Jump to content
iLT

Samsung Galaxy S8 apžvalga

Recommended Posts

09453ccb9316a49add81b0550ccb04f9.jpg

Visai neseniai Samsung pristatė du pagrindinius savo metų flagmanus, kurie konkuruos su dar nepristatytais iPhone 8 flagmanais, ir kaip ir kiekvienais metais, Samsung S serijos laukia dauguma žmonių, aš, kaip užkietėjęs telefonistas irgi laukiau ir stebėjau prezentaciją, kuri man labai patiko, tarp kitko, labai patiko, kad Samsung pagaliau nemaitina mus skaičiais ir tiesiog šneka argumentais. Taigi, ar buvo pagrindinis argumentas, atsakysiantis į klausimą "ar tai geriausias šiuo metu esantis išmanusis?". Pažvelkim.

• Dizainas

Taigi, dauguma žurnalistų bei blogerių labai išgyrė šių metų dizainą ir vadina telefoną kone gražiausiu rinkoje. Na, aš nebūsiu jų tarpe, man telefonas yra tikrai gražus, bet dizaino trūkumų jame pilna. Pirma, tai ekranas, kuris yra užlenktas kampuose, tai tikrai nėra geras sprendimas, kadangi pirma - prarandamas nors ir nedidelis, bet tam tikras kiekis informacijos, kadangi niekas nekuria aplikacijų su užlenktais kraštais, antra - tai nėra labai gražu. Nors šis sprendimas atrodo gražiau už LG G6 sprendimą (vien dėka ekrano be rėmų) - tai nepatogu ir nepraktiška. Esu įsitikinęs, kad telefonas nebus labai patogus naudojime viena ranka (pernykštis s7 buvo labai patogus), ir mes, vartotojai, tikimės tobulėjimo visur, netgi ergonomikoje, ir tiesą sakant užkniso pas gamintojus matyti įvairius kompromisus. Kaip ir minėjau, mano labai dažnai sakoma frazė - "Geriau nedaryti, nei daryti blogai". Toliau. Apačia. Joje yra lizdas ausinėms, USB-C portas ir vienas dinamikas. Jie visi nesimetriškai išdėstyti. Susimeskime ir padovanokime Samsung dizaineriams liniuotę. Happiness is in the little things, galvojo Samsung ir paliko daug mažų smulkmenėlių. Arba ne tik smulkmenėlių, juk piršto antspaudo skaitytuvas dabar gale prie kameros. Protinga? Ne. Patogu? Ne. Kodėl? Vadinti telefono dizainą revoliuciniu yra kvaila, nes dizainas yra jau trečius metus naudojamas, tai yra tiesiog Edge versija su išdidintu ekranu. Šonai ir galas tokie patys, ergonomikos ir simetrijos - nerasta. Revoliucija sakot? Nemanau. Nepagalvokit, dizainas tikrai geras ir atrodo labai gražiai, bet tikrai ne taip, kaip išgyrė Samsungo neblogai paremti blogeriai.

• Specifikacijos

Kaip ir minėjau aukščiau, Samsung nelabai atkreipė dėmesį į skaičius, todėl daug aš irgi nerašinėsiu šioje srityje. Naujausias Snapdragon 835 lustas, ta pati sena kamera, tie patys seni ramai, viskas iš esmės sena išskyrus procesorių ir stiklą. Jis čia Gorilla penktos kartos. Na, ir USB-C portas, žinoma. Jau iš sudegusio Note atėjo. Ekranas toks pats, tik rezoliucijos aukštis šiek tiek didesnis vardan ištampyto ekrano. Na, iš esmės viskas tas pats. Ar tai blogai? Na, kaip ir viskas veikia, bet - jo, tai blogai. Nes nieko naujo. Atrakinimas akių rainele irgi nebloga funkcija, bet jau žinome - ji ne nauja. Tiesa, skubu pagirti žymiausią geležies atnaujinimą - priekinę kamerą, ji čia iš tikrųjų pastebimai patobulėjo, fotografuoja bei filmuoja geriau nei s7, ir daug geriau nei iPhone 7. Na, ir išleisti telefoną su senesne Android versija yra kažkas absurdiško ir Samsung tikriausiai reiktų labai pakovoti ties šiuo aspektu.

