„Xiaomi” vadovas prasitarė: atskleidė „Xiaomi” elektromobilio kainą

Paskelbė:   Leonardas Sindaravičius | 2021-04-08
„Xiaomi” vadovas prasitarė: atskleidė „Xiaomi” elektromobilio kainą
0 Pasidalinimai
888 Peržiūros

Banggood

Po gausybės gandų ir mėginimo paneigti sklindančią informaciją, Kinijos technologijų milžinė „Xiaomi“ pagaliau atskleidė detales, supančias pirmojo šios kompanijos elektrinio automobilio debiutą. Būtent elektromobilis buvo didžiausia vakarykštės Lei Jun, „Xiaomi“ įkūrėjo, transliacijos metu paskelbta naujiena. Internetinis pranešimas buvo vienas iš 11-ojo kompanijos jubiliejaus paminėjimo veiksmų.

Lei Jun atskleistos detalės nėra visiškai konkrečios, tačiau leidžia susidaryti bendrą vaizdą. Įmonės įkūrėjas teigė, jog pirmasis kompanijos sukurtas automobilis bus sedanas arba visureigis, o kainuos tarp 100tūkst. ir 300tūkst. juanių, tai yra tarp 13 ir 38 tūkstančių eurų. Akivaizdu, kad automobilis nebus itin pigus ir kompanija mėgins įsisprausti į vidutinės klasės elektromobilių segmentą.

Taip pat buvo aptartas ir atnaujintas „Xiaomi“ logotipas - Lei Jun manymu jis žymiai labiau tinka automobilio ženklinimui, nei buvęs kvadratinis logotipas. Tikėtina, kad prieš dedant ant transporto priemonės jis bus dar šiek tiek pakoreguotas, nes naujasis suapvalintas ženklas buvo sukurtas dar prieš kompanijai užmezgant planus apie automobilio kūrimą ir gamybą.

Prieš pranešimą Lei Jun sukūrė apklausą, kurioje klausė įmonės gerbėjų nuomonės apie tam tikrus automobilio aspektus. Vienas iš klausimų buvo ar vartotojai mieliau rinktųsi „Xiaomi“ ženklintą automobilį, ar mašiną sukurtą bendradarbiaujant su žinomu automobilių gamintoju. Beveik 70% atsakiusiųjų mieliau rinktųsi „Xiaomi“ prekės ženklu paženklintą elektromobilį.

Taip pat buvo klausta nuomonės apie kėbulo tipus - ar tai turėtų būti visureigis, sedanas, sportinis automobilis ar minivenas. Kainos klausimu, žemiausias įmanomas pasirinkimas buvo „mažiau nei 100tūkst. juanių“, tai yra apie 13tūkst. eurų. Turint omenyje „Xiaomi“ priešistorę kaip įperkamos technikos gamintoją, nekeista, kad pastarąjį atsakymą pažymėjo didesnė dalis respondentų, nei kitus variantus.

 

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Aiškėja naujojo „Alcatel 5“ specifikacijos ir kaina Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Be išmaniojo – nė iš vietos: tyrimas atskleidė įdomių faktų apie telefono naudojimą Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
Rekordiškai augantis „Honor“ prekės ženklas atskleidė planus Lietuvoje Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Xiaomi Mi Mix 2s“ flagmanas gali nustebinti itin aukšta savo kaina Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Tyrimas atskleidė, kas yra išmanesni – moterys ar vyrai Autorius: Pranešimas spaudai

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo