasta!

Sukurti naują vartotoją

Prisijungti

Jau turite savo vartotoją? Prisijunkite.

Prisijungti dabar!
Prisijunkite norėdami prenumeruoti  
Prenumeratoriai 0