• Ekranas

Am, taigi. 5,8 colių ekranas yra geriausia ir gražiausia S8 dalis. Paėmęs jį į rankas pajutau lyg laikau naują produktą. Ir tai yra gerai - nauji pojūčiai pritraukia pirkėjus. Tačiau, ekranas yra tiesiog išlipdytas per kraštus. Tai tas pats Edge tiesiog su mažesniais rėmais viršuje ir apačioje. Viskas. Ekranas nei ryškesnis, nei malonesnis akiai - jis toks pats, kaip ir pirmtake. Tai nėra blogai, iPhone naudoja retina jau daugelį metų, bet šiais metais Samsung marketingo komanda naudoja vien ekraną telefono reklamavimui, ekranas lyg telefono veidas, ir na, taip, gražu, ant kiek praktiška aš jau kalbėjau, bet čia galima prasiplėsti ties softu. Pirma, telefonas, kol ranka nepasikeisi nustatymuose, veiks su FullHD rezoliucija (1080p), o tai yra padaryta kam? Teisingai, tam, kad siurbtų mažiau baterijos. Reiškia Samsung pripažįsta, kad ant pilnos rezoliucijos jūsų naujutėlaitis išmanusis sodins telefoną, na bet apie bateriją žemiau. Toliau. YouTube filmukai jūsų nuostabiajame ekrane bus su juodais kraštais, kurie iš esmės grąžina tuos rėmus, dėl kurių gyrėsi atsikratę Samsung dizaineriai. Žaidimuose tas pats - daugumoje juodi kraštai. Žinoma, galima bus optimizuoti juos prie S8 ekrano, bet mes juk puikiai žinome Android ir Optimizacija turi maždaug tiek pat panašumų kiek termometras ir padanga. Taigi, ekranas gražus, bet neišbaigtas, ir tikiu, kad ateityje jūs jį ne kartą iškeiksite, nes krentant telefonas praktiškai garantuos ekrano keitimą, ne veltui naujoji Telia jau pasirūpino klientais ir su S8 dovanoja pusmetį draudimo. Ot bus franšizės!

• Kamera

Taigi, kaip jau žinote, gale yra sena praeitų metų kamera. Koriejiečiai ten kažką vepleno apie patobulėjusį post-apdirbimą, bet juk žinote. Marketingas. Štai jums nuomonė iš didžiausio kameros prievartautojo - kamera yra labai gera. Iki šiol viena geriausių rinkoje. Taip, s7 kamera buvo labai arti tobulybės. Tikėjausi, kad S8 ištobulins iki aukštumų, to nebuvo. Ta pati, labai gera, labai patikima kamera. Idealiai fotografuoja dieną, labai gerai tamsiose sąlygose, gerai filmuoja, kaip visada spalvos per ryškios, kai kam patinka, kai kam ne - nenatūralu. Nu bet Samsungas. Esmė paprasta - s7 kamera tokia pati. Pirkti S8 dėl kameros neapsimoka nei karto. Na, ir priekinė kamera kaip ir minėjau labai gera ir plataus objektyvo - asmenukių mėgėjams patiks. Gal ir iPhone kažkada turės kamerą priekyje, kurios dėka iPhone savininkai pagaliau nesiselfins prieš veidrodį.

• Baterija

Kas mane pažįsta, žino, jog pernai aš pakankamai ilgai turejau s7 ir kankinausi su baterija, nes ji buvo tragiška. Note 7 kaip ir turėjo duoti gerą spyrį Samsungui ir duot suprast, jog baterijas reikia daryti kokybiškai! Taigi, S8 su savo 3000mAh baterija tarnauja, sakykim, patenkinamai. Iš pradžių, kol telefonas buvo šviežias, telefonas laikė nuostabiai, dienos gale likdavo apie 40% "sulčių", bet vos tik į telefoną pasipylė programėlių lietus, procentai pradėjo tirpti. Tad, telefonas laiko plius minus kaip iPhone 7, gal kokiais 10% mažiau. Na, o tiems, kas nežino kiek laiko iPhone 7 - tai nėra labai geras rodiklis. Vidutiniškai ir tiek, mano naudojimu visos dienos niekada neatlaikytų.

Kodėl jį verta pirkti?

• Telefonas gražus, išpildytas iš premialių medžiagų.

• Telefono ekranas milžiniškas mažam korpusui - vos kiek didesnis už s7, flagmanas savyje turi 5.8 colio ekraną.

• Vieta microSD kortelei, šiais laikais čia riebus pliusas.

• Gražus, "sultingas" ekranas.

• Labai geros abi kameros, tinkančios per akis vidutiniškam vartotojui.

• Komplekte einančios pakankamai kokybiškai einančios ausinės, Harman Kardon gamybos. Na, kas nežino, Samsung šią audiokorporaciją nusipirko.

• Samsungo UI, kuri, mano manymu, yra graziausia šiuo metu UI Android rinkoje.

• Nėra Samsung logo priekyje!!!

Kodėl jo neverta pirkti?

• Visapusiškai nepatogus, reikia laiko priprasti. Tiek korpusas, tiek ekranas (melagingi paspaudimai mane persekiojo).

• Bixby (jei nežinot kas tai, jum pasisekė).

• Pirštų antspaudo skaitytuvas... Jis tragiškoje padėtyje.

• Baterija. Nebijokit, nesprogsta. Nors...

• Dinamikas. Jis vienas, ir tai žiauru.

• Kaina. Lietuvoje nuo €800. Visi žinome, kad Samsung išmanieji nelaiko savo vertės, ir mokėti už juos daugiau, nei už iPhone....... Ne.

• Naujas flagmanas yra praktiškai toks pats, kaip senas flagmanas.

Išvados bei asmeninė nuomonė

Taigi, ką aš manau apie S8? Tai yra gražus telefonas, greitas, su geru ekranu, kuris iš esmės yra truputį gražesnis, truputį greitesnis ir su truputį geresniu ekranu, nei s7. Ir to truputį kaina yra, kaip ir minėjau, nuo €800. S7 galima nusipirkti už €300. Truputį verta €500? Nemanau, o jūs? Šiandien naujam Samsung flagmanui duosiu 6/10, tikėjausi išdidesnio prisikėlimo po susimovimu su baterijom. Next time, Samsung.

O savo kritiką žėriau aš, iLT,

Dėkoju už dėmesį skaitant mano litanijas,

Iki kito karto ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu

Dalintuose kituose puslapiuose

Galiu pagirti už gražią apžvalgą! +

Man tai pat patinką funkciją rinktis tarp rezoliucijų bandant prailginti baterijos tarnavimo laiką. Ko ankščiau nesu matęs. Manyčiau telefoną gali naudoti ko ne kaip plančete , žiūrėti filmams ar žaisti žaidimus. Dėl piršto anspaudo skaitytuvo išdalies sutinku, kiek girdėjau visi pirštą uždeda ant kameros visada

Dalintis šiuo pranešimu

Galiu pagirti už gražią apžvalgą! +
Man tai pat patinką funkciją rinktis tarp rezoliucijų bandant prailginti baterijos tarnavimo laiką. Ko ankščiau nesu matęs. Manyčiau telefoną gali naudoti ko ne kaip plančete , žiūrėti filmams ar žaisti žaidimus. Dėl piršto anspaudo skaitytuvo išdalies sutinku, kiek girdėjau visi pirštą uždeda ant kameros visada

Tas tikrai gerai, tačiau standartiškai telefonas turėtų eiti su didžiausia įmanoma rezoliucija, o ne su jau sumažinta baterijos taupymo labui. Atrodo labai keistai.

Dalintis šiuo pranešimu

iLT prieš 4 valandas rašė:

Tas tikrai gerai, tačiau standartiškai telefonas turėtų eiti su didžiausia įmanoma rezoliucija, o ne su jau sumažinta baterijos taupymo labui. Atrodo labai keistai.

O aš manau , kad tai gera funkcija. Ji nėra kažkokia užslėpta , ir kiekvienas manau prieš pirkdamas šį telefoną tai žino.

Dalintis šiuo pranešimu

O aš manau , kad tai gera funkcija. Ji nėra kažkokia užslėpta , ir kiekvienas manau prieš pirkdamas šį telefoną tai žino.

Nu kad ne kiekvienas, tai faktas, o funkcijos nepeikiu, peikiu Samsungo būdą pateikti ją su jau sumažinta rezoliucija. Visgi po susimovimo su Note 7 baterija tai neprideda pasitikėjimo. O pasitikėjimas dabar turėtų būti svarbiausia Samsung sfera, jokios funkcijos jo negrąžins, jei bus kreivai padarytos.

Dalintis šiuo pranešimu

iLT 4/12/2017 at 21:34 rašė:

Kamera

Taigi, kaip jau žinote, gale yra sena praeitų metų kamera. Koriejiečiai ten kažką vepleno apie patobulėjusį post-apdirbimą, bet juk žinote. Marketingas. Štai jums nuomonė iš didžiausio kameros prievartautojo - kamera yra labai gera. Iki šiol viena geriausių rinkoje. Taip, s7 kamera buvo labai arti tobulybės. Tikėjausi, kad S8 ištobulins iki aukštumų, to nebuvo. Ta pati, labai gera, labai patikima kamera. Idealiai fotografuoja dieną, labai gerai tamsiose sąlygose, gerai filmuoja, kaip visada spalvos per ryškios, kai kam patinka, kai kam ne - nenatūralu. Nu bet Samsungas. Esmė paprasta - s7 kamera tokia pati. Pirkti S8 dėl kameros neapsimoka nei karto. Na, ir priekinė kamera kaip ir minėjau labai gera ir plataus objektyvo - asmenukių mėgėjams patiks. Gal ir iPhone kažkada turės kamerą priekyje, kurios dėka iPhone savininkai pagaliau nesiselfins prieš veidrodį.

Iki čia perskaitęs ir nutariau toliau neskaityti, nes supratau, kad apžvalga niekinė.

Kamera tikrai ne ta pati, kaip pas S7/S7edge. Patobulėjimas nėra toks ryškus, kokio visi laukėme, bet taip kategoriškai tvirtinti nesąmonę - nemokšiška.

Dalintis šiuo pranešimu

Iki čia perskaitęs ir nutariau toliau neskaityti, nes supratau, kad apžvalga niekinė.

Kamera tikrai ne ta pati, kaip pas S7/S7edge. Patobulėjimas nėra toks ryškus, kokio visi laukėme, bet taip kategoriškai tvirtinti nesąmonę - nemokšiška.

Kritika be argumentų yra nesąmonė, o mano apžvalgoj nėra netikros informacijos. Kamera S8 ir S7 fotografuoja vienodai. Kviečiu įsitikinti tuo pačiam, nežiūrint "gūglės", kur rašo, kad naudojamas kitoks sensorius.

Dalintis šiuo pranešimu

Kritika be argumentų yra nesąmonė, o mano apžvalgoj nėra netikros informacijos. Kamera S8 ir S7 fotografuoja vienodai. Kviečiu įsitikinti tuo pačiam, nežiūrint "gūglės", kur rašo, kad naudojamas kitoks sensorius.

Dalintis šiuo pranešimu

iLT prieš 47 minutes rašė:

Tai vat, kad tikrinta ir fotografuoja, o ypač filmuoja geriau nei S7. Foto skirtumas nėra didelis, bet detalizacija geresnė, tamsoje triukšmas mažesnis, nei S7.
Kritika be argumentų? Faktai yra nenuginčyjami, kaip galima sakyti, kad tai tokia pati kamera, kai ji nėra tokia pati. Tas pats sakyti, kad 6 Golfas yra tas pats kas 5, o nu 4to iš vis mažai kuo pasikeitė :)

Dalintis šiuo pranešimu

Tai vat, kad tikrinta ir fotografuoja, o ypač filmuoja geriau nei S7. Foto skirtumas nėra didelis, bet detalizacija geresnė, tamsoje triukšmas mažesnis, nei S7.
Kritika be argumentų? Faktai yra nenuginčyjami, kaip galima sakyti, kad tai tokia pati kamera, kai ji nėra tokia pati. Tas pats sakyti, kad 6 Golfas yra tas pats kas 5, o nu 4to iš vis mažai kuo pasikeitė

