iLT - prisistatymas.

Temos autorius iLT,

Sveikučiai, pamaniau visai laikas būtų man prisistatyti, kadangi iš mano egzistavimo šiame forume labai sunkiai suprasi, kas aš toks iš tikrųjų ir iš kur po galais atsiradau.

Taigi, pradėkim nuo to, kad mano vardas yra Dimka, tai trumpa vardo Dmitrijus forma, ir jei jau ne iLT, tai reikalauju kad mane būtent vadintų Dimka, nes pilnas vardas tiesiog kažkaip oficialiai skamba ir... Sendina. O juk aš visai ne senas, kopiu vis dar į trečiąjį dešimtmetį ir trauka technologijom pas mane atsirado dar nuo 9 metų, kai pas draugą pradėjau kapstytis kompe. Ilgainiui paauglystėje jau mokėjau kurti svetaines, atsirado noras programuoti, neužilgo išmokau ir tai, sukūriau kelis projektus, kurie jau mirė, tačiau atnešė man daug žinių - tarp jų pagrindinės yra SQL duomenų bazių tvarkymas, o taip pat nelegalūs dalykai apie kuriuos nepasakosiu, nes nenusipelnėt. Laikui bėgant, kai supratau kad nelegaliais dalykais užsiimu per daug giliai ir iš esmės galiu gaut iš to per galvą labai stipriai, teko nustoti ir rasti kitą hobį - hobį kompiuterių mažiesiems pakaitalams - telefonams. Prieš kokius penkis metukus nusipirkau sau iPhone 4s ir nuo to prasidėjo mano susidomėjimas išmaniesiems. Kadangi turiu patikimų tiekėjų, galiu terminuotam laikui gauti bet kurį Lietuvoje parduodamą išmanųjį telefoną ir juo naudotis ir testuoti - tą jau darau virš 4 metų ir darysiu dar tiek pat tikrai. Mane jau šeima, antra pusė ir artimieji baigia prakeikti sakydami "Dimkai telefonas kaip gyvybės palaikymo aparatas". Iš tiesų tikriausiai taip ir yra.

Dabar apie kitus dalykus. Užsiimu aktyviai psichologija, psichoanalize ir psichoterapija. Rašau straipsnius apie tai. Daug. Daug kam padedu gyvenime ta tema, nes ypač Lietuvoje žmonėms iš tikrųjų dažnai reikia tos moralinės pagalbos, nes paskutiniu metu gilaus liūdesio, o ypač depresijų skaičius pradėjo sparčiai augti, didėja narkotikų naudojimas, savižudybės, kas nėra labai malonu. Malonu yra išklausyti ir padėti, sugebėti nuspėti žmogų ir jo veiksmus, ketinimus. Aktyviai domiuosi ir gilinuosi į mentalizmą, mikromimikas, bandau pažinti kuo daugiau žmonių, su tuo ir yra susijusi viena iš veiklų gyvenime - dirbu vairuotoju, vežioju žmones. Grafikas laisvas, dirbu kada noriu, todėl labai smagu, kad dirbu tik tada, kai yra nuotaika dirbti, bendrauti ir susipažinti su visokio tipo žmonėmis, semtis gyvenimiškos patirties, išgirsti istorijų. Juk istorijų tiek daug! Mes kiekvienas turim savo unikalią istoriją, ir nėra nieko maloniau kaip tiesiog ja pasidalinti su nepažįstamuoju vairuotoju, kuris tave išklauso ir tau gali padėti - na, o man užsiimti socialine analize kombinuojant šią veiklą yra tik dar maloniau.

Turiu dar daugiau hobių - nepatikėsit. Labai mėgstu fotografuoti. Turėjau noro ir ambicijų tai daryti profesionaliai - nusipirkau įrangos, kainavo kelis tūkstančius eurų, objektyvai, fotikai, jėzus, galvoju "nu dabar būsiu fotografas", ir iš esmės jeigu tai nebūtų labai nuobodu - taip ir būtų. Tačiau su profesionalia įranga būti geru fotografu man pasirodė per lengva, todėl aš viską pardaviau ir fotografuoju tik su išmaniuoju - taip atsiranda išskirtinumo jausmas, kadangi dauguma su išmaniaisiais fotografuoja tikrai prastai, net turint geras kameras, kurias turi pvz Samsung Galaxy s7.

Labai mėgstu gerą kiną, gerą muziką ir, kaip ir visi, gerą maistą - prie to paties aš dar ir moku pakankamai gerai gaminti. Problema - nemėgstu tvarkyti nešvaros po mano gaminimo, bet ačiū Dievui mano antra pusė dėl to džiaugsmo, kad nereikia gaminti pačiai, sutvarko už mane mano paliktą jovalą. Viena iš priežasčių dėl kurių ją myliu. Šiuo metu suprantu 5 kalbas, jeigu neskaičiuoti kodavimo ir programavimo, aišku. Stengiuosi mokytis prancūzų, tam man padeda Duolingo appsas, kurį visiems rekomenduoju, bet jo, manau po kokių gerų 3 metų galėsiu su varlėmis susikalbėti !

Manau užtenka apie mane, ir taip nemažai prirašiau, jeigu kažką kažkas domina, tai feel free - galit klausti. O žemiau paliksiu nuorodas į savo soc. tinklus, būtų smagu jei pasektumėt :)

http://facebook.com/dimkalsro/

http://instagram.com/dimkalsro/

http://twitter.com/DimkaLSRO/

Taip pat turiu labai keistą, bet tiek pat įdomią facebook grupę savo mintims išlieti :

http://facebook.com/BaltaKarKar/

Ačiū už dėmesį.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu

Dalintuose kituose puslapiuose

Sveikas Dimka , platus tavo prisistatymas :D Įdomi asmenybė esi mano akimis. Bėje , kokiomis kalbomis programuoji?

Dalintis šiuo pranešimu

Sveikas Dimka , platus tavo prisistatymas  Įdomi asmenybė esi mano akimis. Bėje , kokiomis kalbomis programuoji?

Pradėjau nuo python, php ir Java pagrindų. Praktiškai viską jau spėjau pamiršti, liko C# pagrinde, svetainių kalbos (html, php, css), ateityje yra planų mokytis swift.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu

Susikurkite savo vartotoją norėdami parašyti pranešimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus forume

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite vos kelių mygtukų paspaudimu. Tai paprasta!

Sukurti naują vartotoją

Prisijungti

Jau turite savo vartotoją? Prisijunkite.

Prisijungti dabar!
Prisijunkite norėdami prenumeruoti  
Prenumeratoriai 0