Microsoft lumia 535 mini apžvalga

Temos autorius ZoLq,

Sveiki, 

Taigi buvo nutikę taip , jog turėjau greitai susirasti pigų telefono variantą. Pasirinkau šį , nes nesu bandęs iki šiol Windows phone telefonų. Ir savo mieste radau nebrangų lumia 535. Taigi noriu jį dabar "įvertinti". Telefoną naudoju apie mėnesį.

 

Ekranas

5' , qHD 540x960 ekranas. Realiai kai perėjau iš 4.3' šitas pasirodė kiek per didelis , tačiau apsipratus viskas gerai. Spalvos atkuriamos gana gražiai, smagu žiūrėti kokį filmą , serialą ar panašiai. Tačiau su viena ranka žinučių rašyti bent jau man nebeišeiną. ( Bent jau normaliu greičiu ). Tačiau manau jis ganėtinai patvarus , nes buvau išmetes tikrai ne viena ir ne du kartus , jokių pabraižymų ar dar kažko panašaus.

 

Kamera

Tiek priekinė , tiek galinė kameros yra 5MP 480p raiška. Galinė kamera tiesiog paprasta. Nieko įspūdingai neužfiksuosi , tačiau jei nori nufotografuoti kažką , kad parodytum draugams su šia kamera tai padaryti laisvai galėsi. Priekinė kamera sakyčiau identiška. Pavyzdžių neturiu , tačiau kiek bandžiau pats palyginti rezultatai panašūs.

 

Baterija

Baterija yra 1905mAh. Rašant keletą žinučių , naršant facebook'e , paskambinant kartas nuo karto , baterija išlaiko tikrai porą dienų. Tačiau jeigu žaidi žaidimus, baterija išsenka pakankamai greitai. Tai tikriausiai dėl kai kurių atnaujinimų , nes įsigydamas telefona šios problemos neturėjau , tikiuosi ji bus sutvarkyta.

 

Operacinė Sistema

Taigi , šiek tiek apie operacinę sistemą... Iš ties "lag'ų" pats nepastebėjau , viskas vyskta sklandžiai , net su 1GB atminties , ko pats iš tiesų nesitikėjau. Tačiau , pagrindinė Windows Phone problema - Parduotuvė... Žaidimų realiai nėra kuriuos žaisdavau per android , o jei yra jie tikrai prieš keletą mėnesių tebuvo atnaujinti. Tai pat neturi kai kurių programėlių , pvž snapchat , man ji nėra reikalinga , tačiau ji gana populiari android , ir ios. Tai pat prieš kiek laiko windows phone turėjo lyg nuportintą androidinę facebook'o versiją , kuri buvo gana "duobėta" kartais net išsijunginėdavo. Tačiau dabar išleido ( pagaliau ) oficialą beta versija windows phone'am kuri yra kur kas stabilesnė.


Korpusas

Išties pagaminimo kokybė nėra bloga , tikėjausi kad viskas bus blogiau , kad tarškės ar panašiai. Tačiau nė velnio , viskas lyg vietoje. Žinomą , tai ne metalinis korpusas , bet paėmęs į ranką , jaučiu lyg kažką turiu. Vienintelę problemą matau tik dangtelyje , kuris uždengią baterija , nuėmimas labai kvailas. Nėra kažkokio patogaus nuėmimo , o turi užkišti nagą ir tikėtis , kad pavyks atidaryti...

 

Na ir lyg viską po biškį aprašiau. Čia buvo pirmą mini apžvalgą , tai būtų malonu jog įverintumėte , telefoną vertinu stipriu 7/10. Tačiau jau niekam nerekomenduočiau jo pirkti , nes parduotuvė kaip minėjau pakankamai tuščia , ir telefonas nepalaiko 4G ryšio , kuris pastebėjau yra stabilesnis nors ir naujesnis negu 3G ( bent jau kaip labas vartotojui )

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Dalintuose kituose puslapiuose

Susikurkite savo vartotoją norėdami parašyti pranešimą

Tik registruoti vartotojai gali rašyti pranešimus forume

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite vos kelių mygtukų paspaudimu. Tai paprasta!


Sukurti naują vartotoją

Prisijungti

Jau turite savo vartotoją? Prisijunkite.


Prisijungti dabar!
Prisijunkite norėdami prenumeruoti  
Prenumeratoriai 0