Kaip tu galėjai tikrinti, kai telefonas dar nebuvo išleistas?
Kitas momentas, detalizacija negali būti geresnė, nes naudojama visiškai vienoda pagal specifikacijas geležis, vienintelis aspektas, kaip ir minėjau, Samsung sutaisė kelis nesklandumus softe, ir S8 nuotraukose priartinus nesimato distorsijos (lygių objektų iškraipymas), tokį patį atnaujinimą gaus iš S7 jau neužilgo. Čia tau tokia slapta informacija. Palyginimas su golfais prajuokino:)

Dalintis šiuo pranešimu

iLT prieš 12 minučių rašė:

Kaip tu galėjai tikrinti, kai telefonas dar nebuvo išleistas?
Kitas momentas, detalizacija negali būti geresnė, nes naudojama visiškai vienoda pagal specifikacijas geležis, vienintelis aspektas, kaip ir minėjau, Samsung sutaisė kelis nesklandumus softe, ir S8 nuotraukose priartinus nesimato distorsijos (lygių objektų iškraipymas), tokį patį atnaujinimą gaus iš S7 jau neužilgo. Čia tau tokia slapta informacija. Palyginimas su golfais prajuokino:)

Yra demo modeliai pas oficialius atstovus. Ne, ne tie salonuose prirakinti, laisvai naudojami.
Džiugu, kad prajuokinau ;)

Dalintis šiuo pranešimu

djst prieš 5 valandas rašė:

Yra demo modeliai pas oficialius atstovus. Ne, ne tie salonuose prirakinti, laisvai naudojami.
Džiugu, kad prajuokinau ;)

O galima normalių, argumentuotų faktų, kas kitokio yra S8 kameroje, nei S7? Ir kalbu ne apie asmeninius pastebėjimus ir nuomonę, o konkrečią info kas yra pakeista OS dėl kameros, ar kuo skiriasi geležis(jei skiriasi).

Dalintis šiuo pranešimu

Džiugu, kad prajuokinau

Tarkim. Ir kiek laiko ir kokiose sąlygose teko tamstai naudotis telefonu?

Dalintis šiuo pranešimu

iLT prieš 18 valandų rašė:

Tarkim. Ir kiek laiko ir kokiose sąlygose teko tamstai naudotis telefonu?

Ne ilgai, pusvalandį gal daugiau, vaikštant su kolega Vingio parke.

Dalintis šiuo pranešimu

djst prieš 10 valandų rašė:

Ne ilgai, pusvalandį gal daugiau, vaikštant su kolega Vingio parke.

Ir dėl to galvoji, kad jau tavo nuomonė yra garantuotai teisinga? :)

Beje, vis dar laukiu argumentuotų faktų, šaltinių, kuriuose įrodoma, kad S8 kažkas pakeista kameros sisteminėje pusėje ar geležyje, ir kuo skiriasi nuo S7. Nes asmeninė nuomonė dėl kameros dar nieko nereiškia. :)

Dalintis šiuo pranešimu

Blofeld prieš 57 minutes rašė:

Ir dėl to galvoji, kad jau tavo nuomonė yra garantuotai teisinga? :)

Beje, vis dar laukiu argumentuotų faktų, šaltinių, kuriuose įrodoma, kad S8 kažkas pakeista kameros sisteminėje pusėje ar geležyje, ir kuo skiriasi nuo S7. Nes asmeninė nuomonė dėl kameros dar nieko nereiškia. :)

Ir dėl to galvoju, kad skaičiukai popieriuje yra teisingi.

Reikia įrodymų dėl pasikeitimo geležyje? Prašau.
Exmor sensors
IMX260 - S7/S7edge
IMX333 - S8/S8plus

Detaliau kol kas negaliu pasakyti skirtumų, nes išnagrinėtas tik senasis IMX260, lauksim kol detaliau apžiūrės IMX333.

O išvadas, kaip ir ponas, padariau savo pasidomėjęs kiek daugiau, ne tik apžiūrėjęs. Ir ne, ne garantuoju, kad mano nuomonė yra garantuotai teisnga, niekur taip nesakiau. Tai jūs savo tekste garantuotai tvirtinote, jog kamera niekuo nepasikeitusi, nors vėliau pats sau paprieštaravote, nes vis gi apdirbimo algoritmas pakeistas (nesvarbu, kad vėliau jį gaus ir S7/S7edge, šią akimirką - tai skirtumas), jei jau kabinėtis prie smulkmenų.

Dalintis šiuo pranešimu

Ir dėl to galvoju, kad skaičiukai popieriuje yra teisingi.

Reikia įrodymų dėl pasikeitimo geležyje? Prašau.
Exmor sensors
IMX260 - S7/S7edge
IMX333 - S8/S8plus

Detaliau kol kas negaliu pasakyti skirtumų, nes išnagrinėtas tik senasis IMX260, lauksim kol detaliau apžiūrės IMX333.

O išvadas, kaip ir ponas, padariau savo pasidomėjęs kiek daugiau, ne tik apžiūrėjęs. Ir ne, ne garantuoju, kad mano nuomonė yra garantuotai teisnga, niekur taip nesakiau. Tai jūs savo tekste garantuotai tvirtinote, jog kamera niekuo nepasikeitusi, nors vėliau pats sau paprieštaravote, nes vis gi apdirbimo algoritmas pakeistas (nesvarbu, kad vėliau jį gaus ir S7/S7edge, šią akimirką - tai skirtumas), jei jau kabinėtis prie smulkmenų.

Kamera ta pati, iki šiol taip ir sakau. Nes taip ir yra. Sensorius kitoks, kamera ta pati. Kadangi tau patinka palyginimai su golfais, pateiksiu tau vieną - išeina 2017 metais golfas su 2.0 varikliu turinčiu 100 arklio galių, variklio kodas f20020, ir 2018 išeis golfas su 2.0 varikliu turinčiu tas pačias 100 arklio galių, variklio kodas f20021, tai klausimas, ar varikliai vienodi? Žinoma. Gal jie naudoja naujesnę detalę, kitokią medžiagą, nuo to jau turi keistis kodas, bet jis visiškai toks pats. Tas pats ir čia. Kamera yra tokia pati. O apdirbimo algoritmas kameros nekeičia. Jis keičia nuotraukas, o čia jau visiškai kita diskusija, tad būtų miela neteršti temos tiesiog nereikalingom nesąmonėm, mano apžvalga yra mano nuomonės kokteilis, kažkam nepatiko pixel apžvalga, nes aš jį iškeikiau dėl dizaino, tau nepatiko S8 apžvalga, tai puiku, nereikia susireikšminti ir priimti visko asmeniškai.

Dalintis šiuo pranešimu

djst 4/17/2017 at 16:52 rašė:

Kritika be argumentų? Faktai yra nenuginčyjami, kaip galima sakyti, kad tai tokia pati kamera, kai ji nėra tokia pati. Tas pats sakyti, kad 6 Golfas yra tas pats kas 5, o nu 4to iš vis mažai kuo pasikeitė :)

matai mes ne visą telefoną lyginam , o tik kamerą ( btw pats tą diskusija nesamoninga pradėjai )

Dalintis šiuo pranešimu

iLT prieš 8 valandas rašė:

Kamera ta pati, iki šiol taip ir sakau. Nes taip ir yra. Sensorius kitoks, kamera ta pati. Kadangi tau patinka palyginimai su golfais, pateiksiu tau vieną - išeina 2017 metais golfas su 2.0 varikliu turinčiu 100 arklio galių, variklio kodas f20020, ir 2018 išeis golfas su 2.0 varikliu turinčiu tas pačias 100 arklio galių, variklio kodas f20021, tai klausimas, ar varikliai vienodi? Žinoma. Gal jie naudoja naujesnę detalę, kitokią medžiagą, nuo to jau turi keistis kodas, bet jis visiškai toks pats. Tas pats ir čia. Kamera yra tokia pati. O apdirbimo algoritmas kameros nekeičia. Jis keičia nuotraukas, o čia jau visiškai kita diskusija, tad būtų miela neteršti temos tiesiog nereikalingom nesąmonėm, mano apžvalga yra mano nuomonės kokteilis, kažkam nepatiko pixel apžvalga, nes aš jį iškeikiau dėl dizaino, tau nepatiko S8 apžvalga, tai puiku, nereikia susireikšminti ir priimti visko asmeniškai.

Nu va, valio, nugalėjo draugystė, kiekvienas lieka su savo nuomone ;)

Dalintis šiuo pranešimu

djst prieš 21 valandas rašė:

Nu va, valio, nugalėjo draugystė, kiekvienas lieka su savo nuomone ;)

kaip cia gali buti nuomones reikalas , jeigu niekas nepasikeitė kamerose. Jeigu įkišiu telefoną krautis į kitą lizda , jis greičiau pasikraus taip?

Dalintis šiuo pranešimu

Atrodo super telefonas, bet ar ir iš vidaus jis toks kaip yra apibudinamas? Nes kiek turejau samsung telefonais, visais teko nusivilti, pabandziau apple, nebegaliu be iphone savo!

Dalintis šiuo pranešimu

m&k    0

Apžvalga labai juokinga, bandoma sumenkinti telefoną kiekviename sakinyje. Juokingiausi pasakymai, kad ekranas ir dizainas beveik nepasikeitė, kai dizainas tikrai įdomiausias rinkoje, kartu su lg g6, ekranas kitokio dydžio su maziau lenktais kraštais, atsitiktinių paspaudimų visiškai nebūna, bixby mygtukas taip pat ne pasispaudžia netikėtai, kamera irgi nevienoda su s7. Manau, kad iPhone fanas autorius, besidžiaugiantis trejus metus iš eilės identiškais "naujais" iPhone. Vienintelis nepatogus dalykas, tai piršto skaneris. 

Dalintis šiuo pranešimu

Apžvalga labai juokinga, bandoma sumenkinti telefoną kiekviename sakinyje. Juokingiausi pasakymai, kad ekranas ir dizainas beveik nepasikeitė, kai dizainas tikrai įdomiausias rinkoje, kartu su lg g6, ekranas kitokio dydžio su maziau lenktais kraštais, atsitiktinių paspaudimų visiškai nebūna, bixby mygtukas taip pat ne pasispaudžia netikėtai, kamera irgi nevienoda su s7. Manau, kad iPhone fanas autorius, besidžiaugiantis trejus metus iš eilės identiškais "naujais" iPhone. Vienintelis nepatogus dalykas, tai piršto skaneris. 

Triggered. Nebandau sumenkinti telefoną, man jis visai patiko, tačiau jame nieko apart sumažintų rėmų naujo nėra. Aš nežinau kaip objektyviai mąstantis žmogus gali tai neigti. Dizainas yra gražus, labai gražus, bet tik iš priekio. Lyginame su s7. Priekis - gražesnis, galas - baisesnis, šonai - blogesni, vien dėl to bixby mygtuko, kurio niekam niekada nereikia, o apačia - asimetriška, kas yra tragedija. Kur čia tobulėjimas? Taip ir maniau. Kamera tokia pati, kaip ir s7, prašyčiau nekalbėti nesąmonių, tiesiog kuriama atskira partija su kitu serijiniu numeriu. Aš, kaip S7 ir S8 vartotojas galiu tai tik patvirtinti. Nesu iPhone fanas, patikėk, galėčiau iškeikti iPhone labiau nei bet kokį kitą mano naudotą išmanųjį. Nereikia bandyti teisinti ir save guosti, turint naują, nevisai nusisekusį flagmaną tuom, kad aš esu iPhone fanas. O, pardavimai, tarp kitko, tik patvirtina mano žodžius. S7 pardavimai buvo geresni.

Dalintis šiuo pranešimu

m&k    0

O kokio stebuklo tau reikia? Kas pastaruoju metu pristatė kažką naujo? Apple jau tris modelius vienodus padarė, gal dar ir ketvirtas bus(iPhone 7s). Geriausias rinkoje ekranas nauju formatu, viena geriausių kamerų, naujas dizainas, naujas UI, akių ir veido atpažinimas, bevielis krovimas(ko neturi didžioji dauguma konkurentų), naujausia geležis. Kabinejimasis prie asimetrijos ar bixby mygtuko atrodo daugiau nei juokingai. 

Dalintis šiuo pranešimu

Susikurkite savo vartotoją norėdami parašyti pranešimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus forume

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite vos kelių mygtukų paspaudimu. Tai paprasta!

Sukurti naują vartotoją

Prisijungti

Jau turite savo vartotoją? Prisijunkite.

Prisijungti dabar!

• Dabar naršantys nariai    0 nariai(-ių)

No registered users viewing this page.